Hissettiğim ne varsa dile getiriyor!

Gelişme :
Cumartesinin kasveti beni de kuşatmıştı...
Üstüne bir de bana ; 'Seni Seviyorum' dedi ... Tabi Söyleyecek birşey bulamadım... Beni seviyor ! Sevinmeli miyim, şaşırmalı mı , inanmalı mı bilemedim gerçekten... Çünkü içimdeki duyguların adı sevgiyse bile ,dile getiremezdim...
Sonra bana dedi ki beni sevmiyorsun! Söylemiyorsun...
Canım ne kadar yeniyiz farkında mısın diye sorduğumda da sustu...
Kapalı havalar beni boğar, iş çıkışı deniz gören bi yere gitmek istiyorum dedim... Gittik bi restauranta..
Oturduk , yol boyu çok konuşmadık... Oraya gidince de içimde bi sıkıntı var havadan olsa gerek dedim...
Suskunluğunu bozdu... Biliyor musun Seni seviyorum dememen beni üzdü ama doğrusunu yapıyorsun, sıkmıyorsun...
Ben acele ediyorum sanırım, daha önce bi insana bu kadar yoğun duygular hissetmedim dedi...
Edeplisin,aklı başındasın,namuslusun ve uyanıksın herşeyden öte !
KAfama takılacak en ufak şüpheye yer vermiyorsun...

Karşımda konuşan bu adam kim demedim değil...
Belli ki, denemelerden geçiyordum... Ve sağlamlığımı ölçüyordu...
İyi de ne gerek vardı...
Demek ki seni seviyorum deseydim kazara , neler düşünecekti... Tıpkı o bana söylediğinde hissettiğim o gariplik gibi...

Allah sonumuzu hayırlı etsin...

Size de garip geldi mi ?

kafan karışmış senin canım belli ki delikanlı da karışmış zamana bırakman iyi olacak senin açından da onun açısından da.

Başından bu yana denemeler çeken sevgilim dün bana , açıklamalar yaptı... Ben seni kaybetsem bi sen daha nasıl bulurum dedi...
Ben de ona beni kaybetme o zaman dedim
Kaybetmeye niyetim yok dedi.
Sonra ben sustum o konuştu... :

Çok değil az bi zaman sonra adını koyacağız inşallah, çünkü seninle herşey çok güzel olacak ...
Başından bu yana tüm sabrınla anlayışınla olgunluğunla beni şaşırttın..Ben sabrını fazlasıyla zorladım... Biliyorum,
bilerek yaptım ama sen bu durumu hiç yadırgamadın , dedi.

Dedim ki ;
Ben de bilirdim seni denemeyi ... Ama düşündüm ki soracağım bi kaç soruya o anlık vereceğin cevaplarla seni yargılayamazdım...Zamana yayarak tanımak istedim ve denemeye kalkmadım.Yalnız sanma ki sana kızıyorum.Haklısın ,kendi açından. Evlilik gibi bi kutsal kuruma, ne olduğu belli olmayan birini getirmek zaten istemezsin.Ama keşke bunu yaparken incitmemeyi deneseydin üst üste yapmasaydın. Belki de bağlanmaktan korktun, zaman içinde biteceğine olmayacaksa şimdi bitsin dedin ...

Dedi ki;
Biliyor musun, sen her yaptığınla, her söylediğinle beni zaten bağladın.Denendiğinin farkında olarak yaptın belki...Belki de farkında olmayarak..
Yuvamızın sultanı sen olacaksın...Sana benzeyen bi de kızımız olsun,daha ne isterim.Ayakları yere sağlam basan, görgülü, karakterli, güzel, tam tamına bi sultan annesi olacağı için şanslı...Tabii ben de... Çünkü o sultanın ömürlük yoldaşı olacağım. O sultan beni çekip çevirecek...

