İçinden çıkamadığım ve beni tüketen olaylar...

Adımı sanımı mi biliyorsunuz kim olduğumu mu tanıyorsunuz yooo neden tepki çekmekten korkayım? Gidin araştırın isterseniz biraz doğum yapmayan insanlara takılıyor mu takılmıyor mu diye bilip bilmeden yorum yapmayın. Gidin nefretinizi de başka yere kusun ben yaşadıklarımı anlattım sadece burda yaşanmamış birşeyi anlatıp yaşamadığım dert üstüne konuşucak kadar deli bir insan değilim

Hanimefendi esim ve babam hekim, bizzat kendim doktora mezunu bir biyoinformatikciyim ve her evde en az 1 adet ilaci bulunan global bir ilac sirketinde kadinlarin hormonlari ile ilgili bir kanser turunun ilac uretiminde calisan bir ekibi yonetiyorum. Ayrica kendim de jinekologumdan RIA talep etmisken, hic dogum yapmadigim icin deri alti implantine yonlendirildim ve onu kullaniyorum. Yeterli oldu mu sizin icin?

Ayrica bence burada nefret kusan tek bir kisi var... Benim gayet mutlu bir hayatim var, su an sizin konunuzdayiz dikkatinizi cekerim, mutsuz ve nefret sacabilecek olan sizsiniz😅

Kafam asla bunun derdinde değil isteyen istediği zaman istediği yaşta evlenebilir benim sadece demek istediğim dediğiniz gibi belki heyecandan göz ardı edilmişte olabilir ama karşınıza çıkan insanla alakalı tamamen hiç mi yoktur 30 40 yaşında evlenip bunları yaşayan insanlar sizce? Ya da garanti midir 30 yaşından sonra evlenip bunları yaşamamak?
Kendi verdiğiniz kararların sizin için doğru sonuç vermediğini kabullenmemek için örnekli ikna yönteminiz epey ilginç.

Madem dediğiniz gibi sonradan değişti, ailenizin bu kişiyi ilk istememe nedeni neydi o zaman? Disardan sorunları hiç bir şekilde belli olmayan adamla ailenizin ne zoru vardı da desteklememislerdi?

Hanimefendi esim ve babam hekim, bizzat kendim doktora mezunu bir biyoinformatikciyim ve her evde en az 1 adet ilaci bulunan global bir ilac sirketinde kadinlarin hormonlari ile ilgili bir kanser turunun ilac uretiminde calisan bir ekibi yonetiyorum. Ayrica kendim de jinekologumdan RIA talep etmisken, hic dogum yapmadigim icin deri alti implantine yonlendirildim ve onu kullaniyorum. Yeterli oldu mu sizin icin?

Ayrica bence burada nefret kusan tek bir kisi var... Benim gayet mutlu bir hayatim var, su an sizin konunuzdayiz dikkatinizi cekerim, mutsuz ve nefret sacabilecek olan sizsiniz😅
Tebrik ederim sizi evet gerçekten çok güzel işler başarmışsınız. Sizin doktorunuz sizi öyle yönlendirmiş ben böyle biliyordum böyle yönlendirildim. Mutlu bir hayatınız varsa ne mutlu size ben kimseye nefret kusmıyorum yaşadıklarımı anlattım geri cevap aldığınızda sadece insanların yaşadığı olumsuz şeylerle onları küçük görüp kendininizi mutluyum diye tatmin etmeye devam edin siz. Burda oyum buyum eşim böyle babam şöyle diye anlatacağınız yerde ilk önce insanların mutsuzluklarından ya da yaşadığı olumsuz şeylerden haz almayı bırakın bence çünkü böyle bir insan olduğunuz sürece bu söylediğiniz ünvanların hiçbir geçerliliği yok

Kendi verdiğiniz kararların sizin için doğru sonuç vermediğini kabullenmemek için örnekli ikna yönteminiz epey ilginç.

