hissettiğim her şey neden doğru çıkıyor acaba?

Su grubu burçların genelde sezgileri kuvvetli oluyor, 'ben dediydim' diye geziyorlar.
Ama sebebi az çok yaşamışlik da olabilir. İyi bir gozlemciysen bazen bazı olayların gidişatini kestirebiliyorsun. Duyduğun bir şeye eskiden sazan gibi atlarken artık 'vardir bir bit yenigi,o iş öyle olmaz' diyebiliyorsun.
Yengecim yükselenim terazi. 30 yaşıma kadar heç bi dediğim çıkmadı gari 🤣 Çakma su burcuyum ben galiba. 30ları geçtim, yediğim kazıklar fizana yol oldu da öyle kafam yerine oturdu 🤭

Bende bu hep vardır taa liseden beri arkadaşlarım bile gelip ağlardı keşke seni dinleseydim veya iyi ki dinlemişim gibi. Bunu kadın olmama asla bağlamıyorum çok sığ kalır bu düşünce, kadın olduğum için böyle diye düşünenler genelde kötüyü çekenler bence. Pratik düşünme, çok yönlü düşünme ve en yakınına karae verme ile alakalı. Hele yarışmalar ile ilgili olanlar o yarışmayı çok izlemek ve insanlari çözmek ile alakalı olabilir..ya da ayy cocuk istemiyorum çünkü şöyle şöyle diye anlatan arkadaşlarınızın kendini perdelemek adına aslında gizlemek istediği şeyleri çok daha fazla açığa vurduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Insanlar inanmadığı şeyi savunurken kendini çok belli ediyor çünkü. Bunu da yaşayarak öğreniyorsun. Cocuk istediği halde istemedigini söyleyen biri arkadaşınız argümanlarını savunuyor ya da aslında tembel olduğu için çalışmayan biri yok ailem şu kadar kazanıyor yok eşim bu kadar kazanıyor ne gerek ki diyor ondan aslında diyor gibi gibi... cinsiyet gozetmeksizin olan şeyler bunlar
iyi düşün iyiyi çek, kötü düşün kötüyü çek olayına çok inanıyorum. onu da deneyimledim eskiden.
yarışma kısmı %70 sıkı takip ettiğim için. o konuda annemi şaşırtmayı seviyorum :KK70: tepkileri çok tatlı oluyor. bak yine bildim gördün mü diyorum, gülüyor falan.
çocuk konusu da şöyle, tabii ki insanın düşüncesi değişebilir mesela ben şu an ilişkim vs olmadığı için evlilik ve çocuk konularına uzağım ama bundan iyi baba olur diyebileceğim biri olursa ondan çocuk isteyebilirim. bu açıyı hariç tutarsak eğer sırf yapmak için çocuk yapmayı yanlış buluyorum, çok ağır bir sorumluluk, o konuda fazla ince düşünceliyim o yüzden istemiyorum mesela ben de. bahsettiğim arkadaşın ise farklı bir durumu var kendisi biseksüel yani hemcinslerinden de hoşlanıyor heteroseksüel bir kadın değil. hatta kadınlara, erkeklere duyduğundan daha fazla ilgi duyan biri. çok uzun sene bir kadınla ilişkisi olmuş vs. biraz o yüzden sahiden çocuk yapması kısmını azıcık ihtimal dışı gördüm. ha bir kadın sonuçta, doğurganlık özelliği var, çocuk istemek de hormonlarla alakalı içten gelen bişey. isteye de bilir sahiden.

Ya bu bende de var. Rüyamda gördüğüm şeyler gerçeğe dönüyor. Bence tamamen altıncı his. Ben kendimi bildim bileli var bu. İki kere ayrı ayrı hayatıma girecek erkekleri rüyamda görmüştüm mesela.
hadi ya benim de rüyalarım hiç çıkmaz, anlamları da çıkmaz tersi de çıkmaz hiç :KK70:
geçenlerde birini düşünerek uykuya daldım. ama nasıl mutlu uyudum, rüyamda onunla mesajlaştığımı gördüm. sonra uyandım, baktım mesaj falan yok, o mesaj hiç gelmedi maalesef :)