Sonra alnımdan öpüverdi :KK16:

Güzeldi işte kısaca , içimi bi sıcaklık bi huzur kapladı... Paylaşmak istedim,dualarınızı esirgemeyin lütfen

Geçen c.tesi ablamla konuşuyoruz cafedeyiz... Dedi ki bi adamakıllı insan evladı çıkmadı kıymetini bilecek!
Dedim ki beni arıyor o , niye bulamıyorum seni diyor , neredesin diyor... Çok yakınımda bazen hissediyorum... Beni bul artık dediğimde içine sızım düşüyor ..Bulacak, az kaldı ..Beni gördüğünde işte sensin o aradığım diyecek dedim...
Ve Pazar günü olanlar ;
Sabah ajansa gittim ,görüşmem iyi geçti ,çekimdi vs ... Akşama doğru da otobüse bindim (bi sonrakini bekleyeceğim derken anlık kararla)
Nereden bindi ,bilmiyorum bile... Farkettiğimde gözleri direk üzerimdeydi ... Yüzüme bakıyordu, öyle ki telefonumun ön kamerasını açıp bi anormallik mi var diye baktım... Sonra ona ters ters baktım ve yön değiştirdim... Bu kez kalabalıktan rahatsızlık duymaya başladım.. Ve yanımdaki adama çatık kaşlarımla bi bakış uçurdum uzak dur dercesine ve o an gördüğüm şey, beni göz hapsine alan adam ,bana rahatsızlık verene ters ters gözünü dikmiş bakıyordu... Otobüsün yoğun kalabalığı ve yorgunluğum asabiyetimi arttırmıştı ve bi anlık hareketle orta kapıya ilerledim... Yanımdaydı beni göz hapsine alan ve öyle bi güven vardı ki ... Ben ona yaklaştıkça hissettiğim şey, tamamlandığımdı... Sanki diğer yarım oydu da, kavuşmuştum ona... Onun bakışlarını hissediyordum hiç ayırmadı gözlerini bi an bile... İnanmayacaksınız belki o an herşey durdu sanki ve kalp atışlarını bile duydum o an garipti...
Telefonumun titremesiyle irkildim... Ve bana gelen mesaja yanıt verdim... Bi de faceye baktım ,çıktım hemen...
Çok geçmedi ,indi ...O gidince kendimi kötü hissettim, peşinden inesim geldi sanki zincirliydim ona...
Yoluma devam ettim eve gittim ...Yorgunluk kahvesi yaptım kendime ,haberlere bakıyorum ... Bildirim geldi, faceden arkadaş eklemiş biri beni ...
Oydu ...
Çok sevinmiş,şaşırmıştım... KAbul ettim ,attığı mesajları görüntüledim...
-Merhaba, böyle birşey yaptığım ve rahatsızlık verdiğim için özür dilerim. Ama ilk kez başıma böyle birşey geliyor ve ben sizi gördüğüm anda tamamlanmışlık hissine kapıldım. Evli misiniz,hayatınızda biri var mı vs kim olduğunuza dair en ufak bi fikrim yok... Ama İzin verirseniz size kendimi tanıtmak isterim...

Bu nasıl bişey dedim kendi kendime... PAzartesi-salı-çarşamba-perşembe ve cuma ... Şimdi düşünüyorum ki, iyi ki o otobüse binmişim...
Arabası olmasına rağmen , o gün otobüse binmesi tesadüf değildi...
Bizi biraraya bi getiren var...
Çünkü biz ;
Bi dönem aynı okulu ve yıllardır yakın mahalleyi paylaşıyormuşuz zaten...
O benden habersiz beni ararken, ben nerdesin bul beni artık derken kimbilir kaç kere yanımızdan geçtik gittik, belki aynı cafede oturup birşeyler içtik...

Sürükleniyorum...Ki mantık insanı ben!
En ufak bi art niyet sezmiyorum ,bi yakınlaşma çabası yok ... Ciddiyetli konular üzerinde konuşuyor, ailesini anlatıyor,bana karşı ailesinin olacak tutumunu anlatıyor...
Geleceğe yönelik sürekli ...
Eğer içinde en ufak bi soru işareti oluşursa kim olduğumla ilgili bu beni üzer diye kimlik fotokopisini verdi, istediğin kadar araştırabilirsin dedi...
Buna benzer şeyler ve inceliğini kesinlikle söylemedim bile... Daha çok şey var, emek ve çaba gibi... Saygı gibi...

