Hissettiğim ne varsa dile getiriyor!

Ayyy çok tatlı:) okurken keyif aldım mutlu olduğumu hissettim. Çünkü bizde nişanlımla tam olarak böyle olmasada bunun gibi bi şekilde tanışmıştık. Bence olur bu iş:) bana mantıksız bi taraf gelmedi. Iyi tanı ve sonucu bize bildir merak ederiz:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayyy çok tatlı:) okurken keyif aldım mutlu olduğumu hissettim. Çünkü bizde nişanlımla tam olarak böyle olmasada bunun gibi bi şekilde tanışmıştık. Bence olur bu iş:) bana mantıksız bi taraf gelmedi. Iyi tanı ve sonucu bize bildir merak ederiz:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah sizi de vuslata erdirsin hayırlısıyla, büyük bi adım evlilik için ;nişanlılık. İnşallah hep de çok mutlu olursunuz :nazar:
Ben her geçen gün biraz daha seviyorum onu...Biraz daha bağlanıyorum ...

Benden kaynaklı bi kaç ufak tefek sıkıntı oldu ve kırdım istemeyerek de olsa... Aslında bi nevi iyi oldu :KK1:
Ne kadar sabırlı biri olduğunu ve beni kırmamak için sustuğunu gördüm...Kırılmasına rağmen beni kıracak tek kelime etmedi...
Ben onun gibi değilim. Birbirimizi tamamlıyoruz böyle :KK1:
Ablamın nikahı var önümüzdeki hafta.. Oraya da gelecek :KK1:
Beni ilk defa hanım hanımcık görecek :KK1:
Güzel şeyler olacak inşallah:nazar:

NEDEN Mİ MUTLUYUM ONCA ŞEYE RAĞMEN ?

500 kişi bir seminerdeydi. Birden konuşmacı durdu ve bir grup çalışması yapmaya karar verdi. Herkese bir balon vererek başladı. Herkes gazlı kalemle balonuna adını yazmalıydı. Sonra bütün balonlar toplandı ve bir odaya kapatıldı.

Katılımcılar odaya alındı ve 5 dakika içinde üzerine isimlerini yazdıkları balonu bulmaları söylendi. Herkes deli gibi kendi adını aramaya başladı, insanlar çarpıştılar, bir birlerini ittirdiler, tamamen bir kaos ortamı oluştu.
5 dakikanın sonunda kimse kendi balonunu bulamamıştı.
Konuşmacı bu sefer herkesin bir balon almasını ve üzerinde adı yazan kişiye o balonu vermesini söyledi. Bir kaç dakika içinde herkes kendi balonuna kavuşmuştu.
Konuşmacı dedi ki: "Yaşamımızda bunu görüyoruz. Herkes deli gibi mutluluğu arıyor ve nerede olduğunu bilmiyor. Bizim mutluluğumuz başkalarının mutluluğunda gizlidir. Onlara mutluluk verin; sizinki size gelir. Ve insanların yaşam amacı da budur...mutluluğun peşinden gitmek."
Tiffany Moore

Allah sizi de vuslata erdirsin hayırlısıyla, büyük bi adım evlilik için ;nişanlılık. İnşallah hep de çok mutlu olursunuz :nazar:
Ben her geçen gün biraz daha seviyorum onu...Biraz daha bağlanıyorum ...

Benden kaynaklı bi kaç ufak tefek sıkıntı oldu ve kırdım istemeyerek de olsa... Aslında bi nevi iyi oldu :KK1:
Ne kadar sabırlı biri olduğunu ve beni kırmamak için sustuğunu gördüm...Kırılmasına rağmen beni kıracak tek kelime etmedi...
Ben onun gibi değilim. Birbirimizi tamamlıyoruz böyle :KK1:
Ablamın nikahı var önümüzdeki hafta.. Oraya da gelecek :KK1:
Beni ilk defa hanım hanımcık görecek :KK1:
Güzel şeyler olacak inşallah:nazar:

