Hoslandigim adam gaymis

Aynen kısa boylu tombul ve kel. Ama yüzü güzeldi bir de böyle cidden çok pozitif bir enerjisi vardı. Bende standartlar yerlerde zaten ya. İki dakika iyi davrandı diye hoslaniverdim.

Eleman ne kadar enerji üretirse üretsin kel ve kısa yani 🙄🙄Neyse kim alırsa alır artık sen alma da tombiş abiyi🤦‍♀️🤦‍♀️Yok mu şöyle sırım gibi bir abi?

Kanki senin ogudunu dinledim. Saçımı kestirip aralara ışıltı attırdım. Kaşlarımı da bir ton açtılar. Işıltılı istediğim kadar açık olmadı. Ama zamanla biraz daha sarışın olabilir. 7 haftada 7 kilo verdim devam ediyorum. Bir de yeni kıyafetler aldım. İse giderken saçımı kurutmaya çalışıyorum şekillendirici sürüp.

Ya harikasın eminim bunlar bile havanı değiştirmiştir,kilo vermene de çok sevindim , topuklu ayakkabıyla fönlü saçı oturtup hafif makyaj kaliteli bi parfüm derken bi dahakine heteroyu yakalayacaksın ben sana güveniyorum 🤓

kankim sen ankaraya gelecek misin bu ara? veya tatile cikacak misin? ankarada veya alacatida bi date yapalim sana soyle kafa dagitacagin birilerini bulalim :KK53:

adamin gay olmama ihtimalini de diger cebinde tut btw :KK66:

Yoook ankaraya henüz bir planım yok ama bayramdan sonra olabilir aslında! Bayramda aileyle İzmire yakin bir yere gideceğiz ama alacati değil 😔 ama ankaraya geleyim ya.

ya ben sizin adınıza üzüldüm ama asıl şunu demek için geldim, bence en azından normal arkadaş olun. keşke benim de gay bir kankam olsa, o kadar insancıl,iyi niyetli insanlar ki (yani benim tanıdıklarım hep öyleydi)😻

asla senin dedikodunu yapmaz ama seninle herkesin dedikodusunu yapar, her konudan anlar,yardımcı olur,kaprissiz, kıskanmayan bir arkadaştır... ay keşke benim de olsa :KK53: :KK61: :KK48:

Merhaba arkadaşlar.

Buraya geçenlerde isyerinden 40li yaşlarda birinden hoşlandığımı yazmıştım. Kendisini ilk gördüğüm andan itibaren guleryuzlu, pozitif, tatlı ve nazik tavırları çok hoşuma gitmişti. Sonrasında is çıkışı sosyallesmelerde hep yan yana geldik. Uzun uzun muhabbet ettik, bütün sakalarima güldü. Ben de onunkilere güldüm çok komik ve tatlı buldum onu konuştukça. En son bunun ccde olduğu bir mailim için "o kadar güldüm ki o mailine, o kadar komik ve zekisin ki" dedi. Onun ülkesinden bilinmeyen bir grubu bilmeme şaşırdı ordan uzun uzun muhabbet ettik. Geçen görüşmemizde bana bir sürü içki ismarladi, ısrar kıyamet evime bıraktı, hatta bir ara bir şey söylerken elimi tuttu.

Ben de diyordum ki ne tatlı çocuk, acaba o da benden hoşlanıyor mu, dikkatini nasıl çekebilirim vs.

Az önce daha önceden tanıdığım ve ayni isyerinde çalışan bir arkadaşıma ilk defa bu durumu itiraf ettim (kendisi de bana çok özel şeylerini anlatıyor ve önceden tanıdığım güvenilir biri, bu yüzden ben de sadece ona bunları anlatıyorum. Geçenlerde de başka bir çocuk için isyerinden bir kızın sevgilisi olduğu bilgisini vermişti. Arkadaşım resmen bana hoşlandığım insanlar hakkında neden uygun olmadiklarina dair bilgileri vererek beni yeryüzüne döndürüyor. )

Bana dediği: "hayatım o çocuk gay. Hatta bilmemkim ile beraberdi bir ara, hala birlikte değiller sanırım ama erkek arkadaşı vardı orası kesin." Çok üzüldüğümü görünce "üzülme belki biseksueldir" diyor bir de 😅 ama ben biliyorum kesin gay ya. Gay olmayan bir erkekle zaten o kadar iyi anlaşamazdim. Arkadaşım dedi ki "olaya iyi yanından bak. Demek ki sen X kişisi gibi tatlı, kibar, nazik erkeklerden hoşlanır olmuşsun. Eskiden en öküzleri begenirdin."

