Hissettim muhatap olmayı hiç düşünmüyorum

Yahu anlamiyorum, kadın eşinizi ayartir diye korkuyorsunuz hiç mi özguveniniz yok. Bende karsimda ki 2 yas buyuk olsa tedirginlikle abi derim acaba ayni yastayiz abes kaçar mi diye bunda bir art niyet sezemedim. Ve herkesin olaylara tepkisi başkadır, aldatilmayi yasamis bir kadın her acı ceken keske kurtulsa gözüyle baktigi icin öyle tepki verebilir.Görüşün görüşmeyin bu sizin tasarrufunuzda fakat ilginiz eşiniz olsun elalemin kadınları değil şu kadınların kadınlardan alıp veremediği nedir anlamıyorum eşinize dikkat edin lütfen tek ilginiz o.

Rahatsız olduysaniz gorusmezsiniz bitti gitti . Lakin taaa buralara yazacak konu açacak kadar kafayı takip suizan yapmanız anormal .

Kocişim "abi deme lazım olur" der diye korkuyorum demiyor da, yok Allah korusun demedi, yok abi derken içinden gelmeden diyor diye, garibim kadına iftira atıyor!

Kocişim "abi deme lazım olur" der diye korkuyorum demiyor da, yok Allah korusun demedi, yok abi derken içinden gelmeden diyor diye, garibim kadına iftira atıyor!
Öff kadınlar konu sahibinin röntgenci kocasını görünce Allah korusun diyor anca, keşke anlasa

Zaten ortalıkta adam kalmadı sizin kocanıza göz koydu kadın. Hayır şüpheleneceğiniz bir durumda olmamış aksine kocasını kötüleyen kişi sizsiniz. Şaka gibisiniz

Vallahi insanlardan soğuyorum, biriyle konuşmaya korkuyorum bu tür konuları okuyunca bu nedir yahu....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…