Eğer mantığa aykırı bişeyler varsa beni uyandırın nolur... Üzülmekten korkuyorum üzmeyecek dese de içimdeki ses...

Film gibi gerçekten ..Ve bence de tevafuk :) Kaç gün oldu tanışalı ve ikinizde kaç yaşındasınız acaba?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gelişme :
Cumartesinin kasveti beni de kuşatmıştı...
Üstüne bir de bana ; 'Seni Seviyorum' dedi ... Tabi Söyleyecek birşey bulamadım... Beni seviyor ! Sevinmeli miyim, şaşırmalı mı , inanmalı mı bilemedim gerçekten... Çünkü içimdeki duyguların adı sevgiyse bile ,dile getiremezdim...
Sonra bana dedi ki beni sevmiyorsun! Söylemiyorsun...
Canım ne kadar yeniyiz farkında mısın diye sorduğumda da sustu...
Kapalı havalar beni boğar, iş çıkışı deniz gören bi yere gitmek istiyorum dedim... Gittik bi restauranta..
Oturduk , yol boyu çok konuşmadık... Oraya gidince de içimde bi sıkıntı var havadan olsa gerek dedim...
Suskunluğunu bozdu... Biliyor musun Seni seviyorum dememen beni üzdü ama doğrusunu yapıyorsun, sıkmıyorsun...
Ben acele ediyorum sanırım, daha önce bi insana bu kadar yoğun duygular hissetmedim dedi...
Edeplisin,aklı başındasın,namuslusun ve uyanıksın herşeyden öte !
KAfama takılacak en ufak şüpheye yer vermiyorsun...

Karşımda konuşan bu adam kim demedim değil...
Belli ki, denemelerden geçiyordum... Ve sağlamlığımı ölçüyordu...
İyi de ne gerek vardı...
Demek ki seni seviyorum deseydim kazara , neler düşünecekti... Tıpkı o bana söylediğinde hissettiğim o gariplik gibi...

Allah sonumuzu hayırlı etsin...

Size de garip geldi mi ?

Başından bu yana denemeler çeken sevgilim dün bana , açıklamalar yaptı... Ben seni kaybetsem bi sen daha nasıl bulurum dedi...
Ben de ona beni kaybetme o zaman dedim
Kaybetmeye niyetim yok dedi.
Sonra ben sustum o konuştu... :

Çok değil az bi zaman sonra adını koyacağız inşallah, çünkü seninle herşey çok güzel olacak ...
Başından bu yana tüm sabrınla anlayışınla olgunluğunla beni şaşırttın..Ben sabrını fazlasıyla zorladım... Biliyorum,
bilerek yaptım ama sen bu durumu hiç yadırgamadın , dedi.

Dedim ki ;
Ben de bilirdim seni denemeyi ... Ama düşündüm ki soracağım bi kaç soruya o anlık vereceğin cevaplarla seni yargılayamazdım...Zamana yayarak tanımak istedim ve denemeye kalkmadım.Yalnız sanma ki sana kızıyorum.Haklısın ,kendi açından. Evlilik gibi bi kutsal kuruma, ne olduğu belli olmayan birini getirmek zaten istemezsin.Ama keşke bunu yaparken incitmemeyi deneseydin üst üste yapmasaydın. Belki de bağlanmaktan korktun, zaman içinde biteceğine olmayacaksa şimdi bitsin dedin ...