İşe bu olumlu tarafından mı baksam, dağlar kızı Reyhan gibi herkesten hoşlandığıma mi yansam, bir türlü aşkı bulamama mi üzülsem... bilemiyorum ama moralim sıfırlandı dostlar. 😔
Sende ben gibi bahtsız kadersizsin canım ya

Yoook ankaraya henüz bir planım yok ama bayramdan sonra olabilir aslında! Bayramda aileyle İzmire yakin bir yere gideceğiz ama alacati değil 😔 ama ankaraya geleyim ya.
super olur ben de simdi ankarada degilim zaten. donusum belli degil ama bayram sonuna donmus olurum. sana bir iki tane bilkentli citir ayarlayalim yahu kafayi sifirla don ise :KK70:

Leym yengeç ne kibar yazmışsın.. Molla tepede dikelirken, kızlarla konuşmak yasakken başka seçenek olmayınca erkekler de birbirine tıklıyor yazmışsın gayet anlaşılabilir durum🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🙈
Eski Arap erkek arkadaşım bir (Tarlabaşında) otelde çalışıyordu, aynı zamanda otel tercih etmeyen Arap turistler ve iş insanları için günlük kiralik ev temini sağlıyordu.
Bir sürü kelli felli adam evi ayarlarken 'nereden erkek bulabilirim? Buralarda çok varmış' diye ona danişirlardi. Ve benim de tanıştığım bazı arkadaşları hakkında bu tarz dedikoduları bana yetiştirirdi sağolsun:) o zamanlar onunla konuşurduk bu konular üzerine. Ben de böyle bir teori geliştirdim.
Hatta geçenlerde (fake olduğunu düşündüğüm /eşimi başkasıyla bastım konusundaki ) kadın da konu açmıştı - "ailem çok muhafazakâr ,okulu bile açıktan okudum. Karşı komşumun kızıyla yokluktan yakinlastik" icerikli 🤪 konu fake olsa da hormonlarin coştugu yaş grubunda olabilitesi olacak bir seyler...
Neyse, bu bebe de olmadı.
Kısmet daha yakışıklılara, daha boylu poslu ve tabii ki saçlılara ❤️

Trajikomik bir olay varsayalim ama ben sizin yerinizde olsam arkadasinizin her dedigine inanmam ve her planimi, niyetimi de anlatmam.

Adam belki de gay degildir? Kendiniz de arstirdiniz mi? Belki araniz olmasin diye soyledi. Friends izleyenler bilir, Rachel asistanini gay diye salikveriyordu ki, kimse asilmasin:) Valla o kadar cok sey yasadim ki , sözüm meclisten disari, hemcinslerimin laflarina süpheyle yaklasiyorum.

Eski Arap erkek arkadaşım bir (Tarlabaşında) otelde çalışıyordu, aynı zamanda otel tercih etmeyen Arap turistler ve iş insanları için günlük kiralik ev temini sağlıyordu.
Bir sürü kelli felli adam evi ayarlarken 'nereden erkek bulabilirim? Buralarda çok varmış' diye ona danişirlardi. Ve benim de tanıştığım bazı arkadaşları hakkında bu tarz dedikoduları bana yetiştirirdi sağolsun:) o zamanlar onunla konuşurduk bu konular üzerine. Ben de böyle bir teori geliştirdim.
Hatta geçenlerde (fake olduğunu düşündüğüm /eşimi başkasıyla bastım konusundaki ) kadın da konu açmıştı - "ailem çok muhafazakâr ,okulu bile açıktan okudum. Karşı komşumun kızıyla yokluktan yakinlastik" icerikli 🤪 konu fake olsa da hormonlarin coştugu yaş grubunda olabilitesi olacak bir seyler...
Neyse, bu bebe de olmadı.
Kısmet daha yakışıklılara, daha boylu poslu ve tabii ki saçlılara ❤️

Ablam ben boylu poslu değilim, ince değilim hatta saçlı bile sayılmam benim de dökülüyor demiştim ki acaba kendimden güzellere mi bakıyorum ve dedim bu sefer fiziken dengimi beğendim bu bana bakar benden iyisini mi bulacak. O da benden yakışıklıların pesindeymis.

