HPV VE CİN 3 DEN KURTULUŞUM

Ben jilet venus mor olaninkullaniorm kendinden sabunu olan cok yumusak aslnda ama i sabunu phi bozuyo mu acaba lazere mi gideyim bu donemde de blemedm kii cildm asiri hassas zaten acik tenliyim reaksyon gosterio hemen bseylere
Şey bi yazıda okudum lazer siigl çıkmasına neden oluyor mu ne atışta sıcaklıktan dolayı olabilir ama makale birisinde mesela sigil olan birisi diyor bunları kullanmasın kanaması demek başka yere geçirmek demek dikkatli olun diyor tahriş olduğundan dolayı ise bulaş ihtimalleri yukseliyormus herkes birseyler yazıyor açıkcası ben epilasyon aletiyle de alsam jiletlerde alsam hemen kızarıyor ve yanıyor birde uzamaya başlayınca kasıntı oluyor sivilcelelenme hep ağda vs alırdım lazere gitmeden ama lazer çok iyi bence lazer yaptırabilirsin . Sende sonuçta negatif tekrar olmadı için eşinin başka bir yerden kapması lazım hpv birde oda sonuçta tedavi olması lazım senle aynı zamanda ikinizde negatif olunki senden ona ondan sana geçmesin bence biraz panik olduğumuzdan vücudumuz değişik tepkiler veriyor

Umarım bebeğin olur bende evlenip bir an önce çocuk istiyorum valla

Cok gecmis olsunn. Seker tuketmemen iyi bsey. Smear sonucununblmiosn yani insallah hcbsey ckmaz eikisinde de .birisi 2 senede atiliyo bksuna geriliyorsunuz yazmiss buralarda. Muayene ücretini blmiorm canm 182ye sor istersen

Esime soylemedm ne bileyim soyleyemedim ya bubhastaligi. Lazere hassas ciltler gidebikiyor mmu bnde de ayninsekilde uzama evresindeler ama sigil degil bendeki pütürlük sivilce boyundan bi tik büyük

Cok gecmis olsunn. Seker tuketmemen iyi bsey. Smear sonucununblmiosn yani insallah hcbsey ckmaz eikisinde de .birisi 2 senede atiliyo bksuna geriliyorsunuz yazmiss buralarda. Muayene ücretini blmiorm canm 182ye sor istersen
Kim boşuna geriliyorsunuz yazmış ama dusun pinpon etkisi yaratıyor diyorlar mesela partnerde varsa sana sende varsa ona ara vermek Kazım’ın vücut atsın

Esime soylemedm ne bileyim soyleyemedim ya bubhastaligi. Lazere hassas ciltler gidebikiyor mmu bnde de ayninsekilde uzama evresindeler ama sigil degil bendeki pütürlük sivilce boyundan bi tik büyük
Bence o sigil olabilir mi geciyor mu kalıyor mu eşine hangisini söylemedin canım

Yanlız bahsettigin sigili andırıyor aslında bilemdim şimdi öyle birseyse tahrişle dağıtma derim

Bence söylemen kendi sağlığın için çok önemli burda bu rahatsızlık erkekten çok seni etkiliyor öyle söyleyim sen tedavi olsanda eşinde olduğu sürece sürekli bulaş şeklinde surtunme yoluyla bile kapan var bakire olup ve bu kim tarafından ne zaman kapıldıgı hiç bir zaman anlaşılmayan bir rahatsızlık sende varsa onda da var bu kesin Çinli bulaş birsey olmama ihtimali yok denecek kadar az imkansız yani bunu atlatabilmek için karşılıklı tedavi olup negatif olmak lazım olduktan sonra ise aşı olursan en azından koruyuculuğu olmuş olur ben öyle yapacağım mesela ama bu senden olan bir durum değil seni suçlayarak bir durumda yok ortada bahsetmen kendi sağlığın için çok önemli çünkü vücut ne kader erken atarsa o kadar ii olur ama sürekli bulaş halimde olursa iyileşme de olmaz ve seni etkiler erkeği değil

Haklisin ama yine de soyleyemem genel sen de bi kontrole git cocuk icin derim ama

Bu donemde hastalk varkennn gttn mii
Gittim evet 2 kere gittim ama 1 sene hiç gitmedim gibi birseydi baya çıkmıştı sarı olmustu öncesinden 1 seneye yakın gitmeyince biraz artma oldu bende gitmek zorunda kaldım gittim ama şimdi ise mecbur bazen ben alıyorum almamam lazım o

Haklisin ama yine de soyleyemem genel sen de bi kontrole git cocuk icin derim ama
Yani kendi sağlığın için dedim sen bilirsin nasıl istersen bu konuda çok zorlayamam bazen esler anlayışsız olabiliyor kendinde olmasına rağmen sende ilk belirti verdiğinde değişik tepkiler vs bunlar nasıl gönlünce olıyorsa ama ıhmal etme dediğim gibi senlik bir durum yok yani onda da mevcutta vardr kendisi çıktığında o zaman eğer çıkarsa sende o vesileyle söylemeden tedavi esnasında öğrenmiş olursun oda böyle bilmiş olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…