hoşlandığım kişinin ilgisinden emin değilim

Sana ilgisi yoksa eğer ve senin ilgini fark etti ise.... O zaman yanlış anlamaman için bu daveti red etmeliydi aslında. Doğru olan bence bu. :) Ben bu senaryoyu yaşadım diyorum senelerce ve canım yandı. Naçizane uyarmak istiyor herkes sizi. Ama anlıyorum. Sen kafanda zaten kararları biçmişsin ve forumda bunu onaylatmak istiyorsun... Kalbinden geçeni yap elbette, hayatta keşkelerin olmasın umarım. :)
hayir tabii ki dikkate aldigim yorumlariniz oluyor sadece katilmadigim noktalari da belirtmk istiyorum..mesela yukarda bi arkadas yazmis ilgisizligini canli gostermk istemis olabilir diye. benim icin olumsuz bi durum ama mantikli da geldi onayladim.

Ya ben bahsi geçen iltifatlar nasıl çok merak ettim. Kızın aklını başından bu kadar alan iltifatlar ne olabilir.

"çok güzel çıkmışsın"
"Maaşallah çok güzelsin "
"gözlerin dudakların alev alev çağırıyor yangınlara?"
Hah her neyse, adam eziklenerek bedava oyun izlemiş, bir de yemek yemiş. Bu yüzden gelmiştir. Kısa günün karı... İyimiş.

Ben Ekim'den Mayıs'a her ay 4 çift tiyatro bileti alırım, günü gelmek üzereyken de eşimi dostumu davet ederim.
O kişi o an işsizse de,ya da durumunun olmadığını biliyorsam da ısrar ederim , "yaaa aldım bileti, yanmasın. Son otobuse yetisirsin merak etme" diye.
Bence cok dogal bir sey. Normalde ben tiyatro biletini aldığım için çıkışta bana kahve vs ısmarlamak isterler, usül budur ama olmasa da olur:) zaten kaç para ki tiyatro bileti, Perşembe gunleri şehir tiyatrosu 18, devlet tiyatrosu öğrenci 14 TL.
Laf etmeye değmeyecek bir para:)
Kız da heveslenmis,davet etmiş,ısrar etmiş, güzel bir zaman geçirmişler...
Ama şimdi yapması gereken iki adım geride durmak bence, çocuk düzenini kurunca kıza yazacak mi diye beklemek...
Belki de hoşlandığından değil de kafam dağılsın diye gelmiştir
Hah işte dediğin durumu bende yaşıyorum. Param varsa giderim. Çıkışta da illa zorla bir şeyler ısmarlarım. Konu 15tl ya da 1₺ olması değil bence.
Bu konuda galiba farklı düştük :KK70:

Ya ben bahsi geçen iltifatlar nasıl çok merak ettim. Kızın aklını başından bu kadar alan iltifatlar ne olabilir.

"çok güzel çıkmışsın"
"Maaşallah çok güzelsin "
"gözlerin dudakların alev alev çağırıyor yangınlara?"
Hah her neyse, adam eziklenerek bedava oyun izlemiş, bir de yemek yemiş. Kısa günün karı... İyimiş.
o kadar bahsettigim seyden cimbizla seciyorsunuz nazi yerleri sirf dalga gecmek icin. ayrica yemek yemedik. ustune bir de yasanmamis seyleri yasamisiz gibi yaziyorsunuz. senarist olun bence potansiyel var sdfhjkl

Ben Ekim'den Mayıs'a her ay 4 çift tiyatro bileti alırım, günü gelmek üzereyken de eşimi dostumu davet ederim.
O kişi o an işsizse de,ya da durumunun olmadığını biliyorsam da ısrar ederim , "yaaa aldım bileti, yanmasın. Son otobuse yetisirsin merak etme" diye.
Bence cok dogal bir sey. Normalde ben tiyatro biletini aldığım için çıkışta bana kahve vs ısmarlamak isterler, usül budur ama olmasa da olur:) zaten kaç para ki tiyatro bileti, Perşembe gunleri şehir tiyatrosu 18, devlet tiyatrosu öğrenci 14 TL.
Ama şimdi yapması gereken iki adım geride durmak bence, çocuk düzenini kurunca kıza yazacak mi diye beklemek...
okudugum en mantikli yorumlardan biri. tesekkurler.

Lise öğrencisinin bile cebinde 20 tl parası olur ya, sizi davet eden muhtemel flörte "ya kaç paradır acaba param yok işsizim" diyecek yetişkin bir insan bana aşırı itici geldi.

