İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Merhaba 🤗
Sabah sebzeli omlet 1 dilim peynir 5 zeytin biraz acuka 1 dilim ekmek 1 tk fıstık ezmesi
Öğlen 2 minik mandalina biraz siirt fıstığı iki tane ceviz
Akşam 1 kase tavuk çorbası 2 minik biber dolması 2 kaşık yoğurt
Akşam olunca canım çok tatlı çekiyor dün dondurma jelibon kaçamağım oldu bugün olmaz inş 🤗

Sabah 9.30 peynir
Omlet
Tereyağı 1tk
2 dilim kepekli ekmek
Öğlen 1.30 2 tulumba tatlısı 🤭
17.30 2 krep
Ton balığı
Salata .
Su 1.5 lt

Sabah 9.30 peynir
Omlet
Tereyağı 1tk
2 dilim kepekli ekmek
Öğlen 1.30 2 tulumba tatlısı 🤭
17.30 2 krep
Ton balığı
Salata .
Su 1.5 lt
Tatlıyı erken yemişsin yakarsın yatana kadar birde suyu arada limonlu iç tatlı vs yediğinde toksinler atilir 2.5 litre yapmaya çalış yatana kadar iç canim ☺️

Merhaba kızlar 🤗
Screenshot_2020-11-11-21-18-39-310_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg

merhaba kizlar bende ptesi basladim ife 67.9 ile. Tek sorun ben spor yapamiyorum butun gun masabasinda calisiyorum aksam evde yaptigim bir iki hareket dışında. umarim onlarda ise yariyordur sizleri okudukça motive oluyorum

Tatlıyı erken yemişsin yakarsın yatana kadar birde suyu arada limonlu iç tatlı vs yediğinde toksinler atilir 2.5 litre yapmaya çalış yatana kadar iç canim ☺️
Normalde çok içiyorum kuzum havalar soğudu ya o yüzden azaldı ama dikkat ederim

merhaba kizlar bende ptesi basladim ife 67.9 ile. Tek sorun ben spor yapamiyorum butun gun masabasinda calisiyorum aksam evde yaptigim bir iki hareket dışında. umarim onlarda ise yariyordur sizleri okudukça motive oluyorum
Hoş geldim canım Kasım annelerinden dimi 🙈 aramıza katılmak istersen menü bildirimi yapılmalı salı günleri baskül paylaşımı olmalı 🤗😍❤️ bol eksiler olsun 💃 birde son hedefinizi yazın ilk sayfaya sizin kilo bildirimlerinizi güncellicem 🤗

X