Ablamın nikahına annesiyle birlikte geldiler, ailemle tanıştılar güzel bi vesile oldu böylece :KK1: :nazar:
:KK16:

hayırlı olsun ama o otobüste o kadar yoğun duygular yaşarken kendinizi tamamlanmış hissederken falan face açmak birazcık faceden ismimi öğrensinde eklesin e benzememiş mi :KK1: ben böyle hızlı ilerleyen ilişkilere biraz tereddütle bakarım ama umarım çok mutlu olursun :21:

hayırlı olsun ama o otobüste o kadar yoğun duygular yaşarken kendinizi tamamlanmış hissederken falan face açmak birazcık faceden ismimi öğrensinde eklesin e benzememiş mi :KK1: ben böyle hızlı ilerleyen ilişkilere biraz tereddütle bakarım ama umarım çok mutlu olursun :21:
O an aklımda öyle bir fesatlık yoktu :KK1:
Tamamiyle gelen mesaja cevap vermek için açmıştım ...
Haklısınız ,tereddütler ... Var..Olmalı da ... Ancak temkinli olurken anı yaşamayı ihmal edemem :KK1:
Teşekkür ederim yine de :KK16::nazar::KK34:

aaaa ben brdayımmm :KK53: neler olduu :KK76:

:KK16: Hoşgelldiinn :KK1:
Geçen hafta 1. ayımızı bitirdik :KK1:
Gün boyu beni sinir etti,gerçekten sen misin bu falan dedim hatta çok kötüydüm moralim sıfırdı..Görüşemeyecektik de zaten çünkü geç gelicekti işten.Hatırlamamıştı da...Yetmez gibi bi de soğuk konuşup canımı sıktı ...
Neyse gece 11 olmuş saat beni arıyor, evde sepet var mı diye..Yok dedim nereden çıktı :KK1:
Beni yukarı çeksene diyecektim dedi... Saçlarımı salayım aşağıya olmaz mı dedim :KK1:
Canın yanar olmaz dedi..Seni görmem lazım 12den önce dedi,o kadar sinirliyim ki anlayamıyorum neden öyle söylediğini...
Sonra dedim ki bal kabağına dönüşmemden mi korkuyorsun 12den sonra yoksa kül kedisine mi dedim :KK1:
Hadi neyse ya kapat ben arayınca çıkarsın dedi ..Yine bozuk attım ben tabi... Neyse 15 dakika sonra aradı seni görebilir miyim diye...Balkona çıkıyorum bi dk dedim, hayır aşağıya inmen gerek dedi... Ben de maksat görmekse aşağıya inmem niye? Ne farkeder dedim zaten sana kızgınım ben çok diye çemkiriyorum :KK1:
Aşağıya indim neyse yürüyorum her yer de karanlık aydınlatma hak getire...
Bi çıktı önüme ,çığlık da atabilirdim o korkuyla ona zarar da verebilirdim ki sevgilim olduğunu anlayınca ikisi de olmadı :KK1:
Sonra elindeki buketi bana uzattı, bugün 1. ayımız aşkım , armağanım..İyi ki varsın ..şükürler olsun seni bana buldurana dedi... Dedim ki bugün neredeyse kaybediyordun ama çok kırdın beni ...
Anlamanı istemedim ,anlamı olsun istedim abartıp kırdıysam özür dilerim dedi :KK1:
Çok güzeldi :KK1:

Pazartesi günü annesiyle babasını yolladık kızkardeşinin yanına şehir dışına birlikte ..Önce annesiyle yemek hazırladık,yolluk yaptık çantalarını hazırladık..Sonra annesi hazırlanırken ben de bulaşık yıkayayım bari dedim :KK1:
Makinaları bozulmuştu servis de gelmedi daha :KK1:
Aşkımcımm da bana yardım etti :KK1:
Sonra Salı günü de kuzenimin kınası vardı karmaydı :KK1: Biz beraber gittik annemler de sonrasında geldiler.Organizasyona falan yardım ettik birlikte...Kuzenlerim falan sonra beni kenara çekip süpersiniz yorumlarında bulundular..Normalde sevmiyo bizimki öyle ortamları ama alışıcaz napalım sultanımızı yalnız bırakacak halimiz yok ya falan dedi :KK1:
Annemler geldiğinde annemin elini öpüp annecimm deyişi vardı zaten :KK1: Bi kere daha aşık oldum :KK1:
Sonra kına bitince annemle beni eve bıraktı :KK1:
Annesi oraya varınca aramış beni de sormuş :KK1: Aramamı beklemiş heralde :KK1:
Bugün kandil sebebiyle ararım...Sürekli aramak istemiyorum , rahatsızlık vermemek adına :KK1:
Söyledim de zaten yol yorgunuydu bi de ben arayıp yormak istemedim, ararım sonra falan diye :KK1:
Kısacası maşallahımız var:nazar:

tebrik ederim bizim tanısmamız ve evlilik teklifi arası 15 gün nasibin oysa zaten ilk andan hissediyorsun.ben ne olduğunu anlamadan nişanlı buldum kendimi rüya gibi cok güzeldi:) senin de öyle olmasını dilerim:))

