İçimi Dökmek İstiyorum

Evet ben onlara destek olurdum. Üstelik bırakın arkadaşlarımı, aramın bozuk olduğu kişilere bile baş sağlığı diliyorum. Bu arada anneanneniz için başınız sağ olsun, umarım daha iyisinizdir.
7 yıl oldu anneannemi kaybettiğimiz sağolun acı hafifliyor ama dediğim gibi kimsenin davranışlarına takılmayın

Allah rahmet eylesin dedenize. Hastalarınıza da şifalar diliyorum. Her şeyden önce çok dikkatli olun size bulaşmasın. Diğer konulara gelince hassas ve zor durumdasınız. Annenizi hoşgörün sonuçta o da hastaymış. Normal bir psikolojide olduğunu sanmıyorum. Anneanneniz için de kötüyü düşünüp çağırmayın. Kimbilir sesini duymadıkça haber almadıkça belki de yavaş yavaş kendi anlayacaktır durumu. Arkadaşlarınız konusunda ateş düştüğü yeri yakıyor gerçekten de. Kendi canı yanmayan öyle anlayamıyor zorluğun ve acının şiddetini. Her şey yoluna girip tekrar görüştüğünüzde sisteminizi gönderirsiniz. Şimdi hiç uğraşıp düşünüp de iyice kendinizi kötü hissetmeyin. Erkek arkadaşınıza ben de kızdım. Kovidden dolayı görüşemeseniz bile size destek olmalı zor zamanınızda. Olmuyorsa ayıp etmiş. Herkes iyileşip normal düzene döndüğünüzde tekrar değerlendirirsiniz ilişkinizi. Sonuçta eşiniz değil ya. Böyle acı ve zorluklar yakın çevrenize de bir çeşit sınav oluyor. Kendinize geldiğinizde herkesin notunu eline teslim ediyorsunuz zaten. Şimdi şu dönemi atlatmaya bakın dikkatlice. Çok zorlandığınızda yardım isteyin evdeki sağlam bireylerden. Geçici bu zorluklar deyin kendinize. Allah kolaylık versin. Tekrar başınız sağ olsun

Teşekkür ederim, sizler de sağ olun

teşekkür ederim amin inşallah. hepimizin ölmüşlerine ve hepimize sabır versin rabbim inşallah. zor ama işte mecburiyetlerimiz var bi şekilde hataya tutunuyoruz. sonucunda kavuşucaz allahın izniyle. güçlü değil aslında güçlü görünmek zorunda belkide. bilemiyorum yada metanetli mi demek lazım. eninde sonunda zor. 3 yılı aştı 25 aralıkta ama çok arıyor çok özlüyorum. arkadaşım sırdaşım herşeyimdi. bende zor zamanlar geçiriyorum ama bir şekilde üstesinden gelmeye çalışıyorum. rabbim sizede dayanma gücü versin inşallah.

Amin inşallah cümlemize de .

Benim bir tanıdığım kör olup kaç sene öyle yaşadı ve sonrasında Alzheimer olup öldü .Bence kalp krizinden kimseye muhtaç olmadan yaşlıyken ölmek güzel bir şey. Yaşlılarda felç Alzheimer çok sık görülüyor, kendinizi yıpratmayın bence ,ilk başta üzülmek normal ama bir şekilde ölecekti ve genç değilken vefat etti.

Haklısınız ama insan çok sevdiği birini kaybedince önce bocalıyor, şu an daha iyiyim ve kalanları düşünmeye çalışıyorum. Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…