Dedi ki;
Biliyor musun, sen her yaptığınla, her söylediğinle beni zaten bağladın.Denendiğinin farkında olarak yaptın belki...Belki de farkında olmayarak..
Yuvamızın sultanı sen olacaksın...Sana benzeyen bi de kızımız olsun,daha ne isterim.Ayakları yere sağlam basan, görgülü, karakterli, güzel, tam tamına bi sultan annesi olacağı için şanslı...Tabii ben de... Çünkü o sultanın ömürlük yoldaşı olacağım. O sultan beni çekip çevirecek...

Sonra alnımdan öpüverdi :KK16:

Güzeldi işte kısaca , içimi bi sıcaklık bi huzur kapladı... Paylaşmak istedim,dualarınızı esirgemeyin lütfen

Ben de böyle hikayeler anca filmlerde olur derdim film gibi bi hikaye çok sürükleyici..ben de böyle bi hikaye istiyorum dualarımız seninle gelişmeleri bekliyoruz

Film gibi gerçekten ..Ve bence de tevafuk :) Kaç gün oldu tanışalı ve ikinizde kaç yaşındasınız acaba?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tam tamına 15 günlüğüz ama sanki yıllardır birlikteymişizcesine bi his var ikimizde de...
İkimiz de 25 yaşındayız :KK1:

Ben de böyle hikayeler anca filmlerde olur derdim film gibi bi hikaye çok sürükleyici..ben de böyle bi hikaye istiyorum dualarımız seninle gelişmeleri bekliyoruz

Rabbim inşallah herkese nasip etsin :nazar:

Gelişmeeee :KK1:

Çarşamba günü görüştük çünkü yola çıkacaktım sabah erkenden :KK1:
Ve bana sen beni sevmiyorsun,sevgine layık görmüyorsun,kendine yakıştırmıyorsun vs dedi...
Ne alakası var dedim nereden çıkarıyorsun bunları...Söylememişim ona ben hiç bunu hissettirememişim :KK1:
Biraz müsade ettim içini dökmesine... Sustum...Ben sustum o konuştu ama ağladı ağlayacak...
Normalde yüzüne baktığımda hep gülümser bu defa kırılganlığını okudum yüzünde...
Israrla sustum... Konuşmayacaktım da aslında.Ben de kırılmıştım çünkü yola çıkacağımı biliyordu, aklıma böyle şeyler sokmasının gereği yoktu...Onu dinlerken bi yandan düşünüyordum onun da haklı olduğu noktalar vardı.Çünkü başka bi şehre gidiyordum ve belki de dönmeden bitti diyecektim ,tedirgindi...Ve dedi ki ; BEN BENİ SEVENİ DE GÖRDÜM !

Sonra dedim ki ; NEREDE PEKİ O ? şimdi sus beni dinle...
Ben seviyorum diyemem belki... Belki derim bilmem... Daha önce söylemişliğim var ,yok değil. Ama yok yanımda o şimdi... Sevmek nedir biliyor musun sen ? Bence bilmiyorsun ... Seviyorum demek sevmek değildir aslında...Benim sana olan sevgim ,günlerdir gecelerdir başucundaki mektup gibi... Tıpkı ondan habersiz olduğun gibi benim sevgimden de habersizsin... Çünkü duymak istiyorsun, hissetmek değil.
Ben söyleyemem... Bu sevmediğim anlamına gelmez... Seni seviyorum dediğimin pişmanlığını ağır yaşadım,tekrar olmasın diye söylemek istemiyorum hepsi bu..Hızlısın! Çok hızlı ve sabırsızsın.Bu beni korkutuyor yapma! Ve nolursa olsun sakın bi daha kıyaslama !

