İçim hep buruk

Bizler ana babalarimizin sadece sac kas goz rengini yuz benzerligini almiyoruz ayni zamanda onlarin dahi farkinda olmadiklari psikolojik sörunlari göremedikleri problemleri sorunları da dna mizda getiriyoruz . Kronik mutsuzluk sebebiniz onceki atalarinizdan cozulmemis bir depresyon olabilir . Belki de siz depresyondasiniz . Arastirin
İlk defa duyuyorum aslında babam böyle hayatı boyunca hep mutsuz ve asık suratlıdı acaba ondan mı geçti bana
Ki benide babama benzetirler
yaşadıklarımı unutsamda sanki onun acısını bilmeden de olsa yaşıyorum gibiyim

Mutsuzum demek de mutsuzluk getirir..

Söylediklerimiz bir süre sonra duygularımıza yön veriyor..sonra ona göre düşünüp davranıyoruz.. en nihayetinde de karakterimiz oluşuyor...

Sürekli mutsuzum diyen bir insan haliyle iyiye evrilemiyor.. dolayısıyla işe mutsuzum demekten vazgeçerek başlayın ..
🤗🌸

İyi akşamlar Hanımlar
Ben kendimi bildim bileli mutsuzum ve hiç yüzüm gülmez
Gezsemde,dışarıda çıksam,biryere gitsem hep mutsuzum içim hep buruk
Yolda yürüyorum gözlerim doluyor boğazım düyümleniyor bazen nereye gittiğimi bile bilmiyorum
Biryere gitmek çok istiyorum gidiyorum ama mutlu olamıyorum hiçbir şeyden tat alamıyorum

Siz nasıl mutlu olabiliyorsunuz nasıl yaşıyorsunuz merak ediyorum ben yaşamak bile istemiyorum neden onuda bilmiyorum..
Benimde benzer geçtiğim bir dönemim oldu. Oldu diyprum şimdi biraz daha iyi hissediyorum. En başta bşr sorununuz olduğunu kabul etmeli ve psikolojik destek alabileceğiniz bir yer bulmalısınız. Ben de iş hayatına atılana kadar özel bir yete gitmedim. Belediyelerde de iyi psikologlar bulunuyor yardımcı oluyorlar. Gerekli görülmesi durumunda sizi psikiyatra yönlendirerek ilaçla destekli bir süreç yürütüyorlar ve inanın ki ilk andan itibaren iyi hissedeceksiniz. Kendinize bu iyiliği yapın

Mutsuzum demek de mutsuzluk getirir..

Söylediklerimiz bir süre sonra duygularımıza yön veriyor..sonra ona göre düşünüp davranıyoruz.. en nihayetinde de karakterimiz oluşuyor...

Sürekli mutsuzum diyen bir insan haliyle iyiye evrilemiyor.. dolayısıyla işe mutsuzum demekten vazgeçerek başlayın ..
🤗🌸
Doğru söylüyorsunuz çok negatifim🌼

Benimde benzer geçtiğim bir dönemim oldu. Oldu diyprum şimdi biraz daha iyi hissediyorum. En başta bşr sorununuz olduğunu kabul etmeli ve psikolojik destek alabileceğiniz bir yer bulmalısınız. Ben de iş hayatına atılana kadar özel bir yete gitmedim. Belediyelerde de iyi psikologlar bulunuyor yardımcı oluyorlar. Gerekli görülmesi durumunda sizi psikiyatra yönlendirerek ilaçla destekli bir süreç yürütüyorlar ve inanın ki ilk andan itibaren iyi hissedeceksiniz. Kendinize bu iyiliği yapın
Evet yarın 183 ü ariycam ama İnşaallah vardır
İnşallah bana iyi gelir

İyi akşamlar Hanımlar
Yolda yürüyorum gözlerim doluyor boğazım düyümleniyor bazen nereye gittiğimi bile bilmiyorum
Biryere gitmek çok istiyorum gidiyorum ama mutlu olamıyorum hiçbir şeyden tat alamıyorum

Siz nasıl mutlu olabiliyorsunuz nasıl yaşıyorsunuz merak ediyorum ben yaşamak bile istemiyorum neden onuda bilmiyorum..
Peki mutsuz olma sebebiniz nedir , aile veya sosyal çevrenizde sorun var mı?

Kesinlikle psikolog ile görüşmek öyle önemli ki. Keşke maddi açıdan herkesin çok rahat ulaşabildiği bir meslek grubu olsalar da herkes faydalanabilse. Bu durumun çocukluktan gelen birçok sebebi olabilir. Ben birkaç seans terapi alabildim onda mesela annemin ben 11 aylıkken, beni emzirdiği sırada zihinsel engelli olan ablam için farklı şehirde hastaneye gitmek için dayımlara bırakmış bir süre. Bunu terk edilme olarak görmüşüm ve şu hayatımda ilişkilerimi terk edilmeye yönelik yaşıyormuşum. Ve daha birçok şey öğrendim. Bende kronik olarak mutsuz, hep olumsuz düşünen bir insan olup çıkmışım aşmaya çalışıyorum. Çok önemli bir şey psikoloji. Aynı zamanda bir arkadaş aile dizimi sen bahsetmiş bunu da araştırmanızı öneririm mutlaka.