Oyunun ücretini de size odetti sanırım. Yaa en ıssiz erkeğin bile cebinde para vardir. Parasız yola bile cikilmaz neticede. Sadece hali hazırda işi yok bu adamın meteliksiz değil sonuçta değil mi? İlk buluşmada kadının odedigi nerde görülmüş?

Buluşmadan sonra "Cok güzel bir gündü. Çok teşekkür ederim. Yine tekrarlayalım. Bir dahakine de sen benim davetlimsin" demediyse -anliyoruz ki dememiş- üzgünüm ama bu iş olmaz. Şahsen kendimi düşünüyorum, karşı cins hoşuma gittiyse daha sık buluşalım, iletişimde kalalım isterim. Ama sizinki tek taraflı duruyor malesef. Bu kadar süredir her konuşmada "işsizim" diye bas bas bağıran bir adamdan nasıl oldu da sogumadiniz hayret ettim.

Oyunun ücretini de size odetti sanırım. Yaa en ıssiz erkeğin bile cebinde para vardir. Parasız yola bile cikilmaz neticede. Sadece hali hazırda işi yok bu adamın meteliksiz değil sonuçta değil mi? İlk buluşmada kadının odedigi nerde görülmüş?

Buluşmadan sonra "Cok güzel bir gündü. Çok teşekkür ederim. Yine tekrarlayalım. Bir dahakine de sen benim davetlimsin" demediyse -anliyoruz ki dememiş- üzgünüm ama bu iş olmaz. Şahsen kendimi düşünüyorum, karşı cins hoşuma gittiyse daha sık buluşalım, iletişimde kalalım isterim. Ama sizinki tek taraflı duruyor malesef. Bu kadar süredir her konuşmada "işsizim" diye bas bas bağıran bir adamdan nasıl oldu da sogumadiniz hayret ettim.
ilk bulusmada bir cafeye gitmistik o odemisti. bu ikinci bulusmamizdi biletleri netten ben aldim nasil odesin ki zorla.

ama mesaj atmamasindan ilgisiz oldugu yorumunuza katiliyorum

Lise öğrencisinin bile cebinde 20 tl parası olur ya, sizi davet eden muhtemel flörte "ya kaç paradır acaba param yok işsizim" diyecek yetişkin bir insan bana aşırı itici geldi.
Yani, adamın cringe tarafı var. Buluşunca da hep telefonla oynamış zaten,fakir edebiyatı yapmış. Bu bakımdan ben de sevmedim.
Ama şöyle de olabilirdi; konu sahibi 20-50 liralık normal oyun değil de Amedious gibi , bir delinin hatıra defteri gibi 200-300 liralık bir oyuna da gitmek isteyebilirdi. Böyle olsa tabii ki bilet parasını alman usulü ödemek isterdi. Çocuk sormakta haklı , çünkü bu sefer kendini davetli sanıp kız da bilet parası beklese daha itici bir durum olurdu...

Yani, adamın cringe tarafı var. Buluşunca da hep telefonla oynamış zaten,fakir edebiyatı yapmış. Bu bakımdan ben de sevmedim.
Ama şöyle de olabilirdi; konu sahibi 20-50 liralık normal oyun değil de Amedious gibi , bir delinin hatıra defteri gibi 200-300 liralık bir oyuna da gitmek isteyebilirdi. Böyle olsa tabii ki bilet parasını alman usulü ödemek isterdi. Çocuk sormakta haklı , çünkü bu sefer kendini davetli sanıp kız da bilet parası beklese daha itici bir durum olurdu...
Hangi oyun demek daha basit olurdu bence. Bu şekilde internetten fiyatına bakmak çok kolay olurdu. Hepsini geçtim oyunu kız ödemiş zaten, çıkışta bir kahve bile ısmarlamamış. Oyunun saatini beklerken bir köşede susup sıkıla sıkıla beklemişler, nerden tutsan elinde kalıyor.

adami sadece oyuna davet ettim ve geldi. korkmayin maasimi harcamiyorum adama
Adami oyuna davet etmişin tamam ama adamın sözleri de seni etkilemiş
Onun niyet belli

