Elektrikli Süpürgeler Homend robot süpürge

biz bekledik biraz zaman geçsin diye bu robot süpürge çıktıktan sonra ay başında almayı düşünüyoruz yorumları güzel görüyorum genel olarak😊

ben bu arada 1280 modelini aldım çok fazla farklılıkları yoktu zaten pro olanıyla ve çok memnunum çünkü evde 2 günde bir açmak baya zor oluyordu şimdi günlük yada 2 günde bir çalıştırıyorum sadece tek tuşla :KK15: :halay:

Valla 2 robot süpürge değiştirdim en çok homend'in alex modelinden memnun kaldım. Zaten almayı düşünüyordum çünkü çocuklu ve kedili bir evde yaşıyorum :) ayrıca şekli itibari ile zaten ilgimi çok çekmişti ve bence boyut olarak diğer r.süpürgelere göre daha büyük. Emiş gücüde gayet iyi.Özellikle kedi,köpek,kuş beslenen evlerde gerçekten büyük kolaylık sağlıyor.Mama ve kum tanesi,kılları,soyulan tırnaklarından eser bırakmıyor.Ev içinde en favori ürünüm bu ve her gün çalıştırıyorum.

Valla 2 robot süpürge değiştirdim en çok homend'in alex modelinden memnun kaldım. Zaten almayı düşünüyordum çünkü çocuklu ve kedili bir evde yaşıyorum :) ayrıca şekli itibari ile zaten ilgimi çok çekmişti ve bence boyut olarak diğer r.süpürgelere göre daha büyük. Emiş gücüde gayet iyi.Özellikle kedi,köpek,kuş beslenen evlerde gerçekten büyük kolaylık sağlıyor.Mama ve kum tanesi,kılları,soyulan tırnaklarından eser bırakmıyor.Ev içinde en favori ürünüm bu ve her gün çalıştırıyorum.
sarj olayından memnun musunuz? normal elektrikli süpürge almayı düşünüyordum eskidiği için ama robot süpürge de çok istiyorum.normal süpürge gibi olmaz ama herhalde

X