Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aşklarim geldi😍😁 kitap alisverisi yapmiycam diyen ben🤔😆 fiyatlari uygun ve indirimli geldi o yuzden hemen aldim bunlari😎

Eklentiler

• 20210521_103304.jpg
    20210521_103304.jpg
    135,8 KB · Görüntüleme: 17
Tansiyonuna baktın mı? Ramazan da açlıktan sanıp sanıp tansiyondan gidiyordumda az daha😬
Çok geçmiş olsun canım
Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom Life light Life light minik kalp0753 minik kalp0753
Allah sağlıklı sıhhatli,hayırlı evlatlar nasip etsin.Emeklerinizin karşılığını en hayırlı vakitte versin.Evlatlarınızdan yüzünüzü güldürsün😊
İnşallah canım çok teşekkür ederim 💕
Aşklarim geldi😍😁 kitap alisverisi yapmiycam diyen ben🤔😆 fiyatlari uygun ve indirimli geldi o yuzden hemen aldim bunlari😎
Çook güzeller keyifli okumalar ☺️

doktordan geldim sinir ile ilgili değil dedi şükür. Fizik bölümüne yönlendirdi. Romatizma da olabilir dedi.
Dan diye yazdım :KK70:
Çok şükür😍 boyunla alakalı olabilir,mr istedi mi? Bende düzleşme ve fıtık olduğu için artık yapamıyorum mesela

kitap görünce mutlu oluyorum yaa 🥰 Keyifli okumalar ❤️
Tesekkurler😍kitap okumayi cok seven biri olarak bu platform sayesinde daha fazla,daha guzel kitap okumaya basladim. Kitapligimi ileride çocuklarıma birakacak sekilde doldurmaya calisiyorum.kitap yatirimindan daha guzel bsy birakamam heralde onlara🤗

Çok şükür😍 boyunla alakalı olabilir,mr istedi mi? Bende düzleşme ve fıtık olduğu için artık yapamıyorum mesela
Boyun fıtığı ile de alakalı değil dedi. Fiziksel dedi. Birazcık da ben çok evham yaptım herhalde olmayan ağrıyı da çektim :KK70:

Tesekkurler😍kitap okumayi cok seven biri olarak bu platform sayesinde daha fazla,daha guzel kitap okumaya basladim. Kitapligimi ileride çocuklarıma birakacak sekilde doldurmaya calisiyorum.kitap yatirimindan daha guzel bsy birakamam heralde onlara🤗
Biliyor musun ben de aynı şeyi düşünüyorum. İnşallah benim verdiğim değeri o da verir ❤️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X