Homend robot süpürge

pelinmenguc

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2020
82
34
28
Teşekkürler canım bencede günlük olarak kullanınca gerek kalmaz herhalde yerlere çay,kahve gibi bir şey dökülmedikçe ihityaç olmaz sanki
rica ederim istersen her günde mop yaparsın senin düzenine kalmış :) robot süpürge ciddi anlamda büyük avantajmış ben çalışmıyorum ama evdeki işleri daha rahat yapıyorum kendime vaktimde kalıyo

Yasemnnbkr7

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2019
51
50
34
Benim evimde çok kolon, köşe var acaba takılma gibi bir durum olur mu? çok fazla eşyam yok halıya rahat geçebiliyo mu??
rahat geçiyo evet köşeler için tasarlanmış şekli zaten sıkıntı yaşamazsınız yükseklik,alçaklık algısı da iyi takılma olmuyo koltuklarım yüksek benim mesela altlarını bile çok güzel aldı

cansucums

Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2019
53
33
25
rahat geçiyo evet köşeler için tasarlanmış şekli zaten sıkıntı yaşamazsınız yükseklik,alçaklık algısı da iyi takılma olmuyo koltuklarım yüksek benim mesela altlarını bile çok güzel aldı
Halılarım çok kalın değil yazlık kışlık halı kullanmıyorum ben zaten.Sehba,yemek masası falan var ama zaten kablolu süpürgeyle temizlerken bile onları masa üstüne kaldırıyorum iyi oldu bunları öğrendiğim teşekkür ederim :))

Yasemnnbkr7

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2019
51
50
34
Halılarım çok kalın değil yazlık kışlık halı kullanmıyorum ben zaten.Sehba,yemek masası falan var ama zaten kablolu süpürgeyle temizlerken bile onları masa üstüne kaldırıyorum iyi oldu bunları öğrendiğim teşekkür ederim :))
o zaman rahat edersin ev içinde varlığı hiç belli bile olmuyo sesi çok yok zaten ben bu kadar pratik bir makine görmedim :KK9:

L O L

5.ci takım Bş.85.5 Güncl.76.1 Hedef 72
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
5.158
10.948
23
Screenshot_20210407_160147_com.instagram.android.jpg

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :94 Kg. Şimdiki Kilom :76.1 Kg.

Borellus80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2018
513
822
40
Utanmamis gibi davrandi ama üyeliğini iptal etmis. Ikinci mesajda da tavrini devam ettirdi. Bazılarına para yakışmıyor. Tam uzerine oturmuyor. Çirkin karakterini besliyor. Bu hanim da aynen böyleydi. Yolu acık olsun diyemicem. Kendi karakterinde insanlar bulsun hep.
Kesinlikle,görgüsüz insanlara ben de asla tahammül edemiyorum.Bu insanlardan maalesef çokça var ve bu daha da üzücü.