Büyükler derdi ..bedeva mal sirkeden tatlı olur diye

Iltifatlari araya sıkıştırıp kendince eğlenmiş çayını içmiş gitmiş
Size ilgisi olanın tavrı bambaşka olur
Ayrıca bir başka gerçekten parasını yiyecek birini bulsa
Ooo siz kimsiniz tanıyamadım bile der bu tipler

hayir tabii ki dikkate aldigim yorumlariniz oluyor sadece katilmadigim noktalari da belirtmk istiyorum..mesela yukarda bi arkadas yazmis ilgisizligini canli gostermk istemis olabilir diye. benim icin olumsuz bi durum ama mantikli da geldi onayladim.
Bir gün seni seven kişi seni bulacak ve bu kadar düşünmene gerek kalmayacak. Seni bu tür belirsizliklere düşürmeyecek. Acaba ilgileniyor mu? Acaba işsiz de ondan psikolojisi mi bozuk? gibi gibi... Gerçekten seven bir adam sana bunları düşündürtmez. Zaten emin olursun... Unutma. Yanında olmak isteyen bir yolunu bulup zaten yanında olur. Senin bir şey yapmana çabalamana gerek yok. Çaba elbette olacak ilişkide ama ilişki olduğunda... Sen elinden geleni yapmışsın bu ilişki için şuan, eğer bir kere daha adım atarsan gel beni kullanabilirsin olacak bunun adı. Kusura bakma ağır gelebilir söylediklerim ama burada amaç seninde benim gibi bir gün kırılmanı engellemek. :) Bekle. Bekle o çabalasın artık. Çabalamazsa da senin için rahat olsun elinden geleni zaten yapmıştın.

hoşgeldin. Önceki konunda linç edenlerden biri olduğumdan iyi hatırlıyorum konunu 😃

Söylediklerimizin hiçbirini dinlememişsin tebrik ederim. İlk buluşmaya sen davet ettin, ikinciye de sen davet etme dedik, adamın storylerine iltifat etmesi bir şey ifade etmez, günde kaç kıza ediyordur dedik:rolleyes: hala aynı yerdesin, hala iltifat ediyo diyosun 🤦🏻‍♀️

Sürekli işsizim diyor çünkü ben para harcayamam haberin olsun her şeyi sen ödemelisin demek istiyor. Hem sana ilgisi yok, hem işsiz. Napcan sürekli bunu sen davet edip, karnını doyurup evine mi yollucan?
Bu yoruma inanılmaz katıldım siz konu sahibi ya çok deneyimsiniz ya da kendinize dert arıyorsunuz.İşsizlik genel bir sıkıntıdır okey asla lafım yok ama bir erkeğin işsiz olması maalesef pek kabul görmüyor.Yok olsun bendensin,yok sevgili olsak ne güzel olurdu o işler öyle olmuyor.Zengin birini bul demiyoruz elbette ama bir maddiyatı mutlaka olmalı.Haydii bunları geçtik,e adam bu yorumda da denildiği üzere şakayla karışık herşeyi size iteliyor.Yok bu sevdadan vazgeçin yalnız gidin o tiyatrolara,sinemalara daha iyi.

Bir gün seni seven kişi seni bulacak ve bu kadar düşünmene gerek kalmayacak. Seni bu tür belirsizliklere düşürmeyecek. Acaba ilgileniyor mu? Acaba işsiz de ondan psikolojisi mi bozuk? gibi gibi... Gerçekten seven bir adam sana bunları düşündürtmez. Zaten emin olursun... Unutma. Yanında olmak isteyen bir yolunu bulup zaten yanında olur. Senin bir şey yapmana çabalamana gerek yok. Çaba elbette olacak ilişkide ama ilişki olduğunda... Sen elinden geleni yapmışsın bu ilişki için şuan, eğer bir kere daha adım atarsan gel beni kullanabilirsin olacak bunun adı. Kusura bakma ağır gelebilir söylediklerim ama burada amaç seninde benim gibi bir gün kırılmanı engellemek. :) Bekle. Bekle o çabalasın artık. Çabalamazsa da senin için rahat olsun elinden geleni zaten yapmıştın.
yok zaten geride kalacagim artik. dediginiz gibi ilgisi varsa kendi cabalasin artik.

daha önce bi konu açmiştim burada. nedense epey de linç yemistim. simdi yine aklima takilan noktalar var yine içimi dökeceğim. belki aydinlatirsiniz. özet gecip son yasananlardan da bahsedicem.