iyi düşün iyiyi çek, kötü düşün kötüyü çek olayına çok inanıyorum. onu da deneyimledim eskiden.
yarışma kısmı %70 sıkı takip ettiğim için. o konuda annemi şaşırtmayı seviyorum :KK70: tepkileri çok tatlı oluyor. bak yine bildim gördün mü diyorum, gülüyor falan.
çocuk konusu da şöyle, tabii ki insanın düşüncesi değişebilir mesela ben şu an ilişkim vs olmadığı için evlilik ve çocuk konularına uzağım ama bundan iyi baba olur diyebileceğim biri olursa ondan çocuk isteyebilirim. bu açıyı hariç tutarsak eğer sırf yapmak için çocuk yapmayı yanlış buluyorum, çok ağır bir sorumluluk, o konuda fazla ince düşünceliyim o yüzden istemiyorum mesela ben de. bahsettiğim arkadaşın ise farklı bir durumu var kendisi biseksüel yani hemcinslerinden de hoşlanıyor heteroseksüel bir kadın değil. hatta kadınlara, erkeklere duyduğundan daha fazla ilgi duyan biri. çok uzun sene bir kadınla ilişkisi olmuş vs. biraz o yüzden sahiden çocuk yapması kısmını azıcık ihtimal dışı gördüm. ha bir kadın sonuçta, doğurganlık özelliği var, çocuk istemek de hormonlarla alakalı içten gelen bişey. isteye de bilir sahiden.
Kadını geçtim iki gay erkek bile baba olmak istiyor ve ya evlatlık.alarak ya da taşıyıcı anne bularak evlat sahibi oluyor..unlu insanlarda da görüyoruz bunu. Yani biseksüel diye kimse anne veya baba olma düşüncesini bir kenara bırakmıyor hatta oturmuş bir ılişkisi varsa bir yerde evlat istiyor.

Verdiğiniz örnekler hepimizin yaşadığı ,yaşayabileceği şeyler . Hatta bazı şeyleri önce rüyalarımda görüyorum sonrasında gerçek oluyor . Zaten iki sonuç var birini görüyor olmam çok normal . Beyin bazi şeyleri kurguluyor . ( Rüya durumu için geçerli )

Yukarıda da yazılmış bunun bir sebebi de çok yonlu bakabilmek . Burçlarla ilgisi var mı bilmiyirum . Ben balık burcuyum çocukluktan beri de böyle durum. Cevremdekiler bir işe girmeden önce falan bana sorarlar .fakat kendime bir anlam yüklemedim bu zamana kadar .
ben de anlam yükleme çabasında değilim ama merak ettim başka yaşayanlar var mı, ne düşünüyorlar diye. bu eğer çok yönlü bakabilmekse salt hisssetmeye bağlı hareket etmekten daha sağlam bir durum demektir aslında. en azından elimde o fikri yürütmemi sağlayan veriler oluyor.

hanımlar merhaba, sizlere kendimde özellikle son 1 sene, 6 ay kadar ortaya çıkan bir durumdan bahsetmek istiyorum.
özellikle son 6 ayı düşündüğümde artış gözlemlediğim mesele şu: benim hislerim çok fazla çıkmaya başladı. hislerim beni çok az yanıltır oldu. eskiden böyle değildim, yanılırdım. ama son 6 ayda özellikle ne tahmin ediyorsam, ne hissediyorsam %90 bunun gerçekten de olduğunu görüyorum. tabii bunlar durduk yere boş boş otururken içime doğan şeyler değil. örnek vermek gerekirse, mesela annem ortağı ile alakalı bir durumu bana anlatıyor. ben de yorum yapıyorum, şöyle olacakmış gibi geliyor diyorum ve sahiden de öyle oluyor bir süre sonra. veya aslını astarını bilmediğim bir konu hakkında bişey anlatılınca ya da benim bir şekilde karşıma gelmişse, şöyle şöyle olmuştur dediğim ne varsa sonradan sahiden de tahmin ettiğim gibi olduğunu öğreniyorum.

