Güneş Kremleri Hızlı Bronzlaşmak ??

Güneş kremleri, bronzlaşma

chershaw

Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2013
9
1
ben 1 haftalık bodruma gidicem eylülde bronzlaşmak istiyorum ama hem eylülde bodrum nasıl olur bilmiyorum hem de 1 hafta az bir zaman nasıl bronzlaşıcam tenim açık buğday rengi gibi bir renk. çok da bitkisel kullanmak istemiyorum çok alerjik tenim :/ sizin önerileriniz neler?

ben 1 haftalık bodruma gidicem eylülde bronzlaşmak istiyorum ama hem eylülde bodrum nasıl olur bilmiyorum hem de 1 hafta az bir zaman nasıl bronzlaşıcam tenim açık buğday rengi gibi bir renk. çok da bitkisel kullanmak istemiyorum çok alerjik tenim :/ sizin önerileriniz neler?

bebeyağı en iyisi bence
ben sürüyorum bırak 1haftayı 2günde brozlaştırıyo

Merhabalar,
Arkadaşlar bende beyaz tenli,geç bronzlaşanlardanım.
Herkesin cildi her ürüne ve guneslenme durumuna göre değişkenlik gösteriyor. (deniz+güneşlenme. .....havuz +güneşlenme)
Guneşlenilen ilk günlerde beyaz tenliler havuç yağı iceren kremler/yağlar kullandığında kizariyor ve hem sağlıksız bir ciltle karşı karşıya hemde çirkin bi görüntüye maruz kalabiliyor. (Geçmişte tecrube ettim çünki)
Bence havuc içerikli ürünlere guneslenmeyi takiben en erken 1 hafta sonunda başlanmali.
Gelelim benim gibi beyaz tenli kolay kolay bronzlasamayan birinin nasıl istedigi sekilde bronzlastigina :)
Ilk uc gun 30 faktorlu gunes sütü ile gölgede guneslendim, ,sonraki 4 gunde garnierin 30 faktörlü bronzlastiricisini kullandim.sonraki 1 haftalik donemde de 15 faktorlu bronzlastiriciyi kullandim.tabi her havuza yada denize girmeden once 30 faktörlü koruyucu kremimi kullanmayi da ihmal etmedim.
Ne yandim, ne kızardim, cok hos bir ten rengine sahip oldum.
Gecmis yillarda kakao havuc karisimi yag kullaniyordum arada , ,bronzlasiyordum ama kalici olmuyordu bende.
Ben 2 yildir garnier'in kremleriyle kalıcı bi sekilde tam istedigim gibi bronzlasiyorum.
Baska markalarda benzer iceriklere sahip asagi yukari saniyorum.
Bende yillardir burayi takip ederek deneye deneye kendime uygun yöntemi buldum sonunda:)
Umarim sizde istediğiniz bronzluga kavusursunuz.

Bu arada eylulde bodrum nasil diyen arkadasa cevabim ;bodrum eylulde de guneslenmeye musait.her ne kadar temmuz_agustos gibi olmasada eylulde de bazı bolgelerde gayet iyi guneslenilebiliyor.
Mobilden yazdığım icin iletim kotu oldu biraz, ozur diliyorum.
Sevgiler , iyi guneslenmeler herkese..

X