Trajikomik bir olay varsayalim ama ben sizin yerinizde olsam arkadasinizin her dedigine inanmam ve her planimi, niyetimi de anlatmam.

Adam belki de gay degildir? Kendiniz de arstirdiniz mi? Belki araniz olmasin diye soyledi. Friends izleyenler bilir, Rachel asistanini gay diye salikveriyordu ki, kimse asilmasin:) Valla o kadar cok sey yasadim ki , sözüm meclisten disari, hemcinslerimin laflarina süpheyle yaklasiyorum.

Arkadaşımın adamla hiç ilgisi yok, kendi sevgilisi var ama bilmiyorum bence yalan söylemez ya.

Olur öyle arada, bende uzaktan hoşlandığım bir çocuk var diye gösterdiğimde gay bir arkadaşım o benim eski kırığım demişti. Üzülmüştüm, ama olayın başında öğrendiğime sevinmiştim. Arkadaşınızın teselli yöntemine bayıldım bu arada 😂😂 öküzlerden, nazik erkeklere ilgi duymaya geçmek çok büyük ve olumlu bir adım bence.

Aah ah üni yıllarımdan bir anı geldi aklıma, anlatmazdım ya, senin konun diye anlatacağım En buyuk kk En buyuk kk Yorumların filan, sempatik geliyorsun bana.

Üni 3üm zannedersem, gsf kantinine vurmuşum kendimi, o fakülteyi isterdim de işte kısmet olmayınca kantiniyle yetiniyor, oradan edindiğim arkadaşlar sayesinde kaçak göçek derslerine giriyordum filan neyse; bir gün kantinde bir çocuk gördüm Allah'ım o saçlar, o gözler, o ten... Nasıl güzel, yapma bebekler olur ya, inan öyle güzel. O burnu, o ağız yapısı öhm neyse evliyim abartmiim, çocuk güzel. (Yakışıklı demiyorum bak, güzel)

Ben bu çocuğa hoşlaştım mı, hani oturtup resmini yapıp duvarıma asacağım, sanat gözüyle de bakıyorum öyle girdim havaya he, hormonlarımla beraber sanatım da coştu çocuğu gördükçe ajajsjsh Türk filmlerindeki, duvara sevdalısının posterini asıp önünde viski içen yalnız adamlara döndüm.

Asla platonik kalamam, öyle de bir kuduruğum, ille de çocukla tanışacağım, olmadı önüne duracağım, yanlışlıkla çarpacağım vs. Kafamda akıl oyunları, hesaplar kare kökü, integrali bu işin...

Okul çıkışı takip etmeye karar verdim, indiği durakta zınk indim ve çocuğa saçların çok güzel, çok merak ettim ne kullandığını, ben de böyle uzatmaya çalışıyorum bir türlü uzamıyor neden acabağğ diyerek muhabbete girdim ama benim tip nasıl pejmürde... Saçlar fıstıki yeşil harici her rengi birer hafta arayla denediğim için suya batırılmış naylon pazar bebeği saçı gibi benim ajsjsj o halde zaten saçın uzaması değil hala kafamda kalmış olması mucize.

Çocuk gülümsedi, artık kaç kız peşinden gelip darladıysa ben gibi (Saçları çok dikkat çekiciydi), teşekkür etti, kusura bakma acelem var filan dedi öyle döt gibi kaldım. İlk reddedilişim. Anaa reddedilmek, vahşi cazibeme, yırdıcı güzelliğime bir erkeğin karşı koyması? Nasıl olabilerdi allahm? ..

Dertlere derya oldum o sıra, kantinde bir gün yine çocuğun olduğu gün, arkadaşlarla otururken ağzımdan kaçtı artık "Şu çocuktan hoşlaştım da şöyle sallamadı da" filan. Dediler "Salak kızım hiç mi anlamadın o çocuk gey" ... Karmaşık duygular yaşadım, asla olamayacaktık ki üzücüydü ama reddedilmem reddedilmekten sayılmazdı sevindiriciydi eheheh

Sonradan saçlarının da kaynak olduğunu öğrendim ajsjsj.
Bu da böyle bi anımdır : )

X