İdrarimda tahammül edilmez bir yanma var

Bircecik71

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2018
8
7
5 aylık evliyim ve anlatacağım bu olayı 2. Kez yaşıyorum ilkinde kısa sürmüştü şu an 2 gündür acı çekiyorum vajina da ağrı var İdrarimda çok kötü bir yanma var ve kan ile gelmeye başladı 2 dk da bir tuvalete çıkıyorum randevu aldım Dr a gitmek için ama dayanamıyorum. Kötü de bir koku var adetim de 4 gun gecikti hamile değilim ama insan yine de acaba mi diyor. Sanırım bu ağrının sebebiyle alakası yoktur, yaşan var mı bu olayı yardımcı olabilir misiniz?

İlk ilişkiden sonra genelde İdrar yolları iltihabı oluyor. Sizinki de o sanırım acile gitseydiniz randevu gününe kadar acı çekmektense. Ayaklarınızı sıkı tutun üşütmeyin. Sürekli tekrarlamasın.

Aynı şikayetler bende vardı rahim iltihaplanması olmuş antibiyotik verdi 2 tane 14 günlük ihmal etme ben önemsemedim ilerlemiş

Bendede oldu idrar yanması. Çareyi aşırı derecede su içmekle buldum. Ayaklar çorapsız olmasın. Sık sık idrara çıkın.

Balayı iltihabı diyorlar bende de iki kez oldu...doktorun söylediği şu vajina kurulduğundan dolayı tahriş oluyor ve enfeksiyon kapıyor antibiyotik vericek ve bol bol su iciceksib korkmaya gerek yok geçmiş olsun

X