Içinden çıkılmaz bir beladayım lütfen yardım edin lütfen... :(:(

konu sahibi neye karar verdi ?
seven insan karşıdakinin ağzını burnunu kırıcak şekilde döver mi sevgi tanımınız bu mu ?
kıskanma ile sahiblenme kendi malı gibi görme iç güdüsü hayvanlarda bile var
çok afedersin it bile bu bölge benim demek için idrarını bırakıyor .
sevdiğinden değil sahiblendiği bir mal gibisiniz onun gözünde bence gerektiğinde ağzını burnunu kırıcak kadar dövüp bir çikolatayla kandırabildiği ,cinsel ihtiyaçlarını giderip , başka kızlarla gönül eğlendirmesinede göz yuman biri.
kıskanmk sevmek değil bu her sahiblenme kıskançlık ve sevgiden olmuyor malesef
çok üzüldüm
Allah yardımcın olsun kardeşim
ne yap et kurtul bu adamdan tabi istiyorsan ki hala seni sevdiğiini düşnüyorsun

Ne demek doğulunun ya! Bende o zaman diyorum ki Allah batılının cahilinden korusun. Oldu mu? Bence olmadı. Hickimseyi bu sekilde genelleyemezsiniz. Ben doguluyum ama degil ailemde sülalemde o herif gibi bi yaratık yok. Hatta sizinki gibi dogulu olmadıgı halde duyarlarsa hayatım biter diye korktuğum bi ailemde yok. Gayet modern vatansever insanlara deger veren Allah'ı kandırmaya çalışmayan normal dürüst insanlarız. Bi hata varsa kendinizde ve soysuzda arayın. Doğu'da batı da degil!

cok dogru soylemissiniz..

Cevreye ilan edilmeyen hoca nikahı gecerli sayılmazmıs yani sen evli degilsin diyelimki nikahlısın o senin kocan bu kadar seyi cekmen katlanmak gerekmezki özelliklede su durumda yazık etme kendine

Babanın dükkanında elalemden dayak yiyorsun? Sen çıldırdınmı?
Hiç mi akıl yok sende? Öyle adama sevgi duyuyorsun? Senin psikolojinmi bozuk?
Değil dini nikah büyük konuşmayım ama 1 günlük evli olsam başımdan def ederim
Kızlıklı zarttı zurttu eskidendi onlar.Hangi devirdeyiz hiç bişi umrunda olmasın. Kurtulmaya bak
Elalem Ne der diye düşünme. Hayat senin hayatın kimseyi ilgilendirmez olanlar bitenler.

İnsallah bi an önce kurtulursun pislikten

Annenin babanın etrafın haberi olmadığı nikah geçersizdir.
Allahla dalga mı geçiyorsunuz siz.
Gunahınızı böyle mi aklıyorsunuz
Dini nikahmış.
Bak seni nerelere sürüklemiş.
Elin kızı ile geziyor sen hiçbir hak hukuk soramıyorsun.
Yediğin dayak da cabası.
Dini Nikah iste kıysın ne varki bunda. İki laf söz değil mi.
Kimi bağlar, onu bağlamış mı? Oteki kıza da dini nikah kııyıyordur belki ne biliyorsun.
O da şimdi bu batağa girmiştir.
Kaç kurtar kendini. İffetim deme sakın, onu zaten vermişsin.

Allah boylelerını .... bırak bırak bırakkk ya bırak lanet olsun boylesı de sevgısı de yaa hıc bırsey ıcın mecbur hıssetme kendınıı

%95 fake konu.

bi kere nick'e bak lolipopçu,

yok kocaman dükkanı varmış, yok adam ağzını burnunu dağıtıyomuş... muhtemelen babasından arada dayak yiyen bir ergen. 11 sayfa da cevap yazılmış. güzel trollemiş.

canım benim sevgi insana neler yaptırıyo. senin burda hatan çok ama gözünü kör ettiği için tabiki bu senin suçun değil. bikere ilişkiye girmeyi onaylamamalıydın. tamam çok güvendin onayladın ama bu kadar taviz vermemeliydin neyse sana tavsiyem en şiddetlisinden kesinlikle onla ilişkini bitir. hangi çağda yaşıyoruz paranı biriktirip bu konuda ameliyat olabilirsin. olamazsanda başka bi erkek mutlaka girer hayatına durumu anlatırsın olduğu gibi herşeyi yap ama onla barışma ailende ne derse desin takma kafana ben eminimki sevdiğim ve güvendiğim adam bunu benden istese bende imam nikahı şartıyla kabul ederdim senin yaptıklarının aynısı yapar sonrada yazının başında belirttiğim şeyleri kendime söylerdim

