iç ve arka bacak:çok acil!!!

Catharsis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
5.982
4.913
selam,
benim sorunum baslıkta da belirttiğim gibi arka ve iç bacaklar.(üst bacak) selülit sorunum yok ama bu bölgelerim sıkı durmasına ragmen oldukça kalın. bu durum için spor önerileriniz nelerdir? antrenör hocam sizin de önerilerinizi bekliyorum.

cok mersi herkese....kaydirigubbakcemile3

bence bisiklet çewirmek özellikle bacaklar için gayet etkili bir yöntem.kendimden biliorum baya sıkılaştı bacaklarım tabi yürüyüşde war.

ben plates diyorum
kesinlikle daha hızlı cevap verior vücut
Ve çok rahatlatıcı güzel bir spor zor da değil üstelik

tesekür ederim cok incesiniz kızlar...
fakat bısıklet basen yapmaz mı? belkı ben yanlıs bılıyorum. plates etkılıdır kuskusuz ama ımkanım yok. benım aradıgım o bölgelerı inceltecek hareketler... eger bilen varsa tabi. bir de benım o bölgelrım zaten sıkı kaslı ama ben ıncelsın ıstıyorum.

sanırım imkansızı istiyorum. :KK43:

vallah ben yürüş tercih ediyoruma.s,her gün bir saat normal hızıyle yürüyorum ve baya da kalçalarım sıkılaşmış,göbeimde alt kısmı neredeyse yok olmuş:sm_cool:,bir ay da diyet falan yapmadan hiç günlük ritmi bozmadan 4kilo verdimhihoyyyt,bir tek yürüş her gün 1saat,yürulmadan aç kalmadan herkeze tavsiye ediyorumkaydirigubbakcemile5,kim beni görüyor iki çocuk annesi olduğu inanmıyorlar:lepi::asigim::nazar:

ben de gunde bir saat yürüyorum kedi dili :) ayda 4 kilo verdım ama yanında ben saglıklı beslenme olayına da girdm. ama pek bir fark olmadı .spor mazim oldugu ıcın zaten cok sıkı basenlerim. selulit de yok. ama ben incelsin istiyorum :)

X