Madem dediğiniz gibi sonradan değişti, ailenizin bu kişiyi ilk istememe nedeni neydi o zaman? Disardan sorunları hiç bir şekilde belli olmayan adamla ailenizin ne zoru vardı da desteklememislerdi?
Ailemin istememe nedeni bir kere söz atmasıydı eşimin

Mukemmel koca adayi ne hikmetse dugunden sonraki ilk gun degismis. Siz bu anlattiklariniza inaniyorsaniz bizim icin sorun yok ama boyle sorun cozemezsiniz.
Bende valla bir insanın bu kadar fazla değişeceğine inanmıyorum.
3 sene ilişki yaşanmış 3 ay değil.
Görücü usulü olur tamam da.
Herkes kendini bir süre sonra belli ediyor
Adam sorumsuzsa zaten evlilikte daha sorumsuz oluyor .
Bir erkek kendini 3 sene gizleyemez .
6 ay sonra en Max oda kendini belli ediyor zaten.
Nasıl anlaşılmıyor anlamam.
Aaa benle evlensin diye susulup alttan alınıyor ses çıkarılmıyor tapusunu alayım yönlendiririm diye düşünüylr kadınlar.
Kimse kusura bakmasın.
Sonrada şöyle değişti böyle değişti ya bırakın kardeşim bunları

Tebrik ederim sizi evet gerçekten çok güzel işler başarmışsınız. Sizin doktorunuz sizi öyle yönlendirmiş ben böyle biliyordum böyle yönlendirildim. Mutlu bir hayatınız varsa ne mutlu size ben kimseye nefret kusmıyorum yaşadıklarımı anlattım geri cevap aldığınızda sadece insanların yaşadığı olumsuz şeylerle onları küçük görüp kendininizi mutluyum diye tatmin etmeye devam edin siz. Burda oyum buyum eşim böyle babam şöyle diye anlatacağınız yerde ilk önce insanların mutsuzluklarından ya da yaşadığı olumsuz şeylerden haz almayı bırakın bence çünkü böyle bir insan olduğunuz sürece bu söylediğiniz ünvanların hiçbir geçerliliği yok
Anlattığınız hikaye ile yorumlara vermiş olduğunuz cevaplar iki faklı insan gibi bir izlenim veriyor.

Hikaye tam okumamış etmemiş ben bilemedim ben edemedim tarzı, yorumlar Oxford seviyesi.

Deneme tadında kısa bir hikaye denemissiniz gibi, aksi durumda madem bu derece çok bilmissiniz bu tarz bir hikayenin başrolü olmamaliydiniz. Yorumlardaki ermiş zihniyetten çok farklı durum ve ek olarak yeni üyesiniz.

Umarım benim yaşadıklarımı yaşamazsınız. Benimki gibi kaynana bir gün hep sizde yaşamak isteyecek, sizi hizmetçi gibi kullanacak ve o zaman bir şeyler dank edecek size. Durumumu güncelleyeyim merak edenlere, en son babam ve eş bayağı tartıştılar, eşe de artık evden git dedim ama gitmedi. Benim kk’daki mesajlarımın resmini çekmiş, herkese gösteriyormuş. Ailemle birlikte hareket ediyorum tamamen. Ben avukata gidelim diyorum babam bekle diyor. Hala düzelmesi ümitleri var. Ben de haklarımı araştırıyorum bir yandan. Tapuya kesinlikle şerh kondu.

Anlattığınız hikaye ile yorumlara vermiş olduğunuz cevaplar iki faklı insan gibi bir izlenim veriyor.

Hikaye tam okumamış etmemiş ben bilemedim ben edemedim tarzı, yorumlar Oxford seviyesi.

Deneme tadında kısa bir hikaye denemissiniz gibi, aksi durumda madem bu derece çok bilmissiniz bu tarz bir hikayenin başrolü olmamaliydiniz. Yorumlardaki ermiş zihniyetten çok farklı durum ve ek olarak yeni üyesiniz.b

Deneme tadında kısa bir hikaye denemissiniz gibi, aksi durumda madem bu derece çok bilmissiniz bu tarz bir hikayenin başrolü olmamaliydiniz. Yorumlardaki ermiş zihniyetten çok farklı durum ve ek olarak yeni üyesiniz.
Bu olayları okumakla nasıl bağlaştırdınız hala çözemedim doğrusu ne alaka okuyan insan hayatında kötü olaylar yaşamayaz mi yani yapmayın Allah aşkına saçma sapan yorumlar ya. Bir konu açtım yaşadıklarımı anlattım sadece ben bilmiş biri olduğumu da söylemiyorum sadece düşüncelerim bu zamanda avukatları bile kandırıp dolandıran insanlar varken bana kalkıpta çok bilmişseniz hikayenin başrolü olmasaydınız gibi saçma sapan cümleler kurmayın

