Hsg(rahim filmi) sonrası tüplerde sorun !!

just__married

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2016
1.338
887
İyi akşamlar kızlar,ben bugün hsg cektirdim bana verdikleri raporda tüplerin açık oldugu herhangi bir sorun olmadigi yaziyor fakat doktorumla konuştum. Doktorum ise tuplerin ikisinin de başta kapalı oldugunu,sonradan açıldığını ve tuplerimin boğum boğum tırtıklı olduğunu söyledi. Bu 3-4 ay icinde hamile kaldın kaldın kalamazsan tüp bebek öneriyorum dedi. Bu sekilde bir durum yasayaniniz var mi :KK43: hamile kalan sonradan? Suan cok moralim bozuk raporda normal oldugunu okuduktan sonra sonuc bu sekilde çıkınca..ayrica gecen yil nisanda dis gebelik geçirdim,ilk gebeligimdi.

Öncelikle geçmiş olsun canim.Ben de geçen hafta çektirdim film.bi sorun olmadığı yazıyordu kanımca.ama doktorun tuplerde yapisiklik ve daralma var dedi.bana da ameliyat ve yıl sonuna doğru aşılama ve tup bebek dedi.

Öncelikle geçmiş olsun canim.Ben de geçen hafta çektirdim film.bi sorun olmadığı yazıyordu kanımca.ama doktorun tuplerde yapisiklik ve daralma var dedi.bana da ameliyat ve yıl sonuna doğru aşılama ve tup bebek dedi.
Bana ameliyat demedi çünkü düzelen bir sey degil sanirim..senin yapışıklığı acacaktir..ayy hayırlısı bakalım anlamadim bu işi hiç..

X