İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Kuzum ben aynı çıktım 63.1
Yapamıyorum ben ya :KK14: sanırım benim için yanlış zaman seçtimo_O dikkat edemedikçe buraya gelip listemi de yazasım gelmiyor:olamaz: silsen mi sen beni:KK14:
Sen na zaman dersen her zaman yerin hazır kuzum bebeğin ek besinlere geçince kolay olur senin için 💞🤗 arada yaz cnm ❤️

Merhaba arkadaşlar 🌼
Bugünkü menüm

Eklentiler

• IMG_20210818_001709.jpg
    IMG_20210818_001709.jpg
    210,8 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20210818_001659.jpg
    IMG_20210818_001659.jpg
    148,6 KB · Görüntüleme: 12
Kuzum ben aynı çıktım 63.1
Yapamıyorum ben ya :KK14: sanırım benim için yanlış zaman seçtimo_O dikkat edemedikçe buraya gelip listemi de yazasım gelmiyor:olamaz: silsen mi sen beni:KK14:
ben de aynıyım cnm açlık harici tokken bile yeme isteği var sanırım şeker yükselmesi var matofin vermişti doktor ben ona başladım ben de düşünüyorum listeden çıkmayı haftaya da tatile gidiyorum hiç yapamam Ikra meyra Ikra meyra

kızlar evde egzersiz yapıyor musunuz? yapıyorsanız nereden hangi egzersizi yapıyorsunuz ve faydasını gördünüz mü? incelmek için hareket ve yürüyüş şart. yürüyüş akşamları çıkabilirsem çıkıyorum ama evde de bir şeyler yapmak istiyorum ne önerirsiniz?

kızlar evde egzersiz yapıyor musunuz? yapıyorsanız nereden hangi egzersizi yapıyorsunuz ve faydasını gördünüz mü? incelmek için hareket ve yürüyüş şart. yürüyüş akşamları çıkabilirsem çıkıyorum ama evde de bir şeyler yapmak istiyorum ne önerirsiniz?
TAbata yaparsan tüm.vucut icin etkili.olur pilates annesinin tabatasini yapiyordum ben. Ya da leslie.ile.yürüyebilirsin yorucu degil..

Dün evlilik yıl dönümümuzdu 8yilimizi doldurduk cok.sukur
Esim yemeğe götüreceğini bildiğim icin işimi şansa bırakmadan sabah hemen yemek yaptim fırında hafif olması icin dışarda malum yemekti tatlıydı derken hem geç saate kalıyor hem fazla kalori alıyoruz.
Sabah 09.00 1 yumurta ile melemen 1 dilim.ekmek peynir
Aksam 19.30 bol salata 3 kaşık bulgur pilav i ve 4 parça tavuk kelebek seklinde olanlar da et az oluyor
7500 adım attım. 4 litre su garanti içtim.

18.08.2021

Sabah 11.00 1 yumurta 1 dilim.milfoy pizza peynir domates
Ara 1 sade türk kahvesi 1 incir
A

Aksam 19.00 da 1 ttabak kabak kavurma bol yoğurt bir adet yaprak galeta

ben de aynıyım cnm açlık harici tokken bile yeme isteği var sanırım şeker yükselmesi var matofin vermişti doktor ben ona başladım ben de düşünüyorum listeden çıkmayı haftaya da tatile gidiyorum hiç yapamam Ikra meyra Ikra meyra
Tatilde salmayasın canim sonra toparlamak cok zor oluyot. Hem zihnen hem bedenen.toparlanmak.

Senin sayende bugun pilates annesi ile 25 dk çalıştım bacaklarım fena ağrıyor 😣

X