Bugün akşam tuvalete elinde birayla girmiş adam. Ne var bunda otururken içtim diyor. Sen abartıyorsun diyor. Beni anlayışsız olmakla kendisine ilgisiz olmakla suçluyor. Her akşam sarhoş bi kocaya kim nasıl ilgi gösterirse. Çocuğumla iyi kötü geçineceğim bi aile evim olsa bi dk durmazdım..
Rabbim sana kolaylık versin tez zamanda güzel kapılar açsın 🤲

Umarım benim yaşadıklarımı yaşamazsınız. Benimki gibi kaynana bir gün hep sizde yaşamak isteyecek, sizi hizmetçi gibi kullanacak ve o zaman bir şeyler dank edecek size. Durumumu güncelleyeyim merak edenlere, en son babam ve eş bayağı tartıştılar, eşe de artık evden git dedim ama gitmedi. Benim kk’daki mesajlarımın resmini çekmiş, herkese gösteriyormuş. Ailemle birlikte hareket ediyorum tamamen. Ben avukata gidelim diyorum babam bekle diyor. Hala düzelmesi ümitleri var. Ben de haklarımı araştırıyorum bir yandan. Tapuya kesinlikle şerh kondu.
çirkefleşecek demiştik, çirkefleşiyor, hazırdınız zaten bunlara, üzülmeyin sakın, böyle bi eşle zaten sizde ömür geçirmek istemezdiniz.

Bu olayları okumakla nasıl bağlaştırdınız hala çözemedim doğrusu ne alaka okuyan insan hayatında kötü olaylar yaşamayaz mi yani yapmayın Allah aşkına saçma sapan yorumlar ya. Bir konu açtım yaşadıklarımı anlattım sadece ben bilmiş biri olduğumu da söylemiyorum sadece düşüncelerim bu zamanda avukatları bile kandırıp dolandıran insanlar varken bana kalkıpta çok bilmişseniz hikayenin başrolü olmasaydınız gibi saçma sapan cümleler kurmayın
Maşallah her lafa diliniz pabuç gibi ama evinizde eşinizin ailesine karşı süt dökmüş kedisiniz.

Buraya yazdiklarinizin 10 da birini eğer hikayeniz gerçek ise, gerçekte yansitabilen bir insan olsaydınız evet başka bir hayatın basrolu olurdunuz.

O nedenle ilk yazmış olduğunuz uzun hikaye ile burada cevapları yazan bilmiş kişinin tarzi aynı değil hala ayni düşünüyorum.

Önce gidip evde hakkınızı aramak ile başlayabilirsiniz derdiniz çözüm bulmak ise.

çirkefleşecek demiştik, çirkefleşiyor, hazırdınız zaten bunlara, üzülmeyin sakın, böyle bi eşle zaten sizde ömür geçirmek istemezdiniz.
Hem de ne çirkefleşme…polis çağıracaktım dün, babama söz verdiğim için çağırmadım. Babam da benim yüzümden çok yıprandı, onu ezip bir şey yapmak istemiyorum.Babam eşi direk tehdit etti sana dünyadaki bütün kötülükleri yaparım diye bir umudu da kalmadı. Dava açmak için ailemi ikna edeceğim

Hem de ne çirkefleşme…polis çağıracaktım dün, babama söz verdiğim için çağırmadım. Babam da benim yüzümden çok yıprandı, onu ezip bir şey yapmak istemiyorum.Babam eşi direk tehdit etti sana dünyadaki bütün kötülükleri yaparım diye bir umudu da kalmadı. Dava açmak için ailemi ikna edeceğim
siz sabırlı olun, babanızı da biraz ılımlandırın, Allah korusun sağlık sorunları falan oluşmasın, her iş ne yaparsanız yapın olacağına varır, inşallah hayırlısı neyse o olsun sizin için, üzmeden yormadan.