Son düzenleme:
Dini nikah hiç bir şekilde geçerli değil. Fetva vermek gibi olmasın ama, nikah demek evlendiğini etrafa duyurmak dmeektir. Gizli kapaklı işlerin dinimizde yeri yok. AYRIL.... Mecbur değilsin. Nasıl eziyet edebiliyorsun kendine.
Evli falan da değilsin kendini kandırma !!!!!!
Bir de şunu söylemek istiyorum: İnsan kendi canavarını kendi yaratır bazen. Maalesef sen de canavarını çoktaaaan yaratmışsın.
İclal Aydın'ın çok sevdiğim bir lafı vardır. ''Zorba itaatkarının üzüntüsüyle beslenir'' Sen itaat ettikçe senin üzüntün sadece sana kalır!
Yazık yazık yazıkkkkk.......

bu ne ya şaka gibi bişey.ne ewliliği yaa ne ewliliğinden bahsediyosun allah aşkına.siz yaptığınız sekse kılıf uydurmak için karı koca oyunu oynuyorsunuz.allah senin gibi kadınlara akıl fikir versin valla.sizin gibiler oldukça zaten bu tür adamların asla sonu tükenmeyecek.adam ne kocası ne bişey neymişte diğer kıza haber gitmesin diye elini bile tutamıyormuş.yazık bu zihniyete ya.azıcık kadınlık gururunuz olsunda erkekte size değer versin

herkesin inançları farklıdır eminim buna kızanlar olmuştur bi göz gezdirdim fakat sana cevap verecek olursam üzülerek belirtirim ki kızın ailesinden gizli kıyılan dini nikahın bi geçerliliği yoktur din yönünden de geçersiz bişey yani bunu basit bi google araması ile bulabilirsin kaldı ki dini nikah olursa yaparım dediğin için inancın mı yüksek ya da ne düşündün bilemem ama dini nikah yapılsa bile sevgilin başka kızla olunca zaten direk düşer o nikah vs vs okursan çok detaylı bilgi sahibi olursun...

belki de duygusal açlığın olduğundan gururunu bile ayaklar altına alarak bunu yapmışsın ilerde bunlara bakarak ne yapmışım ben dersin inan ki. Karşına iyi birisi çıkar illa ki ve sen şimdi o kızı bile kabul etmişsin bu demek oluyor ki evlensen bile eşinle sürekli birilerini basman yakalaman vs şaşırtıcı olmaz. Unutma hayatta sen varsan sen mutluysan sen iyiysen her şey var sen yoksan hiç bi şey yok öyle bi erkekle ömür geçmez (ki) ben normalde bunu kolay kolay demem ayrıl demek kolay olandır söyleyen için onca emek var onca yaşanan var nasıl bırakayım diyor insan ama kendini düşün kendine bu eziyeti çektirme daha yaşanacak yılların var kendine yazık etme sen kendine üzülmezsen merhamet etmezsen kimse etmez. ve sen bunu kabul ederek açık çeki vermişsin sevgilinin eline daha herşeyi yapar unutma...

* hem ailende ayrı biliyormuş üzülür falan demişsin ama zaten şu an ayrı biliyor hemde hayatında biri var hem seni hazırda tutsun hem başka kızlarla eylensin hazır ayrı biliyorlarken ayrıl

