Hsg testi ve Sonuç T rahim lütfen yardım edin

Evet Bülent Haydardedeoğlu. Özelden numarasını paylaşabilirim. Hem sprial hem balon kullanmadı. Regl de düzene bindi hemen. Tek sorun bebek haberini almak bundan sonra inşallah
Merhaba histeroskopiden sonra kanamanızda bir değişiklik var mı? Ben de kendisine ameliyat oldum et suyu gibi regl oluyorum normal diyor muayeneye çağırmıyor😪

Merhaba histeroskopiden sonra kanamanızda bir değişiklik var mı? Ben de kendisine ameliyat oldum et suyu gibi regl oluyorum normal diyor muayeneye çağırmıyor😪
Merhaba benim regl eskisine göre daha yoğun ve ağrısız oluyor. Öyle sıvı kan gibi değil de daha yoğun. Ameliyat sonrası tek fark yoğun regl (yani ped değişimi çoğaldı) 2.3. Yoğun diğer günler normal. Ve önceden arveles i içmeden geçiremezdim, şimdi hiç gerek duymuyorum.
Ne zaman oldunuz histeroskopi ?

Ben kendisine olmadım ancak benim 2 hafta boyunca kanamam minik minik devam etti ayriyeten 1 ayda 2 kere adet oldum bu vücuttan vücuda değişiyor mesela şu an günüm belli değil adet olmayı bekliyorum. Umarım düzelir çok geçmiş olsun.

Bende salı günü histeroskopi olacağım , embiriyolar dondurulmuştu zaten eylülün sonunda. Sonrasında rahmin kendini toparlaması gerekiyor diye 2 ay bekleyeceğiz. Bizde jel dahil histeroskopi için 8.000 TL ödeyeceğiz.
Merhaba Hsg de jele ihtiyac olduğunu doktor söylüyor değil mi ben de yeni histerekopi oldum da doktor bana hiç bundan bahsetmemşti

Merhaba Hsg de jele ihtiyac olduğunu doktor söylüyor değil mi ben de yeni histerekopi oldum da doktor bana hiç bundan bahsetmemşti
Hsg ayrı Histeroskopi çok ayrı şeyler ben hsg oldum anestesi olmadan jel falan hiç bahsedilmedi özelde 1150 tl' ye yaptırdım. Histeroskopi kamerayla yapılan anestezinin gerekli olduğu bir işlem. Hsg ise anestezili yada anestezisiz bu sizin acı eşiğinize bağlı olarak vajinal muayene gibi tüplere bakılıyor rahim şekline darlığına falan. Ama Histeroskopi içeriye vajinadan kamerayla giriliyor amaç tıkanıklık mı var varsa düzeltilmesi için falan birde Histeroskopi hsg'ye göre kat kat pahalı bir işlem.

Bu arada sizin için değil okuyan konuyla alakalı öğrenmsk isteyenler için yazdım arasındaki farkları.
Hsg ayrı Histeroskopi çok ayrı şeyler ben hsg oldum anestesi olmadan jel falan hiç bahsedilmedi özelde 1150 tl' ye yaptırdım. Histeroskopi kamerayla yapılan anestezinin gerekli olduğu bir işlem. Hsg ise anestezili yada anestezisiz bu sizin acı eşiğinize bağlı olarak vajinal muayene gibi tüplere bakılıyor rahim şekline darlığına falan. Ama Histeroskopi içeriye vajinadan kamerayla giriliyor amaç tıkanıklık mı var varsa düzeltilmesi için falan birde Histeroskopi hsg'ye göre kat kat pahalı bir işle

Hsg ayrı Histeroskopi çok ayrı şeyler ben hsg oldum anestesi olmadan jel falan hiç bahsedilmedi özelde 1150 tl' ye yaptırdım. Histeroskopi kamerayla yapılan anestezinin gerekli olduğu bir işlem. Hsg ise anestezili yada anestezisiz bu sizin acı eşiğinize bağlı olarak vajinal muayene gibi tüplere bakılıyor rahim şekline darlığına falan. Ama Histeroskopi içeriye vajinadan kamerayla giriliyor amaç tıkanıklık mı var varsa düzeltilmesi için falan birde Histeroskopi hsg'ye göre kat kat pahalı bir işlem.
Ben ikisini de oldum.Yanlış şekilde sordum galiba. Hsg 2 bin histerekopi 5 bine yaptırdım sadece jel olayını anlayamadım da ondan öyle dedm 🌼

Bugün hgs testi yaptırdım ve acı eşinin yüksek olmasına rağmen söyleyebilirim evet acıyor hem de cok :) tüplerim acık ancak t şeklinde rahim dedi doktor ve bana da operasyon önerdi, bu ameliyatta başarılı sonuç alan arkadaşlar doktor bilgisi verirse ben de cok sevinirim:)

Sevgiler
Hangi şehirdesiniz

Bende salı günü histeroskopi olacağım , embiriyolar dondurulmuştu zaten eylülün sonunda. Sonrasında rahmin kendini toparlaması gerekiyor diye 2 ay bekleyeceğiz. Bizde jel dahil histeroskopi için 8.000 TL ödeyeceğiz.
Jel olayından bahsedilmedi bana hiç 🙄

Merhaba bu çarşamba Bülent hocaya histerekopi yaptırdım kanamam ara ara yoğun olarak devam ediyor siz nasıl oldunuz?
Bünyeden bünyeye farkediyor demek ki bende hiç öyle kanama olmadı operasyon sonrası ertesi gün herhangi bir kanama vs. olmadı. 1 ay devam edebilir de
Jel olayından bahsedilmedi bana hiç 🙄
Bana söylendi operasyon öncesi o yüzden ekstra 2.000 TL ödedim. Zaten o paraya da makbuz vermiyorlar zarfa koyup doktor alıyor sanırım.

Bünyeden bünyeye farkediyor demek ki bende hiç öyle kanama olmadı operasyon sonrası ertesi gün herhangi bir kanama vs. olmadı. 1 ay devam edebilir de

Bana söylendi operasyon öncesi o yüzden ekstra 2.000 TL ödedim. Zaten o paraya da makbuz vermiyorlar zarfa koyup doktor alıyor sanırım.
Ben 5000 bin verdim histerekopiye

Bülent Haydardedeoğlu kendi kliniği var ameliyatı medline de oldum
Anladım hayırlısı olsun inş. benimde prof. Bülent Tıraş yaptı ameliyatımı. Şimdi 21 gün hapı verdi 2 kutu ilk kutu bitince 7 gün ara sonra 2. kutuya başlayacağım akabinde regl olup hsg çektirim kontrole gideceğim.

Anladım hayırlısı olsun inş. benimde prof. Bülent Tıraş yaptı ameliyatımı. Şimdi 21 gün hapı verdi 2 kutu ilk kutu bitince 7 gün ara sonra 2. kutuya başlayacağım akabinde regl olup hsg çektirim kontrole gideceğim.
Senin için de hayırlısı olsun canım bana 28 günlük verdi adet düzenleyiciymş bugün 6 gün oldu kanama bitti gibi lekelenme oluyor bana da 2. Adetten sonra kontrole gel dedi

X