İlk defa duyuyorum aslında babam böyle hayatı boyunca hep mutsuz ve asık suratlıdı acaba ondan mı geçti bana
Atalardan gelen sorunları da barındırabiliyoruz maalesef , bunun için terapiler yapılıyor, araştırın derim..

Aynen oyle cok doğruanlamissiniz . Baba eril figur bizimhayat enerjimizi temsil eder size enerji veren eril guc hayati boyunca mutsuz iken siz nasil mutluluk sacabilirsiniz ? Belki aşamadigi bir travmasi vardi belki ask acisi cekiyordu belki baska seyler . Bilemiyoruz . Aile dizimine gidin ve bulun . Üçe bese bakmayin . Enerjetik alanimiz kirli ise aile travmalarimiz var ise malesef yol alamiyoruz hayatta

Kendinizi tanımak ve dinlemek yerine dış odaklısınız.
Mutsuzluğun asıl kaynağı budur, depresyonun da.
Çünkü dış uyaranlarla o kadar ilintisiniz ki sizi yaralayabiliyor.
Kendinizle kalıp zırh kuşansanız, mermi işlemez halbuki.

İyi akşamlar Hanımlar

Sürekli mutsuz olduğunuzu düşünürseniz ömrü billah mutsuz olursunuz. Pozitif düşünürseniz her şeyde bir güzellik illa bulursunuz herkesin mizacı farklıdır biliyorum ama düşüncelerinizi kontrol etmek de sizin elinizde.

Aynen oyle cok doğruanlamissiniz . Baba eril figur bizimhayat enerjimizi temsil eder size enerji veren eril guc hayati boyunca mutsuz iken siz nasil mutluluk sacabilirsiniz ? Belki aşamadigi bir travmasi vardi belki ask acisi cekiyordu belki baska seyler . Bilemiyoruz . Aile dizimine gidin ve bulun . Üçe bese bakmayin . Enerjetik alanimiz kirli ise aile travmalarimiz var ise malesef yol alamiyoruz hayatta
Peki nasıl çözümünü bulabiliriz bunun acaba

Peki nasıl çözümünü bulabiliriz bunun acaba
Aile dizimi . Ama bu isin şarlatanı coktur . Lütfeniyi arastirin . Bu konularda kendimce birikim yapmış hatta bircok kisiye gore ust bilgisi olan biri olarak sadece aynur tümeni oneriyorum . Turkiye şartlarina gore belki seanslar tuzlu haklisiniz ama bir bedel odemeden de guzellik gelemiyor bu madfi veya manevi bir bedel .

İyi akşamlar Hanımlar

İşte psikolojik hastalıkların laneti de bu. Kimse fizyolojik bi rahatsızlığı; ne bileyim mesela sürekli ağrıyan başını ya da aksayan bacağını kendi varlığının, kişiliğinin bi parçası olarak görmez. Ortada düzeltilmesi gereken bi işlev bozukluğu olduğunu 5 yaşındaki çocuk da bilir 75 yaşındaki adam da. Ama kronik mutsuzluğu, günlük hayatımızı etkileyen korkuları, kaygıları çok kolay içselleştirip sanki olağan bi parçamızmış gibi ben de böyleyim işte diye sahiplenebiliriz. Sorunu tanımlaması gereken mekanizma sorunun kendisi olunca, bi de üstüne çevrenizde de yaşadığınız durumun sinyallerini fark eden kimse yoksa ya da daha kötüsü bilmeden/bilerek sorunu körüklüyorlarsa çözümsüzlük duygusu kaçınılmaz malesef. Halbuki bu da bi işlev bozukluğu, bi sebepten vücudunuzun bir parçasının yapması gereken şeyi yapamaması ya da hatalı çalışması hali ve düzeltilebilir. Siz doğru tıbbi desteğe ulaşın yeter.

Aile dizimi . Ama bu isin şarlatanı coktur . Lütfeniyi arastirin . Bu konularda kendimce birikim yapmış hatta bircok kisiye gore ust bilgisi olan biri olarak sadece aynur tümeni oneriyorum . Turkiye şartlarina gore belki seanslar tuzlu haklisiniz ama bir bedel odemeden de guzellik gelemiyor bu madfi veya manevi bir bedel .
Peki ücretleri biliyormusunuz ona göre hazırlamaya çalışsam da öyle gitsem
Ve aynur tümen nerede

X