bi adam var. cok hoslaniyorum. sadece bi kez gorusmustuk zaten ben o gorusmede etkilenmistim..sonra biz arada mesajlasiyoduk ama sadece hikayeler uzerinden vs. o bana iltifatlar ediyor bazen ordan bi konu acilirsa konusuyoruz falan. yani süreç boyleydi. bu arada bi kaç aydir işsiz ve ailesiyle yaşiyor. hani önceden diyordum ki bi ilgisi olsa bi cafeye cagirir vs ama hem issiz oldugu icin hem de oturdugumuz ilceler cok uç uzakliklarda oldugu icin cok da beklentiye girmek istemedim. bu foruma yazdigim diger konu da onun icin caba gostermek istiyorum ne yapsam sizce minvalinde bir konuydu.

neyse baktim ki yine arada iltifatlara devam ediyor dedim ben davet edeyim bi yere. ilgisi yoksa direkt reddeder diye dusundum. bi oyuna davet ettim tahmin ettigim gibi fiyatini sordu once daha sonra esprili bi sekilde issiz oldugundan dolayi sormk zorunda oldugunu faln soyledi. ben de ben davet ediyorum dedim orasini bosver. cekinerek kabul etti. o an cok mutlu oldum.

bulusma da dündü. dikkatimi çeken bi kaç sey oldu. birincisi gercekten psikolojik olarak issizlikten dolayi sıkıntılı sanirim. cunku yine sakaya vurarak bu konuyla ilgili bi seyler soyledi issizim ben yemek yemeyi hak etmiyorum evde bana yemk vermiyolar vs tabii dalga gecerek soyluyor ama ben de issiz kaldim zamaninda ve issiz kalip da aileden baski yemeyen cok az insan vardir. neyse onun disinda konuskan espriliydi yine bi iki iltifat etti vs bi ara cok sıkıldigimiz da oldu cunku konussak da bi yere kadar. oyun saatini bekledigimiz icin bekleme modunda olunca bazen insan susup kaliyor. mesajlarda ilgimi az cok belli ettigim icin ben de bu bulusmada nasil davranacagimi cok bilemedim heyecanlandim cekindim.

arada telefonuna cok bakti. o an kendimi kotu hissettim ama bi yandan da beklerken baska napilir ki diye cok kafaya takmadim. yani arada bana karsi ilgisiz bi izlenim de hissettim sanki. neyse oyun saati geldi girdik izledik. gayet guzeldi. bu arada oyunda bi iki defa boyle hafiften kolunu koluma degdirdigi oldu. icimden dedim allahim sevgilim olsa ne guzel olurmus insanin ilgilendigi biriyle vakit gecirmesi vs o an beni cok mutlu hissettirdi.

oyun cikisi da beraber duraga kadar falan yuruduk bi on bes dk falan. o an ilk oyunu bekledigimiz zamandan daha guzeldi. havanin guzel olusu aksam yuruyusu o da daha konuskandi o sira ben de daha rahattim o oyle olunca. bu arada yolda yururken korumaci davranmasi da cok hosuma gitti. belki zaten olmasi gereken budur ama onemsemeyen adam o konuyu da onemsemez. neyse sonra ayrildik iste. ondan sonra daha bana hicbi sey yazmadi. bu o gunden sonraki ikinci gun. normalde de zaten ust uste her gun konusmuyoduk. dedigim gibi nadiren hikayeler uzerinden oluyordu. o yuzden bulustuk diye hemen bi sohbet acmasini da beklemiyordum ama ufak bi mesaj atsa bile benim icim daha rahat ederdi.

simdi benim icin bugunden sonrasi onemli. ornek veriyorum bi kac gun daha hicbir sey yazmazsa ne bileyim bir fotografima begeni falan atmazsa ( cunku onceden her paylastigimi begeniyordu) direkt umudumu kesicem. fakat bi kac isaret gonderirse yine umutlanmaya devam etmeli miyim. bir yandan da diyorum ilgisi olsa bile issizlik durumu yuzunden adim atmak istemeyebilir. bir yandan benim icin cok keyifli bir gundu tekrarlamak isterim vs

sizce ne yapmaliyim? ilgilenmeye devam edeyim caba gostereyim mi. tabii dedigim gibi hepten irtibati keserse yoluma bakarim. ve bulusma ve sonrasi icin ne diyorsunuz dikkatinizi ceken olumlu olumsuz bir seyler var mi anlattiklarimda.
Yaşınız kaç

Olmaz bu iş hiç heveslenmeyin ki üzülmeyin sonrasında. Hoşlanan erkek kendini çok net belli eder aramak, konuşmak için saçma sapan da olsa bir sürü bahane bulur. Anlarsın yani. Bundan gram ilgi hissetmedim. Bir de iltifat derken nasıl iltifat yani ? Sosyal ortamda insanlar birbirine zaten iltifat eder 🤷

X