Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Selamlar kizlar dun nobette o kadar cok üşüdümki hala icim titriyor kurum 1 senelik ama o kadar sacma sapan yapmislarki yazin yaniyor kisin donuyor resmen. Bi de benim sağ tarafimda buyuk klima var o da sag olsun ustten sicak üflüyor millet isiniyor alttan soguk ufluyor olan bana oluyor 🙄bi dahaki nobet yerimi degistircem umarim bu kadar usumem.
Germinali bitirme hedefim vardi ama olmadi yine de son 50 sayfa kaldi. Baslarda sıkıldığımı soylemistim ama kitap acilinca tam acildi. Cok begendim kitabi zaten begenmemek mumkun mu Emile zola kitabini❤
Okudukça bu kitabi seveceğini tahmin etmistim.Toplumsal gerçekliğin farkindaligi için herkesin okuması gerektiğini düşünüyorum.Bu kitabı okumamıza vesile olan arkadaşlar sağolsunlar🍀
İşte vakit kalırsa piyano da nasipleniyor benden :süslü:🤣
Hep gülelim inşallah :KK37:
Sabaha karşı çıkacağız inşallah canım☺️
Sağ salim gidip gelirsiniz inşallah. Hayırlı yolculuklar 🥰

Ben baktım bikaç yere ama pdf olarak bulamadım 🙁 Zürafa tozu'nu indirdim önümüzdeki ay başlamak için.
Başkan söyleyince Zürafa Tozunu ben de not aldım. Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom da pdf vardır büyük ihtimalle mesajlara bakınca varsa döner sana.Gokhan Özcanın kitabı için söylüyorum

1642947086647.jpeg

Doktor Çehov'dan öyküler kitabını okuyorum okuyorum bitmiyor. Gerçi eşim evdeydi az okumuştum. Uygulamada sayfa sayısı da yazmıyor neden bitmedi hâlâ diye bi baktım, meğer sayfa sayısı gördüğümden daha fazlaymış :olamaz::KK70:
Uygulamada sayfa sayısı yazmiyor ama kitabı okurken sol üst köşedeki üç çizgi olan yere basarsan orda kitabın bolumleri çıkıyor ve senin kaldığın yeri gösteriyor.Boylece tahminen kaçıncı sayfada olduğunu anlayabilirsin

X