Arkadaşlar bu gibilerine kendinizi yormayın haketmiyorlar değerli yorumlarımızı.Çünkü buraya dert ÇÖZMEYE değil SADECE ANLATMAYA geliyor sonra da çirkefleşiyorlar.
Allah aşkına boş yorum yapmayı kes bunu burda anlattım demem sorun çözmek istemedim anlamına mı geliyor? Bir konu açtım benim durumumda ya da benzer durumda olan bunları yaşayanların izledikleri yolları ve yaşadıklarını merak ettim bu yüzden yazdım herkesin yaşadığı aynı olmaz ama hemen hemen aynıdır beni ilerde neyin beklediğini merak ettim. Sen hayatında daha çirkef görmemişsin bence

Ayy inanamiyorum ya ailenizin hala nasil bir umidi olabiliyor? Yuz goz olunmus iyice, kimsenin birbirinin yuzune bakacak hali kalmamisken unutup tekrar bir aile olabileceginizi dusunuyorlar mi gercekten?

Es kisisi sizinle direkt konustu mu? Ozellikle buradaki mesajlariniz ile ilgili

Maşallah her lafa diliniz pabuç gibi ama evinizde eşinizin ailesine karşı süt dökmüş kedisiniz.

Buraya yazdiklarinizin 10 da birini eğer hikayeniz gerçek ise, gerçekte yansitabilen bir insan olsaydınız evet başka bir hayatın basrolu olurdunuz.

O nedenle ilk yazmış olduğunuz uzun hikaye ile burada cevapları yazan bilmiş kişinin tarzi aynı değil hala ayni düşünüyorum.

Önce gidip evde hakkınızı aramak ile başlayabilirsiniz derdiniz çözüm bulmak ise.
Eşimin ailesiyle beraber bulunurken benimle misiniz kedi gibi olduğumu da nerden çıkarttınız? Siz böyle düşünmeye devam edebilirsiniz ben bunları yaşayan aynı insanım düşüncem bunlar zaten çözüm bulmak istediğim için buraya yazdım. Herkes kendi içindeki kötüleri çıkarttı

Eşimin ailesiyle beraber bulunurken benimle misiniz kedi gibi olduğumu da nerden çıkarttınız? Siz böyle düşünmeye devam edebilirsiniz ben bunları yaşayan aynı insanım düşüncem bunlar zaten çözüm bulmak istediğim için buraya yazdım. Herkes kendi içindeki kötüleri çıkarttı
Evlenmenizin ertesi günü eşinizin doğum gününü kutlamadigini yazan sizsiniz, hemen 3 gün sonra kayinvalidenize gittiginizi yazan sizsiniz, yıllardır bir haftasonu kayinvalidenize gitmeyi atlamadigininizi parasal olarak hakkınızdan cikamayip ona dolap yaptırdığınızi yazan sizsiniz.

Noldu? Hayal dünyasında yaşayıp yazdığınız şeyler gerçek olmadığı için 2 dk da unuttunuz mu? Bu yazdıklarınız çok mu hakkından çıkan insan özellikleri sanıyorsunuz siz? Kukla gibi ne denilse yapılan insana evet süt dökmüş kedi denir. Anlattıklarınızın ne olduğu nereye gittigi çok belli.

Dediğim gibi anlattiklariniza dair hisleri yaşamış olsaydınız asil siz saçma sapan yorumlar yapmıyor olurdunuz. Başkasının yazısına yorum yapıyoruz sanki şaka gibi kadın kendi yazdıklarını sahiplenmiyor daha..

Diyecek bir şey bulamıyorum size gerçekten ben yaşadığım şeyi biliyorum başımdan geçenleri biliyorum herkesin hakkından gelme olayı kişiden kişiye değişiklik gösteren bir şey bu arada. Ben buraya bir konu açtım bu tarz olaylar yaşayanların izledikleri yolları öğrenmek için bana geçmiş zaman dilimi kullanıp mış miş yapmasaydın aldırsaydın öyle böyle yapsaydın diye kelimeler kurmayın Allah aşkına hayatınızda böyle kötü tecrübeler yaşamadığınız için oturduğunuz yerden yorum yapmak çok kolay geliyor

Bu forumda aşırı mazlum ve dertli kadınlsrın hikayeleri hep böyle:
Açılış
Başta aşırı iyi nişanlı
Evlenince canavar olan eş
Korunmaya rağmen çocuk
Çocuğu sevmeyen baba
Boşanmaya korkan konu sahibi
Ezilen kadın
Ona akıl verenlere ya da bir kadının bu kadar ezik olamayacağını düşünüp ona inanmayan kadınlara ayar verip üslup bozmaya kadar giden konu sahibi yorumları
Tüm siteye konu sahibi tarafından serzeniş
Burası umdugum gibi çıkmadı iddiaları
Kapanış

X