altında bir bit yeniği olabilir dediğim her şeyde mutlaka o bit yeniğinin var olduğunu öğrenir oldum.
çok fazla örnek var yani olumlu, olumsuz. sadece olumsuz hisler değil olumlu şeyler için de hissettiklerim çıkar oldu.
tv izlerken de böyle. masterchef izliyoruz, anneme diyorum ki bak takıma şunu seçecekler, hakikaten benim dediğim ismi 30 sn sonra takıma alıyor. şu kişi birinci olacak diyorum o akşam, sahiden o oluyor.

ama en taze örnek şu, sadece hikayelerinden az çok hayatına şahit olduğum bir kadın arkadaşım son zamanlarda çocuklu kankası ile çok zaman geçiriyor. ve kendisi psikolojik anlamda zor bir dönemden geçiyordu en son, bu akşam yine aynı arkadaşına gitmiş ve çocuklarıyla zaman geçirip hikaye atmış hatta whatsapp profil resmini de ufak olan çocukla birlikte selfi'sini yapmış. ben tesadüfen gördüm, yanımda arkadaşıma dedim ki demek ki bunlarla zaman geçirmek ona iyi geliyor, çocuklar enerjisini yükseltiyor insanın ama yarın öbür gün ben evlenip çocuk yapıcam demesin sonra :KK70: dedim gülüştük. bahsettiğim kişi 32 yaşında ve bekar, hayatında biri yok bildiğim kadarıyla. kendisini severim iletişimimiz koptu sadece o yüzden sadece hikayelerinden hayatına şahidim dedim en başında. çocuk yapmayla alakalı düşünceleri olumsuzdu, ülkenin dünyanın gidişatı vs derken bu dünyaya gelen çocuğa yazık, yeni nesillere yazık kafasında biridir yani.

neyse ben bu şakayı yaptıktan sonra instagrama girdim ve o da ne, bahsettiğim arkadaş çocukla olan resmini paylaşıp altına, ''onunla zaman geçirdikçe çocuk yapasım geliyor'' falan yazmış ben şok oldum :KK70: paylaşımdan habersiz yaptığım şaka direkt karşıma geldi.

benim kafama takılan, bu şeyleri ben neden yaşıyorum? bunlar sahiden his mi, içime mi doğuyor yoksa bir iki ipucunu alıp mantıksal ilişki kurup doğru sonucu mu tahmin ediyorum acaba? kafadan atarak söylediğim şeyler değil, mantık insanıyımdır ama işin hissetme kısmı da var galiba. artık durugörü mü altıncı his mi, müneccimlik mi bilemedim. bu tarz şeyler yaşayan var mı?
W Wurstria bütün bunları tahmin etmek mühim değil, sen doları altını tahmin edebiliyor musun? Borsadan naber? 6'liyi ya da lotoyu hiç tutturdun mu ondan haber ver 🧐🧐🧐🧐

Kadını geçtim iki gay erkek bile baba olmak istiyor ve ya evlatlık.alarak ya da taşıyıcı anne bularak evlat sahibi oluyor..unlu insanlarda da görüyoruz bunu. Yani biseksüel diye kimse anne veya baba olma düşüncesini bir kenara bırakmıyor hatta oturmuş bir ılişkisi varsa bir yerde evlat istiyor.
doğru, isteyebilir.
bana ilginç gelen aslında, yanımdaki arkadaşla evlenip çocuk yapmak ister mi diye gülüştükten 5 dk sonra instagramda o kişinin paylaşım yapıp altına, onunla zaman geçirdikçe çocuk yapasım geliyor yazması. zamanlama bi yok artık dedirtti bana. o çocuklarla haftalardır story atıp duruyor

W Wurstria bütün bunları tahmin etmek mühim değil, sen doları altını tahmin edebiliyor musun? Borsadan naber? 6'liyi ya da lotoyu hiç tutturdun mu ondan haber ver 🧐🧐🧐🧐
ya ben de ona sinir oluyorum bana ne aslında milletten, parasal şeylerde nedense hep çakılıyorum :KK70:
altın güya ağustosta çok kısa süreliğine de olsa 600leri görebilir gibi bir düşünce ve his içindeydim elimde patladı :KK70: allahtan kimseye yatırım tavsiyesi vermiyorum da dayak yemiyorum :)

ya ben de ona sinir oluyorum bana ne aslında milletten, parasal şeylerde nedense hep çakılıyorum :KK70:
altın güya ağustosta çok kısa süreliğine de olsa 600leri görebilir gibi bir düşünce ve his içindeydim elimde patladı :KK70: allahtan kimseye yatırım tavsiyesi vermiyorum da dayak yemiyorum :)
Ben para kazandırmayan gelecek tahminine tahmin demem dostum 😂😂