tebrik ederim bizim tanısmamız ve evlilik teklifi arası 15 gün nasibin oysa zaten ilk andan hissediyorsun.ben ne olduğunu anlamadan nişanlı buldum kendimi rüya gibi cok güzeldi:) senin de öyle olmasını dilerim:))
Aminn, teşekkür ederim ,inşallah :KK16:
Ben onu ilk gördüğümde çok net hatırlıyorum ki , içimden geçen cümle aynen şöyleydi: Eşim olacak adam sen misin şimdi? :KK1:
Ama saçmalama diye susturmaya çalışmıştım o sesi...Yanına gidince de tamamlanmış gibi heyecan duymuştum... İçim ısınmıştı hemen :KK1:
Tabii nasipse, hayırlıysa inşallah olur :KK1: Çok teşekkür ederim yeniden :KK1: :nazar::KK16:

:KK16: Hoşgelldiinn :KK1:
Geçen hafta 1. ayımızı bitirdik :KK1:
Gün boyu beni sinir etti,gerçekten sen misin bu falan dedim hatta çok kötüydüm moralim sıfırdı..Görüşemeyecektik de zaten çünkü geç gelicekti işten.Hatırlamamıştı da...Yetmez gibi bi de soğuk konuşup canımı sıktı ...
Neyse gece 11 olmuş saat beni arıyor, evde sepet var mı diye..Yok dedim nereden çıktı :KK1:
Beni yukarı çeksene diyecektim dedi... Saçlarımı salayım aşağıya olmaz mı dedim :KK1:
Canın yanar olmaz dedi..Seni görmem lazım 12den önce dedi,o kadar sinirliyim ki anlayamıyorum neden öyle söylediğini...
Sonra dedim ki bal kabağına dönüşmemden mi korkuyorsun 12den sonra yoksa kül kedisine mi dedim :KK1:
Hadi neyse ya kapat ben arayınca çıkarsın dedi ..Yine bozuk attım ben tabi... Neyse 15 dakika sonra aradı seni görebilir miyim diye...Balkona çıkıyorum bi dk dedim, hayır aşağıya inmen gerek dedi... Ben de maksat görmekse aşağıya inmem niye? Ne farkeder dedim zaten sana kızgınım ben çok diye çemkiriyorum :KK1:
Aşağıya indim neyse yürüyorum her yer de karanlık aydınlatma hak getire...
Bi çıktı önüme ,çığlık da atabilirdim o korkuyla ona zarar da verebilirdim ki sevgilim olduğunu anlayınca ikisi de olmadı :KK1:
Sonra elindeki buketi bana uzattı, bugün 1. ayımız aşkım , armağanım..İyi ki varsın ..şükürler olsun seni bana buldurana dedi... Dedim ki bugün neredeyse kaybediyordun ama çok kırdın beni ...
Anlamanı istemedim ,anlamı olsun istedim abartıp kırdıysam özür dilerim dedi :KK1:
Çok güzeldi :KK1:

Pazartesi günü annesiyle babasını yolladık kızkardeşinin yanına şehir dışına birlikte ..Önce annesiyle yemek hazırladık,yolluk yaptık çantalarını hazırladık..Sonra annesi hazırlanırken ben de bulaşık yıkayayım bari dedim :KK1:
Makinaları bozulmuştu servis de gelmedi daha :KK1:
Aşkımcımm da bana yardım etti :KK1:
Sonra Salı günü de kuzenimin kınası vardı karmaydı :KK1: Biz beraber gittik annemler de sonrasında geldiler.Organizasyona falan yardım ettik birlikte...Kuzenlerim falan sonra beni kenara çekip süpersiniz yorumlarında bulundular..Normalde sevmiyo bizimki öyle ortamları ama alışıcaz napalım sultanımızı yalnız bırakacak halimiz yok ya falan dedi :KK1:
Annemler geldiğinde annemin elini öpüp annecimm deyişi vardı zaten :KK1: Bi kere daha aşık oldum :KK1:
Sonra kına bitince annemle beni eve bıraktı :KK1:
Annesi oraya varınca aramış beni de sormuş :KK1: Aramamı beklemiş heralde :KK1:
Bugün kandil sebebiyle ararım...Sürekli aramak istemiyorum , rahatsızlık vermemek adına :KK1:
Söyledim de zaten yol yorgunuydu bi de ben arayıp yormak istemedim, ararım sonra falan diye :KK1:
Kısacası maşallahımız var:nazar:

ne güzel şeyler bunlar böyle nerden nereye :KK31: Güzel haberlerinizi duymaya az kaldı bence :KK12:

X