Saç Rengi ve Saç Boyama Igora (Saçı Islatıp Boyamak)

L

LiLey

Ziyaretçi
bende igora boya aldım kızlar.uygulama talimatında saç boyu hafifçe ıslatıp öyle boyanır yazıyor(dipleri hariç) ilk defa duyuyorum. saçımı ıslatmadan boyasam bişey olur mu ki:uhm:

birde kızıl viyole aldım numara 4.89
çok mu koyu olacak bilmiyorum
ama deniyecem.

canım,

o boyadan ben de kullandım.
illaki ıslatmana gerek yok.
ben ıslatmadan boyuyordum.
bir şey farketmiyor.

birde kızıl viyole aldım numara 4.89
çok mu koyu olacak bilmiyorum
ama deniyecem.

canım,

kızıl viyole 4 tonu ise siyah gibi olur.
ışıkta yansır.
ben onun 7 numaralı kumral kızıl viyolesini kullanmıştım. çok hoş oluyordu.

canım,

kızıl viyole 4 tonu ise siyah gibi olur.
ışıkta yansır.
ben onun 7 numaralı kumral kızıl viyolesini kullanmıştım. çok hoş oluyordu.

o zaman 6,89 la değiştireyim o vardı 7,89 yoktu
sağol canıma.s

o zaman 6,89 la değiştireyim o vardı 7,89 yoktu
sağol canıma.s

inşallah istediğin gibi olur canım.
şimdiden güle güle kullan.
ben 6 lı tonunu sarı üstne kullanmıştım. çok hoş bir kızıl viyole olmuştu.
sonra daha açık istediğim için 7 ile boyadım.

KIZLAR KULLANANLAR BU BOYADAN MEMNUN KALDILAR MI ACABA KALICILIĞI NASIL ÇOK YIPRATIYOMU SAÇLARI (HER BOYA GİBİ) schwarzkopf ürünü sanırım bu

cnm igora sanırım temel boya markalarından iyidir yani kalıcıdır

KIZLAR KULLANANLAR BU BOYADAN MEMNUN KALDILAR MI ACABA KALICILIĞI NASIL ÇOK YIPRATIYOMU SAÇLARI (HER BOYA GİBİ) schwarzkopf ürünü sanırım bu

canım,

çok güzel bir boya .
ben çok memnun kalmıştım.
şimdi de yine schwarzkoph un palettesi ile boyuyorum.
igora çok da saçı yıpratmıyordu diğer boyalar gibi

canım,

çok güzel bir boya .
ben çok memnun kalmıştım.
şimdi de yine schwarzkoph un palettesi ile boyuyorum.
igora çok da saçı yıpratmıyordu diğer boyalar gibi

Schwarzkoph ürünleri genelde başarılı oluyor bu boyayı kuaförler bile kullanıyormuş tek sorun heryerde satılmıyor sadece kuaför malzemeleri satan yerlede satılıyor.Ama kararlıyım alıcam turunculuğu kapatmam lazım laelaelaelaelae

evet kızlar bencede igora royal güzel bir boya.
saçı yıpratmıyor hemde 60 gr öbür boyalardan fazla yania.s

Anladım çok sağol bana 2 kutu boya gidiyoda sevindim sırnaşık şey

canım bu boyayı aldığın zamn oksidasyon kremini de 60 ml'lik veriyolar hatta ben bir buçuk şişe oks.kremi katıyorum bir tüp boya için.bayağı fazla oluyo böylece.
sende oks.kremini 1,5 şişe karıştırabilirsin yani sakıncası yokmuş.

canım bu boyayı aldığın zamn oksidasyon kremini de 60 ml'lik veriyolar hatta ben bir buçuk şişe oks.kremi katıyorum bir tüp boya için.bayağı fazla oluyo böylece.
sende oks.kremini 1,5 şişe karıştırabilirsin yani sakıncası yokmuş.
EVET sakıncası yok sadece inceltiyormuş bilgi için sagol cnm sırnaşık şey

arkadaşlar kuaför malzemeleri satan yerler demişsiniz mesela sizler nerden temin ettiniz bu ürünü kozmetik ürünleri satan yerlerde varmıdır..?

bende igora boya aldım kızlar.uygulama talimatında saç boyu hafifçe ıslatıp öyle boyanır yazıyor(dipleri hariç) ilk defa duyuyorum. saçımı ıslatmadan boyasam bişey olur mu ki:uhm:

Eğer boya jel şeklindeyse ,saçı ıslatmak gerekli .Lorealde de böyle bir seri var saçları ıslatıp boyuyorsun .a.s

kızalr igora royal saçlarda koleston gibi daha koyu bir sonuç veriyor mu?
renk canlılığı(tabi saça göre değişir) nasıl?
kullananlar deneyimlerini tekrar yazabilirler mi?sağolun:)

igora ile diğer boyları mukayese edecek olursak nasıl bir değerlendirmeye varabiliriz?:)
benim şakak bölgesi deniyor sanırım biraz beyaz saç tellerim var o yuzden boyamak istiyorum yoksa hiç boyamayacaktım kendi saçımı uzatacaktım ama belli olur diye aralardan tereddüt ettim ama boyayı tavsiye etmiyorum gene:)
bir de igora yı kullananlar açık renklerde mi daha iyi sonuç veriyor koyu renklerde mi bana igora biraz nötr yani doğal renkleri fazla bir boya gibi geldi yani dore bakır sandre altın dediği renkler çok canlı gelmedi ama katalogda bir değişikti pek anlaşılmıyordu palette ile kıyaslayacak olursak farkları var mı?

X