Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Bu ayin ikinci kitabi olan kuyucakli yusufu bitirdim. Aciyla baslayip aciyla biten bi kitap oldu.bu kitapta benim en çok dikkatimi ceken yazar toplumun o donemki durumunu sıkıntılarını cok guzel dile getirmis. Yusufun basina gelenleri anlatirken toplumun halini cok guzel gozler onune sermis.bir alinti birakayim: "Zaten, bir felakete sükun ve itidalle tahammül edenlerin manzarası, o felaket için ağlayıp çırpınanların manzarasından çok daha korkunç ve ezicidir. "
Yeni kitabim fahrenheit 451. Cok ovulen bi kitap ve merak ediyorum. Herkese bol okumali bi gun diliyorum 😘

Selam canlarım ☺️keyifler nasıl💜💜
Selamm💜 Kitabımı aldım balkona geçiyorum, esiyoor esiyor 😇

Bu arada kızlar gitmeden önce klasiklerden öneri sormuştum. Monte Kristo Kontu'nu aldım. Elimdeki kitap bitince başlayacağım. Diğer önerilerinizi de not aldım, umarım hepsine sıra gelecek 📚

Selam canlarım ☺️keyifler nasıl💜💜
Cok sukur iyi 😍 fahrenheit 451 e basladim bugun. 74. Sayfadayim. Guzel ilerliyor. Yarina bitirme planim var🤗 burdada harika bi hava var bugun.kac gundur yaniyorduk.gece uykumdan uyandim sicaktan.ama bugun yağmur yagdi ve hava püfür püfür suan😁balkonda kitap keyfi yapcam simdi yemege kadar😉

İyi bayramlar hanımlar😍😊👋🏾 Bugün Doğan Cüceloğlu - Savaşçı kitabını 79 sayfa okudum . 😊😍 Herkese iyi okumalar, iyi bayramlar.
Ben annemle yaşıyorum. Bu bayram serbestliğe alışamadık. Akrabaları dolaşmaya çıkmadık. İsteyenler gelsin dedik. Sanırım herkeste bizim gibi düşününce çok kimse gelmedi. Ben de boş kalınca kitap okuyayım dedim. Gündüz televizyon izlamiyorum. Akşamları izlerim çoğunlukla. Gündüzleri ya dışarı çıkarım. Ya kitap okurum. Ya da ev işi ile uğraşırım. Bir de akşamları çok sıcak olduğu için evde oturulmuyor. Sitenin içinde yürüyüş yaparız. Açıklama yapmanın gerekli olduğunu düşündüğüm için yazdım . 😂😊 iyi akşamlar.😊😍👋🏾

X