Hoslandigim adam gaymis

Ablam ben boylu poslu değilim, ince değilim hatta saçlı bile sayılmam benim de dökülüyor demiştim ki acaba kendimden güzellere mi bakıyorum ve dedim bu sefer fiziken dengimi beğendim bu bana bakar benden iyisini mi bulacak. O da benden yakışıklıların pesindeymis.
😳😳😳😳😳
Noooooooooo
Gayet de uzunsun, ruanda'dan çık. Burası Türkiye, burada 163 kızlara kısa demiyorlar (ben de biratmışüçüm,oradan biliyorum)
Sherlock holmes'in sözünü hatırla,kendinden kisalarla arkadaşlık edin
images (7).jpeg

Ayrıca senin kivir kıvır saçların var, sık olmasa bile kıvırcık olduğu için her zaman dolgun durur
Kilo konusunda bir şey demeyeceğim, turkiyede yaşıyoruz. Bence Türkiye ortalamasına gore öyle çok kilolu bile değilsin, ama sanırım senin cevren biraz fazla manken gibi kızlarla çevrili. Ve çocukken yaşadığın kilo zorbalığı seni gerçek halini görmekten alıkoyuyor.
Hiç de beklentini düşürme
Sen daha iyilerine layıksın❤️❤️

Geçmiş olsun En buyuk kk En buyuk kk
Yalnız değilsin. Benim eski sözlüm gay çıktı 🤦🏻‍♀️ Biblo gibi çocuktu, bir bakan bir daha bakıyordu. 6 ay flört ettik. Aslında daha çok arkadaş gibiydik. Beraber spora gidiyorduk, yemek yiyorduk, geziyorduk. Ben ona ingiliZce çalıştırıyorDum. Annesiyle, kız kardeşiyle aram çok iyiydi. Beraber Mikonos’a gittik. Ben romantik bir tatil yaşarız diye düşünüyordum. Asla yakınlaşmıyordu. “Günah işlemek istemiyorum” diyordu. Ben anlam veremiyordum.
Bir gün Bahçeşehir’de çok ünlü trans bir makyöz vardır, Efe. Ona gittim. Benim telefonun ekran koruyucusu da sevgilimle beraber fotomuz. Efe demez mi “ Aa bu x değil mi. Şurda oturuyor, şu işi yapıyor. Bizim gay sitesine üye bu.” İlişki yaşadığı ortak bir arkadaşları varmış. Benim başımdan o dakika kaynar sular indi. Ne bileyim benim kafamda gayler Kerimcan Durmaz gibi kırıtan tipler olur. Benim sevgilim gayet kaba saba bir tipti. Meğer ailesi muhafazakar olduğu için benimle paravan evlilik yapacakmış.
Yine dedim verilmiş sadakam varmış. Evlendikten sonra da anlayabilirdim.
Ben sevgilimden ayrıldıktan 1,5 ay sonra eşimle tanıştım. Her şeyde bir hayır vardır. Darısı başına 🙏🏻

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce daha önceden tanıdığım ve ayni isyerinde çalışan bir arkadaşıma ilk defa bu durumu itiraf ettim (kendisi de bana çok özel şeylerini anlatıyor ve önceden tanıdığım güvenilir biri, bu yüzden ben de sadece ona bunları anlatıyorum. Geçenlerde de başka bir çocuk için isyerinden bir kızın sevgilisi olduğu bilgisini vermişti. Arkadaşım resmen bana hoşlandığım insanlar hakkında neden uygun olmadiklarina dair bilgileri vererek beni yeryüzüne döndürüyor. )
Bu arkadaşınız kadın mı erkek mi?

kankim sen ankaraya gelecek misin bu ara? veya tatile cikacak misin? ankarada veya alacatida bi date yapalim sana soyle kafa dagitacagin birilerini bulalim :KK53:

adamin gay olmama ihtimalini de diger cebinde tut btw :KK66:

Konu sahibesi gelirse ben de varım beni de davet edin 🙋‍♀️Ben de konu sahibesi için bir şeyler getirmeye çalışayım😊 2 çocuklu boşanmış kuzenim var mesela ister misin konu sahibesi😝😝😝😜😜

Olabilir ya yapıcak birşey yok
Yani şansızlık olarak algılama hemen
Şanssızım şansızım dersen şansız olursun
Kötüyü çağırma
Gül geç insanların başına gelen birşey bu

Konu sahibesi gelirse ben de varım beni de davet edin 🙋‍♀️Ben de konu sahibesi için bir şeyler getirmeye çalışayım😊 2 çocuklu boşanmış kuzenim var mesela ister misin konu sahibesi😝😝😝😜😜
belki otelci de ankarada olur 🤪 ama ben onun da gay oldugundan suphelenmeye basladim😂

X