İğneli epilasyon konusu

merhaba,
bende tüm vüduma alex lazer yaptırmıştım. kollarım , sırtım, ensem ,belim ve yüzüme tamamen erkeksi kıllarım oldu. defalarca hormon testi yaptırdım fakat her şey normaldi. tek çözüm iğneli epilasyon. 1 yılda 1,5 yılda çok şükür bitirdim.
evet acıyor, evet çok pahalı ama tek çözüm.

merhaba,
bende tüm vüduma alex lazer yaptırmıştım. kollarım , sırtım, ensem ,belim ve yüzüme tamamen erkeksi kıllarım oldu. defalarca hormon testi yaptırdım fakat her şey normaldi. tek çözüm iğneli epilasyon. 1 yılda 1,5 yılda çok şükür bitirdim.
siz süsen hanımda kime yaptırmıştınız

Önerir misiniz istanbulda değilim gebzedeyim ama gidebilirim
merhaba,
siz süsen hanımda kime yaptırmıştınız
yüz için Süsen hanıma, vücut için Pınar hanıma yaptırmıştım.

Tüm vücudum için diode mi ne öyle bir lazer cihazı kullanan bir yere gittim sırtımda ince tüyler vardı artık tüy değil sert kıllar maalesef pcos olduğundan dolayı da bitmeyecek gibi geliyor gözüme sizce iğneliden başka şeyler çözer mi 😣
önce soprano buz lazer cihazının kullanan bir yere gidin buzlazer.com sitesinde konumunuza en yakın ve orjinal cihaz kullananları bulabilirsiniz. eğer kıllar çok yoğunsa buz lazerde ikinci paket gerekebilir daha sonra da kalanlar için iğneliye gidip göze batan tek tük kıllara işlem yaptırırsınız böylece dakika olarak fazla sürmez, kıl kökleri de zayıflayacağı için birkaç seansta biter diye düşünüyorum. yazdıklarım baya maaliyetli ama pcos olunca kıl kökleri daha inatçı oluyor ekstra seans gerekebiliyor inşallah size ek paket gerekmez 🤦🏻‍♀️

X