Son düzenleme:
Tavsiyelerin icin cok tesekkur ederim.. Aynen oyle dusunuyor. Bu zaten her sekilde bekliyor, dger kiza da bir zarari yok, cnsel konuda sahip oldum artk hcbiryere gdemez ne yaparsam yapayim kabul eder etmek zorunda. O benim bu konudaki zaafimi ogrendigi icin geliyor ona bu rahatlik.. olursa dger kzla devam ederim olmaz anlasamazsakda eski kaldgmz yerden devam ederim diyordur.. ben ayrildim tamam diyelim ama ben bu seferde o kiz icin uzulurum.. o da ayni benim gbi agina takilmis. Cok saf temiz bir kiz gibi.. ve yasi da kucuk. Onu nasil kurtarabilirim bilmiyorum gerci hos daha kendimi kurtarmis sayilmam ya neyse..
Onun icin kamu alani sosyal ortam sokak bahce hic farketmez.. vapur iskelesinde oyle bir bagirmisti ki bir seferinde.. vapur bekleyen herkes etrafimizda halka olusturmustu..
Ayrilmak istiyorum dedgmde problem cikarmaz nasil istersen der. Ancak gercekler yzune carpmaya baslayip benim degerimi anlamaya basladgi an baslar bagirip cagirmalari tehditleri.. dukkanda rahatsiz etmeleri..
Birde ben cok saf niyetliyimdir. Hayir diyemem kimseye. Ne kadar zarara da ugrayacak olsam hayir diyemem musterilere bile.. pskolojik destegi oncelkle bunun icin almaliyim.. sevdgm insanlari hc kramiyorum. Sevgimi aliskanlikmi hoslantimi onu dahi bilmiyorum ama kiramiyorum iste.. onukirma bunu kirma aman uzulmesinler diye diye bir bakiyorum.. kendim paramparca olmusum..
Güzelim bana ters yazmayın diye kızıyorsun da,Allah aşkın adevam ettiğin yorumlarına bir dön bak.Çok dindar bir ailen var,ama sevgilini biliyorlar,sevgilin babanın yanında bağıracak kadar genişler.Tutucu bir ailen var ama iş i,çin şehir dışına da gidebiliyorsun,işin başındasın.Nerde birlikte oluyorsun.Yaşın genç olasa da,hangi devirdeyiz.Senden daha küçükleri var bu forumda,akranların var.Onlar bile senin yaptığını yapmaz.Bir de seni aldattığı kıza acıyorsun.Sen kendine acı.Kız safmışta ağına takılmışta.Ne yani lolipopla mı kandırıyor.Ne sevgisi,ne aşkı ne zaafı ya.Allah akıl vermiş,fikir vermiş.Gençlik,hata cahelat birkez olur.Bu işin psikolojik destekle ilgisi yok,bu işin ahlakla,inançla,kendini koyduğun sıfatla ilgisi var.Acizmisin,nefes mi alamazsın onsuz.Ki adam sana sevgi bile göstermiyor.Ne demişler;Tedbir kuldan,taktir Allah'tan.

konu sahıbı nıckın cok dıkkatımı cekıyo nedense lolibobcu cok mu sevıyorsun lolıpopu ?

cevap vermiyeceğim cevap vermeyeceğim diye kendimi öğütüp susturuyorum, artık kaybolup gitsin şu konu diye. ancak bazı art niyetten öteye geçemeyen insanların böylesine iğrenç soruları sorma cürretlerini gördüğümde kendimi tutamıyorum!
arkadaşım! afedersin ama. sanane benim nickim den? sanane??? ben konu başlığında nickim nasıl diye bir soru sorduğmu hatırlamıyorum. yanlış konuya girmişsin şimdi burdan çıkıyosun nick paylaşımları kısmında oradaki arkadaşlara anlatıyorsun derdini.
adım şekerci olsaydı şekeri çok seviyorsun gbi saçma sapan bir soru sormazdın heralde? burda sormaya çalıştığın şey nedir senin arkadaşım? açık konuş ne söyleyeceksen! evet lolibob ve jelibonu çok seviyorum ve çocukluğumdan beri kullandğım bi isim olduğu için devam ettirmek istedim sevimlilik olsun diye. ancak bazı arkadaşların art niyetliliğnden bırak sevimlilğni şekerden bile tiksindirdin beni!

%95 fake konu.

bi kere nick'e bak lolipopçu,

yok kocaman dükkanı varmış, yok adam ağzını burnunu dağıtıyomuş... muhtemelen babasından arada dayak yiyen bir ergen. 11 sayfa da cevap yazılmış. güzel trollemiş.

yav he canım he. fake. hayatım fake. yok böyle bi hayat tamam mı. yeter artık. bildiğn herşeyi unut. yok say. okumadın bil. kimseye hçbi haltı inandırmaya çalışmak gbi bir derdim yok. keyfi kahyan bilir tatlım. :KK20:

Dini nikahınız ailenizin haberi olmadığı için geçersiz sayılmaktadır. Ayrıca tamam kızı kabul ediyorum ne demek ya siz yarın bir gün kuma da kabul edersiniz, o yüzden kim size ne dese boş hatalarımı biliyorum diyorsunuz da bence hiçbir hatanızın farkında değilsiniz. biraz gururlu olun, ayrıca günah değil de ne demek resmen zina yapıyorsunuz, Allah katında hoca iki okudu üfledi diye nikahlı olunmaz nikahın duyurulması şartı vardır. Dinimizi bu tarz kepazeliklerle kirletmeyin. İlişki yaşamanıza asla burnumu sokamam ama dinin arkasına sığınmayın.

X