İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Merhaba
Anladım. Nasıl becerebiliyor musunuz kendiniz. Yani kıl kökü yanıyor mu? Çıkanlar bitiyor mu ya da inceliyor mu? Bir de kıl kökünü tututturmak zor olmuyor mu? Beni daha önce yapan yer, kıl kökünü yakamıyormuş, kılı ortadan yakıp çekiyormuş, hep kıllar aynı oranda geri geldi. Makinayı alsam becerebilir miyim acaba?

merhba sümer epialsyona bir türlü ulaşamdım numara çalıyor ama açmıyorlar....ama yazdığınıza göre iyikide açmamışlar. dermstara gelince telefında randevu almaya kalktım inanılmaz kabaydı gitmedim...bu mayısın 7 sinde koltuk altı randevum var neka osmanbeyde istersen deneyimlerimi paylaşırım..

İlk başta çok yavaş çekine çekine deniyorsunuz, iğne sonuçta can acır korkusu da var. Ama gördüm ki zamanla insan pratikleşiyor. Bir uzman kadar hızlı elbette değilim ama aldığım kıl/tüy bir daha çıkmıyor. Kendi kendine alınca kökünü tam yaktığını pens ile çekerken anlıyorsun ve eğer kök yandıysa zaten kendiliğinden hissetmeden çıkıveriyor. Eğer kök tüyü tutmaya devam ediyorsa yani yanmadıysa bir daha iğneyle girip akım veriyorsun böylece yakmadığın kökü pens ile çekmemiş oluyorsun ve bir daha uzamıyor. Kökü tutturmak çokta zor olmuyor, tam tüyün çıktığı yere batırıyorsun iğne de köke ulaşıyor. Makinayı alabilirsin bence el becerine güveniyorsan. Youtube'da instagramda bir çok uzmanın videosunu dikkatlice izlersen de cesaretlenirsin belki.

Ya tek bir kıla kaç defa iğneli yle kaç seans yapılırsa kökü yanar... Göbeğimde 3 yada 4 siyah kıl için 3 kere gittim bu sabah baktım yine çıkmış....

Sağol canım cesaretlendirdin beni. Alırsam yazarım sana özelden.

Ya tek bir kıla kaç defa iğneli yle kaç seans yapılırsa kökü yanar... Göbeğimde 3 yada 4 siyah kıl için 3 kere gittim bu sabah baktım yine çıkmış....
Aynı şey benimde başımda. Hiç işlem görmemiş kıl güya hemen bitiyor diyorlar. Çıkıp duruyor.

Aynı şey benimde başımda. Hiç işlem görmemiş kıl güya hemen bitiyor diyorlar. Çıkıp duruyor.

Göbek bölgesinde 4 tane siyah kalın kıl, çok geniş bir alan olsa takipini yapamam ama sayılı yani.... Gerçi yıllardır cımbızla alıyordum, 8 seans lazımmış galiba bekliyelim bakalım... Birde en iyi yere gidiyorum.. Zeyn.... Pol... Ta

Merhaba biliyorum 10 yıl olmuş ama kızımda sizin gibi mağdur malesef sizin sonuç nasıl neticelendi merak ettim ve çözümü nerede buldunuz paylaşırsanız sevinirim

İyi bir yer buldunuz mu tavsiye eder misiniz rica etsem?

İyi bir yer buldunuz mu tavsiye eder misiniz rica etsem?
İyi yerler var evet bulup yaptırdım yalnız fazlasıyla sivilce ve leke izi kalıyor 2 seansta bırakmak zorunda kaldım Bağdat caddesi göztepe ve kadıköyde 3 yer buldum bilginize 2si çok zor randevu veriyor diğer 1. Misis güzellik

Merhaba bende pcos hastasıyım Nisan2018 tarihine kadar eşimin traş makinasıyla tras oluyordum İğneli epilasyon sayesinde suan bitti sayılır. Hormonlarıma bağlı bende aşırı kıllanma var diğer bölgelerim için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum İstanbul Avrupa yakasında bana Tavsiye edebileceğiniz biyer var mı ?

Bayanlar sizin kabuklarınız ne zaman dökülüyor? ben 2.haftadayım hala düşmedi bebek pudrası hametan kantaron yağı ne yaptıysam duruyor öyle kendi haline bıraktım düşer elbet değil mi

arkadaslar iğneli epilasyon sonrası batık kıl problemi yasıyorum bunun sebebi nedir yasayan var mı varsa naptınız kıllardan kurtulmaya calısıyoruz bir de bu sorunla ugrasıyorum iğneli için batıga iyi gelir diyorlardı bir de

Bende batık oldu yanlış yapılan uygulamadan

İğneli epilasyon sonrası batık olmamalı arkadaşlar. Mantığa aykırı zaten kılın kökünün yakılması sonrası pens ile çekildiğinde batacak bir kıl kalmayacak ortada. Yanlış uygulama madurusunuz arkadaşlar dikkat edin lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…