Hokka gibi burun yapabilecek bir doktor (İstanbul)

Ben Akın Yücel'e meme ve karın germe yaptırdım. Burun ve yüz tam olarak bilmiyorum ancak kendi yaptırdığım işlemlerden çok memnunum. Instagram sayfasında yaptığı işler yok gerçi ama muayene olursanız belki içinize siner. Ancak meme konusunda gerçekten muazzam olduğunu söyleyebilirim.
Merhaba karin germe sonucunuzu merak ettim resimleriniz varmi ? Bende karin germe revizyon icin doktor ariyorum

Ufuk Askeroğlundan bahsediyorsanız Alişan'ın da davalık olduğu doktor aynı zamanda o davalık olduktan sonra da birçok kişinin şikâyeti gündemi geldi.
Ben bu doktora oldu bitti isinamamistim nedense
Kardesim bile bi ara badem goz yaptirmak istiyordu ben vazgecirdim iyiki ona yaptirmadi. Hep asiri pahali hemde cok sikayet var

Ben bu doktora oldu bitti isinamamistim nedense
Kardesim bile bi ara badem goz yaptirmak istiyordu ben vazgecirdim iyiki ona yaptirmadi. Hep asiri pahali hemde cok sikayet var

Biz yaptırdığımız zaman araştırdık hiç yoktu cok şaşırdım. Arkadaşımın yüzü muhtesem oldu görüşmüyoruz yoksa foto atardım. Demek ki istikrar yok. İyi ki yaptırmamış. Ben hâlâ burun ameliyatı için dr ariyorum Reşit hocaya olacaktım ama birebir olanlarla konuştum sadece 2 tanesi memnun.

Siz Oğuz kaan önder i duydunuz mu acaba

Biz yaptırdığımız zaman araştırdık hiç yoktu cok şaşırdım. Arkadaşımın yüzü muhtesem oldu görüşmüyoruz yoksa foto atardım. Demek ki istikrar yok. İyi ki yaptırmamış. Ben hâlâ burun ameliyatı için dr ariyorum Reşit hocaya olacaktım ama birebir olanlarla konuştum sadece 2 tanesi memnun.

Siz Oğuz kaan önder i duydunuz mu acaba
Kolay degil doktor secimi. Burun icin con arastirmistim uc sene once salih emre uregene oldum en son. Ama ondan sonra cok sayfa gezdim ve cok iyi burun yapan var artik.
Ben memmunum ama burnum fazla degismedi yanlari hala enli gibi onden bakinca hala burun kontoru yapiyorum makyajla. Ve burun deliklerine hic dokunmadi kucult dedigim halde. Burun ucum da yukari bakinca kare gibi resim ekliyorum
Yani siz ce ne yapmis bu doktor bana 🤣

Eklentiler

• 188C3AE1-27ED-414D-B1EA-C41489D5B8BF.jpeg
    188C3AE1-27ED-414D-B1EA-C41489D5B8BF.jpeg
    29,9 KB · Görüntüleme: 313
  • 37C7A48C-E6BC-4185-A3B8-9987F3F387DB.jpeg
    37C7A48C-E6BC-4185-A3B8-9987F3F387DB.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 347
Ufuk Askeroğlu adını yazmayi unutmuşum ama çok şikayet varmış hakkında arkadaşım yaptırdığı zaman bu kadar ünlü değildi anlatıkları gibi birisi de değildi. Ünlenince insan değişiyor demek ki :)
Alişan ile mahkemelik olmuş. Açıkçası arkadaşım hala cok memnun bisektomiden ve bella eyes ten.

Kolay degil doktor secimi. Burun icin con arastirmistim uc sene once salih emre uregene oldum en son. Ama ondan sonra cok sayfa gezdim ve cok iyi burun yapan var artik.
Ben memmunum ama burnum fazla degismedi yanlari hala enli gibi onden bakinca hala burun kontoru yapiyorum makyajla. Ve burun deliklerine hic dokunmadi kucult dedigim halde. Burun ucum da yukari bakinca kare gibi resim ekliyorum
Yani siz ce ne yapmis bu doktor bana 🤣
Aaaa, kız hiç degişiklik görmedim valla burunda 🙄

Unlulerin burnunu 10 numara bes yildiz yaparlar hep… 🙄 ben unlu burnu yapiyo diye secmem doktoru hem pahalidir uyguna yapan cok iyi doktorlar var
Emre ilhanın da memnun kalmayan çok hastasını gördük burada.. Hiçbir doktorun her sonucu mükemmel olmuyor zaten. O hissi veren, kesin garanti konuşan doktordan da uzak durmak gerek zaten 😉

Emre ilhanın da memnun kalmayan çok hastasını gördük burada.. Hiçbir doktorun her sonucu mükemmel olmuyor zaten. O hissi veren, kesin garanti konuşan doktordan da uzak durmak gerek zaten 😉
Aynen oyle bende cok okudum memmun olmayan cok ..

Ufuk Askeroğlu adını yazmayi unutmuşum ama çok şikayet varmış hakkında arkadaşım yaptırdığı zaman bu kadar ünlü değildi anlatıkları gibi birisi de değildi. Ünlenince insan değişiyor demek ki :)
Alişan ile mahkemelik olmuş. Açıkçası arkadaşım hala cok memnun bisektomiden ve bella eyes ten.
popüler olmadan önce kendini ispatlamak için ekstra özen gösteriyorlar çünkü ama birkaç ünlü ismin ameliyatını yapınca ne olursa olsun pahalı da olsa bana gelip ameliyat olacaklar diye düşünüyorlar.
yine de işini iyi yapan mükemmeliyetçi doktorlar var, istenen paranın çok olması doktorun çok iyi olduğu anlamına gelmiyor her zaman.

popüler olmadan önce kendini ispatlamak için ekstra özen gösteriyorlar çünkü ama birkaç ünlü ismin ameliyatını yapınca ne olursa olsun pahalı da olsa bana gelip ameliyat olacaklar diye düşünüyorlar.
yine de işini iyi yapan mükemmeliyetçi doktorlar var, istenen paranın çok olması doktorun çok iyi olduğu anlamına gelmiyor her zaman.

Kesinlikle haklısınız. Biz gittiğimiz zaman bu kadar pahali değildi hatta bana epey indirim yaptı dolguyu 3 ml kullandığı için.
Mesela Oğuz Kaan Ender e ameliyat olan birisi ile konuştum vemen gitmek zorunda kalmış memleketinde Başka bir doktora aldırdırmıď alçıları Oguz bey o doktorla da konuşmuş vs ameliyattan sonra da her mesajına cvp vermiş. Yeterince isim yapmamış ama çok daha ilgili doktorlar da var.

X