Yaş aldıkça oluyor böyle. Aslında deneyimden ve gözlemden kaynaklanıyor büyük bir kısmı. Biz farketmesek bile beynimiz makro mimikleri, ufacık imaları, beden hareketlerini değerlendirip bize sonuç verebiliyor. 20 yaşında insanlar hakkında zerre fikrin yokken 35 yaşında biriyle 15 dakika konuşmanın yeterli olduğunu görüyorsun. Özellikle de mantıklı bir insansan, kafanda belli ölçü mekanizmaları oluşuyor zamanla. Bana böyle gibi geldi senin durum 😊
kendimi bildim bileli mantık insanıyım. kova burcuyum :KK70: yaşım da 28. öyle çok kazık yemiş biri değilim. belki de mantıklı ve temkinli olduğum için yememişimdir ya da denk gelmemiştir. beyin çok başka bişey cidden. hatırlamadığımızı sandığımız şeyleri bile hatırlayıp önümüze koyabiliyor.

hadi ya benim de rüyalarım hiç çıkmaz, anlamları da çıkmaz tersi de çıkmaz hiç :KK70:
geçenlerde birini düşünerek uykuya daldım. ama nasıl mutlu uyudum, rüyamda onunla mesajlaştığımı gördüm. sonra uyandım, baktım mesaj falan yok, o mesaj hiç gelmedi maalesef :)
Belki telepatik olarak iletişim kurdunuz, o gün onun da rüyasına girdiniz belki 🤭 ama inadından size mesaj atmadı. Böyle de düşünebiliriz. Biraz polyannacılık kimseye zarar vermez 😂😂

Ben de buna benzer bir durum yaşamıştım bir dönem babannemin ölümü, o dönem flörtümün hafif bir motor kazası geçirip bana facebook üzerinden yazacağı gibi şeylerdi açıkcası korkunç bir deneyimdi bence babannemin ölümü sonrası kendimi toparlayamamıştım uzun süre

Şimdi gözlem ve empati yeteneğimin güçlü olduğunu hissediyorum mesela kim neyi niye dedi davranışının altında ne var tanımasam da lafların altında neyin kastedildiğini, duyguları az çok anlıyormuşum gibi sizin de cevabınız gözlem, güçlü empati,algınızın açık oluşu olabilir

bana biraz abartmışsınız gibi geldi oyle aman aman ay hissetiğim her sey cikiyor durumu yok .
ortamin havasindan , insanlarin yuz ifadelerin jest ve mimiklerinden cikarabilegi genel yargiları dogru tutturmuşsunuz.

Taa lise yıllarimdan bir arkadaşım aklima geldi ne yaptı ki diye düşündüm 2 gün sonra 10 senedir görmediğim ortak bir arkadaşımızla karşılaştim ben sormadan düşündüğüm arkadaşımdan bahsetti. Evlendi boşandı iyi değil falan dedi. Çok şaşırmıştım banada çok oluyordu ama son zamanlarda niyeyse olmuyor. Titreşimi yüksek kişilerde oluyor bildiğim enerjin düşükken olmuyor.

Bende birinin ölümünü falan bildiniz sandım :KK70: dediğiniz şeyler zaten çok normal şeyler. Bende mesela bir şeyleri tahmin ederim olur. O zaman bende çok özelmişim :KK70:
Bu kadar ön görünüz varsa sayısal oynasanıza. Açıkçası konuya özelsiniz falan yazmamızı beklediniz sanırım ama üzgünüm değilsiniz.
Hele master chef örneği :KK70: beni benden aldı.