Şaşırdı ...Başucunda mektup mu vardı :KK1:
Ben adamın aklını alırım :KK1:

Sonra çok oturmadık o düşüncelere daldı ben galibiyetimi kutladım :KK1:
Konuşmadık da... Veda vakti gelmişti... Sarıldı ve geleceksin değil mi dedi... Ölüme gitmiyorum ki dedim :KK1:
Ama gelme dersen bilemem dedim :KK1:

Ben gittikten sonra da huysuzlandı :KK1: Çocuk gibi... Neden aklına saçma sapan şeyler getirip beni üzüyorsun, uzağındayım diye mi dedim :KK1: Özledim ,huysuzluğum bu yüzden dedi.Özür diledi ,oralarda huzursuz ettim seni diye :KK1:

Ben döner dönmez de görüştük yine... Çok eğlendiğimizi anlattım. Keşke ben de yanınızda olabilseydim dedi :KK1:
Ve yine ekledi...
Beni güçsüz mü görüyorsun ?
Benimle aynı aktiviteleri yapmamış olman seni güçsüz yapmaz saçmalama dedim :KK1:
Rüya mısın ,hayal misin ,nesin sen diyor :KK1:

Ne olmamı istiyorsan oyum dedim :KK1:
Yapıştırdı 'EŞİM' diye :KK16:

:nazar:

Sonra güle eğlene eve bıraktı beni...
Böyle işte ... Paylaşmak istedim :KK16:

Bu cocuk gercekten cok ama cok aceleci biri sanirim ne kadar sabirsiz :26: bu erkekler niye cocuk gibi sabirsiz oluyorlar böyle bazen anlamiyorum. Benim eski erkek arkadasimda böyleydi ve malesef sabirsizligi iliskimizin bitisinin ilk tasini yuvarladi gerisi geldi. Ama sen bu cocugu adam edersin gibi geliyo :)

Son düzenleme:
Bu cocuk gercekten cok ama cok aceleci biri sanirim ne kadar sabirsiz :26: bu erkekler niye cocuk gibi sabirsiz oluyorlar böyle bazen anlamiyorum. Benim eski erkek arkadasimda böyleydi ve malesef sabirsizligi iliskimizin bitisinin ilk tasini yuvarladi gerisi geldi. Ama sen bu cocugu adam edersin gibi geliyo :)
:KK1: Aslında o kadar belirgin ki iyi niyeti... Çok temiz bi kalbi var ve oynamıyor... En başında bana demişti ki aileme bahsettim senden.Ben de inanmış gibi yapmıştım... Bu kadar çabuk niye anlatsın ki demiştim kendimce :KK1:
Bi kere hiç surat yapamıyor bana :KK1: Ben gülümsediğim sürece gözleri gülüyor...Ben surat yaparsam etrafımda dönüp, yüzüme bakıyor gülmem için çabalıyor :KK1:
Evet yavaşlayacak hızı çünkü ben ayarımı biliyorum :KK1: Teşekkür ederim canım :KK1:

Hergün yeni bi gelişmeyle geldiğimin farkındayım :KK1:
Paylaşmak istiyorum ki, az çok ne zor olaylar yaşadığımı bilenleriniz var... Ve güçlü duruşumu...Buna rağmen aşka olan inancımı yitirmem için fazlasını gördüğümü... vs ...

Umut olsun istiyorum :KK1:

