Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günlük sayfa okuma sayısı belirliyorum kendime böylece aylık okuyacağım kitap sayısı çıkıyor. 17 gün de evde olmamın sebebiyle bu kadar çok okuyabildim. Normalde 4 5 kitap okuyorum aylık 🤭

Günde kaç sayfa okuyorsun canım ? Ben 100 hedefliyorum 75e razı oluyorum genelde daha yukarı çıkamam zaten :KK64:

Amok koşucusunu bitirdim şimdi 60 sayfalık incecik bir kitap. Her yerde çok övgüyle bahsedildiği için benimde beklentim büyüktü tabi. Ama ne yazikki beklediğim kadar iyi değildi. Kötü asla diyemem, çok abartılmış olduğunu düşünüyorum.
Baş karakter bir gemi yolculuğunda esrarengiz ve hüzünlü adam ile tanışıyor, merakına yenik düşüp ona sokuluyor ve hikayesini dinliyor.
Yine konunun gemide başlaması ve baska birinin hikayesinin söz konusu olması beni aşırı sıktı çünkü satrançta aynı böyle başlıyordu, çok benzer olduğu için girişte çok ilerletemedim ve tek seferde okuyabileceğim kitabı iki günde okudum.

Günaydın ❤🍀
Hayırlı cumalar 💚

b0568edcdb649c7330e738d8dfa9e1e1.jpg

İki gündür kitap okumuyorum okuyasım da yok.) Havalar ısındı, ancak gezmek, dışarıda olmak istiyorum ) nasıl özlemişim her tarafı yeşil görmeyi 😍
Canım gez sen hak ediyosun 😁 nıh hah hah haaaa
Ben neden denk gelemiyorum ya bu komik kavgalı olaylara 😂 hep bahs ediyorsunuz benim haberim yok. Üniversitede de hep böyleydi. Ben derse gitmediğim günlerde güzel kavgalar olurdu kaçırırdım 🥺
Az okursan her şeye yetisirsin merak etme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X