olabilir ama 6 ayda hayatımda çok deneyim kazandım gibi bir durum olmadı ki. 6 ayda ne değişmiş olabilir?
6 ay öncesinde ne yaşadınız?
Kaza?
Bir yakınınızn vefatı?
Veya geçirdiğiniz cerrahi bir operasyon veya ağır geçen bir hastalık?
Bazı insanlarda bahsettiğim olaylardan sonra sizdeki gibi değişimler olabiliyormuş.

hanımlar merhaba, sizlere kendimde özellikle son 1 sene, 6 ay kadar ortaya çıkan bir durumdan bahsetmek istiyorum.
özellikle son 6 ayı düşündüğümde artış gözlemlediğim mesele şu: benim hislerim çok fazla çıkmaya başladı. hislerim beni çok az yanıltır oldu. eskiden böyle değildim, yanılırdım. ama son 6 ayda özellikle ne tahmin ediyorsam, ne hissediyorsam %90 bunun gerçekten de olduğunu görüyorum. tabii bunlar durduk yere boş boş otururken içime doğan şeyler değil. örnek vermek gerekirse, mesela annem ortağı ile alakalı bir durumu bana anlatıyor. ben de yorum yapıyorum, şöyle olacakmış gibi geliyor diyorum ve sahiden de öyle oluyor bir süre sonra. veya aslını astarını bilmediğim bir konu hakkında bişey anlatılınca ya da benim bir şekilde karşıma gelmişse, şöyle şöyle olmuştur dediğim ne varsa sonradan sahiden de tahmin ettiğim gibi olduğunu öğreniyorum.

altında bir bit yeniği olabilir dediğim her şeyde mutlaka o bit yeniğinin var olduğunu öğrenir oldum.
çok fazla örnek var yani olumlu, olumsuz. sadece olumsuz hisler değil olumlu şeyler için de hissettiklerim çıkar oldu.
tv izlerken de böyle. masterchef izliyoruz, anneme diyorum ki bak takıma şunu seçecekler, hakikaten benim dediğim ismi 30 sn sonra takıma alıyor. şu kişi birinci olacak diyorum o akşam, sahiden o oluyor.

ama en taze örnek şu, sadece hikayelerinden az çok hayatına şahit olduğum bir kadın arkadaşım son zamanlarda çocuklu kankası ile çok zaman geçiriyor. ve kendisi psikolojik anlamda zor bir dönemden geçiyordu en son, bu akşam yine aynı arkadaşına gitmiş ve çocuklarıyla zaman geçirip hikaye atmış hatta whatsapp profil resmini de ufak olan çocukla birlikte selfi'sini yapmış. ben tesadüfen gördüm, yanımda arkadaşıma dedim ki demek ki bunlarla zaman geçirmek ona iyi geliyor, çocuklar enerjisini yükseltiyor insanın ama yarın öbür gün ben evlenip çocuk yapıcam demesin sonra :KK70: dedim gülüştük. bahsettiğim kişi 32 yaşında ve bekar, hayatında biri yok bildiğim kadarıyla. kendisini severim iletişimimiz koptu sadece o yüzden sadece hikayelerinden hayatına şahidim dedim en başında. çocuk yapmayla alakalı düşünceleri olumsuzdu, ülkenin dünyanın gidişatı vs derken bu dünyaya gelen çocuğa yazık, yeni nesillere yazık kafasında biridir yani.

neyse ben bu şakayı yaptıktan sonra instagrama girdim ve o da ne, bahsettiğim arkadaş çocukla olan resmini paylaşıp altına, ''onunla zaman geçirdikçe çocuk yapasım geliyor'' falan yazmış ben şok oldum :KK70: paylaşımdan habersiz yaptığım şaka direkt karşıma geldi.

benim kafama takılan, bu şeyleri ben neden yaşıyorum? bunlar sahiden his mi, içime mi doğuyor yoksa bir iki ipucunu alıp mantıksal ilişki kurup doğru sonucu mu tahmin ediyorum acaba? kafadan atarak söylediğim şeyler değil, mantık insanıyımdır ama işin hissetme kısmı da var galiba. artık durugörü mü altıncı his mi, müneccimlik mi bilemedim. bu tarz şeyler yaşayan var mı?

Bazı insanların 6.hisleri kuvvetli olur derler🤔🤷‍♀️👍🏻

X