İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Dün evlilik yıl dönümümuzdu 8yilimizi doldurduk cok.sukur
Esim yemeğe götüreceğini bildiğim icin işimi şansa bırakmadan sabah hemen yemek yaptim fırında hafif olması icin dışarda malum yemekti tatlıydı derken hem geç saate kalıyor hem fazla kalori alıyoruz.
Sabah 09.00 1 yumurta ile melemen 1 dilim.ekmek peynir
Aksam 19.30 bol salata 3 kaşık bulgur pilav i ve 4 parça tavuk kelebek seklinde olanlar da et az oluyor
7500 adım attım. 4 litre su garanti içtim.

18.08.2021

Sabah 11.00 1 yumurta 1 dilim.milfoy pizza peynir domates
Ara 1 sade türk kahvesi 1 incir
A

Aksam 19.00 da 1 ttabak kabak kavurma bol yoğurt bir adet yaprak galeta
Daha nice mutlu sağlıklı seneler diliyorum mutluluğunuz daim olsun cnm ❤️🌼💓😍🌼💞💗🧿

Merhaba arkadaşlar 🌼 bugünkü menüm 🥰

Eklentiler

• IMG_20210818_235442.jpg
    IMG_20210818_235442.jpg
    154,5 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_20210818_235432.jpg
    IMG_20210818_235432.jpg
    114,3 KB · Görüntüleme: 12
Daha nice mutlu sağlıklı seneler diliyorum mutluluğunuz daim olsun cnm ❤️🌼💓😍🌼💞💗🧿
Cok Teşekkür ederim Allah yavrularımızi.mutlu bir ailede büyütmeyi nasip etsin.
Sanki hala evliligimin ilk yıllarını yasiyor.gbyim😀 çocuklarım yeğenlerim mis gb geliyor.aynaya bakınca anlıyorum zamanın geçtiğini.

Cok Teşekkür ederim Allah yavrularımızi.mutlu bir ailede büyütmeyi nasip etsin.
Sanki hala evliligimin ilk yıllarını yasiyor.gbyim😀 çocuklarım yeğenlerim mis gb geliyor.aynaya bakınca anlıyorum zamanın geçtiğini.
Ahhh hep öyle oluyor 🙈 zaman Su misali 🥺

Dün evlilik yıl dönümümuzdu 8yilimizi doldurduk cok.sukur
Esim yemeğe götüreceğini bildiğim icin işimi şansa bırakmadan sabah hemen yemek yaptim fırında hafif olması icin dışarda malum yemekti tatlıydı derken hem geç saate kalıyor hem fazla kalori alıyoruz.
Sabah 09.00 1 yumurta ile melemen 1 dilim.ekmek peynir
Aksam 19.30 bol salata 3 kaşık bulgur pilav i ve 4 parça tavuk kelebek seklinde olanlar da et az oluyor
7500 adım attım. 4 litre su garanti içtim.

18.08.2021

Sabah 11.00 1 yumurta 1 dilim.milfoy pizza peynir domates
Ara 1 sade türk kahvesi 1 incir
A

Aksam 19.00 da 1 ttabak kabak kavurma bol yoğurt bir adet yaprak galeta
Nice senelere tatlım aynı gün evlenmisiz bizde 14 yılı bitirdik,

18.08 menum

sabah 2 yumurta 2 dilim tam buğday ekmek 5 zeytin kare peynir(fix hep aynıdır kahvaltım )

öğlen az bulgur pilavı cacık

bütün gün limonlu çay 2 litre su kahve

akşamda 1 soda içip günü bitirdim

dilerim bugun de yaparım 57 görmek istiyorum tartıda :KK43:

Günaydın kızlar nasılsınız özledim sizleri bende durumlar fındık sezonu açıldı ben evde aşçı başı 😁😂🤣 çok iyi oldu benim için spora ve diyeti çok aşırı yüklendim fındık 2 hafta sürer 2 hafta da temizlik derken anca evime geçerim ama hedefime çok az kaldı 6 kiloyu burda verip evimde tartı da 50 görselini atmayı iple çekiyorum görenler çok şaşırıyor nasıl verdin bizede söyle falan Cok mutluoluyrm bu cümleleri duyunca eve geçince komşum spor salonuna yazılcakmis bende gidicem karın kası istiyorum fit bir vücut olayina çok odaklandım sağlık için öncelik ama görüntü olayına baya taktım 😁😂🤣 sizler neler yapıyorsunuz umarım kışa koruma dönemi yaparız 😂🤣

Günaydın kızlar nasılsınız özledim sizleri bende durumlar fındık sezonu açıldı ben evde aşçı başı 😁😂🤣 çok iyi oldu benim için spora ve diyeti çok aşırı yüklendim fındık 2 hafta sürer 2 hafta da temizlik derken anca evime geçerim ama hedefime çok az kaldı 6 kiloyu burda verip evimde tartı da 50 görselini atmayı iple çekiyorum görenler çok şaşırıyor nasıl verdin bizede söyle falan Cok mutluoluyrm bu cümleleri duyunca eve geçince komşum spor salonuna yazılcakmis bende gidicem karın kası istiyorum fit bir vücut olayina çok odaklandım sağlık için öncelik ama görüntü olayına baya taktım 😁😂🤣 sizler neler yapıyorsunuz umarım kışa koruma dönemi yaparız 😂🤣
süpersin inş idealini yerine getirirsin :) sabırsızlıkla bekliyoruz

bu arada 56 oldun mu

Günaydın kızlar dün hiit cardio çalıştım epey zorladı
menüm
kahvaltı
protein salatası
ara öğün
ince ay şeklinde 1 dilim karpuz
akşam yemegi
3 kasık çorba
3 kasık yoğurt
3 kasık et sote
3 kasık patlıcan yoğurtlusu

3 litre su içtim
sabah uyandım da
1 bardak elma sirkeli su içtim
maydonoz kürü yaptım içtim
karaciğeri çok güzel temizliyor karın yağlarına etkili 15 gün yapicam benden böyle sizler neler yapıyorsunuz kızlar buralar baya sessiz sakin nerelerdesiniz 😂

Günaydınlar 💞 dün kan verdim. Değerlere bakılacak bugün de İkra Dr götürecem burnu kanıyor 😕

Dünün menüsü 🌼

Eklentiler

• IMG_20210820_101818.jpg
    IMG_20210820_101818.jpg
    146,5 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20210820_101737.jpg
    IMG_20210820_101737.jpg
    164,9 KB · Görüntüleme: 11
Kolay gelsin canım 😍 azimin gücü 💪👏❤️💙😍🥰

Günaydınlar 💞 dün kan verdim. Değerlere bakılacak bugün de İkra Dr götürecem burnu kanıyor 😕

Dünün menüsü 🌼
çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin sıcaktan mi yoksa burnunda ki damarlar mi inceldi acaba benim de burnum çok kanıyordu damarlarım inceldi dedi doktor sonra geçti kendiliğinden

çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin sıcaktan mi yoksa burnunda ki damarlar mi inceldi acaba benim de burnum çok kanıyordu damarlarım inceldi dedi doktor sonra geçti kendiliğinden
Damar çatlıyor cnm Dr kan istedi verdim pıhtılaşma varmi ona bakicak her ihtimale karşı 😕 benimde değerler düşmüş yine anemi var ya 6 ayda bir ilaç alıyorum 😐 kilo vermem zorlaştı çünkü hemen anladım gittim Dr zaten halimde vs hiç yoktu yorgunluk vardı

X