Dün anne ve babasının evlilik yıl dönümüymüş beni iş çıkışı almaya geldiğinde öğrendim ...
Hatta mağazaya gittik ve hediye aldık ... Annesine bluz, babasına t-shirt :KK1:
Sonra pasta aldık...Herşey güzel buraya kadar :KK1:
Sonra bana dedi ki ailem seni de bekliyor bugün ...
İçtiğim portakal suyunu suratına püskürmediğime dua ediyorum :KK1:
Ne alakaa dedim sonuçta ben aileden değilim ki
Ouwww hayatımın hatasını yapmışım o lafı söylemekle ,sonra anladım :KK1:
Ben hergün ne kadar mutlu olduğumdan bahsederken senin sayende olduğunu söylüyorum hep,annem gelinim diye hitap ediyor hep,merak ediyorlar görmek istiyorlar vs vs
Ya dedim üstüm de çok spor böyle gitmeyelim karşısına şimdi (kıvıracağım ya) :KK1:
Aşkım nolacak sanki, üstün gayet iyi , hadi nolur dedi
Sonra dedim ki olmaz ! evlilik yıl dönümlerinde yalnız bırakalım,başbaşa kalsınlar :KK1:
Tamam anladım gelmeyeceksin dedi ,bırakalım o zaman şunları sen beni arabada beklersin dedi ...Tamam dedim bekliyorum...
Bıraktıı geldii, kafamı bi çevvirdimm anne balkonda hadi yukarı diyor ...
Hatta balkonda beni görememiş, cama geçti aşağı sarkıyor :KK1:
Kıyamam ya... Dedim hadi bi çıkalım elini öpeyim madem ayıp olmasın geldiğimi gördü ... Çıktık eve hesapta içeri girmeyeceğim :KK1:
Annesi bi sarıldı hoşgeldin yavrum dedii ,bi sevimli, bi güler yüzlü ... Bi kızardı yüzü , ben de öyle...Bir heyecan bir sıcak bastı..Nasılsınız dedim teşekkür ederim iyiyim dedi siz nasılsınız dedi hamdolsun iyiyim dedim. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun, bölmek istememiştim ben dedim. Olsun olur mu öyle şey 32 yıl oldu dedi... Allah uzun ömür versin dedim. Hepimize inşallah dedi ... Neyse yine kalktık ve elini öpüp iyi akşamlar dileyerek ayrıldık oradan... Kadıncağız el salladı balkondan :KK1:
Sonra da melihe sardım...Çıkarıdn beni böyle karşısına hazır değildim resmen aptala döndüm beni beğenmediyse nolacak diye :KK1:
Dediki ben annemi iyi tanırım, seni çok sevdi :KK1:
Zaten tanımadan sevmişti, tanımak istiyordu :KK1:
Sonra dedim ki helal et hakkını ,günahını aldım..Anlattığına inanmamıştım dedim.
Anladın mı şimdi seni sevdiğimi ,benim kimseye zararım olmadı, olmaz da dedi

İçim aydınlandı :KK1: :nazar:

Yalnız ciddi ciddi aptala döndüm, ne garip duygular bunlar :KK1:
Hazırlayın beni bundan sonrasına hazırlıksız yakalanmayayım yahu :KK1:

Son düzenleme:
:KK1: Aslında o kadar belirgin ki iyi niyeti... Çok temiz bi kalbi var ve oynamıyor... En başında bana demişti ki aileme bahsettim senden.Ben de inanmış gibi yapmıştım... Bu kadar çabuk niye anlatsın ki demiştim kendimce :KK1:
Bi kere hiç surat yapamıyor bana :KK1: Ben gülümsediğim sürece gözleri gülüyor...Ben surat yaparsam etrafımda dönüp, yüzüme bakıyor gülmem için çabalıyor :KK1:
Evet yavaşlayacak hızı çünkü ben ayarımı biliyorum :KK1: Teşekkür ederim canım :KK1:

Siz mutlu, huzurlu olduktan sonra hizin önemi yok ama seninki beya tezcanli :KK52: Kimi yavas illerler kimi hizili sonu güzel olsunda.

Ama ne yalan söyleyim beni olsa korkutur :KK53: Ama buda benim daha önceki yasadigim tecrübelerden kaynaklaniyo ama aslinda bende biraz sabirsiz ve tezcanliyidim özelikle asik oldudugumda :KK31:

Son düzenleme:
Siz mutlu, huzurlu olduktan sonra hizin önemi yok ama seninki beya tezcanli :KK52: Kimi yavas illerler kimi hizili sonu güzel olsunda.

Ama ne yalan söyleyim beni olsa korkutur :KK53: Ama buda benim daha önceki yasadigim tecrübelerden kaynaklaniyo ama aslinda bende biraz sabirsiz ve tezcanliyidim özelikle asik oldudugumda :KK31:
Ben de kendimi tezcanlı sanıyordum ama değilmişim , olabildiğince yavaşlatmaya çalışıyorum :KK1:
Çok eğlenceli ama ben de korkuyorum tabii ki ...
İnşallah korkularımı da yeneceğim onunla :KK1:

X