İğrenç bir aldatma hikayesi

Kurban olsun size ikisi de ,bu dediğimi hiç unutma Rabbim asla onların yanına bırakmaz , sadece sabır göreceksin sende... İlahi adalete güven

Rezil adam kurban olsun oğluna ,

mahfettin beni yaa.Neler okudum ben.
Cok kotu seyler yasamissin canim.Rabbim bundan sonra karsina iyi insanlar cikarsin.Rezil et sigdirma bir yere onuda hic dusunme o seni hic dusunmemis

Canım çok üzüldüm ya okurken bile icim acidi. Benim annemde böyle şeyler yaşadı üstelik yaşı geçti onun umudu çok yoktu ama sen genç bir kadınsın hayatinin basindasin ayaklarının üstüne sağlam basacağına eminim ve sakin onu affetme çocuğun içinde affetme. O onun babası birlikte yaşamak zorunda değil gelip görür seviyorsa cocugunun peşini bırakmaz zaten. Ayrıca acıma şikayet et işyerine derdim ama bencede onu yapma insanlık sende kalsın o da kaybettiklerinin pismanligiyla kalsın.. ama nafaka ev araba ne alabilirsen hepsini al sakin acıma bu konuda kendini kurtar derim sana. Içim çok açıyordur eminim ama zaman herşeyin ilacı elbet bugünlerde geçecek. Ileride mutlu olacaksin ve bugunlerini hatırlamayacaksın bile ama dik durursan vede kararlı olursan.. Allah yardımcınız olsun güzel anne. Unutma aldatan aldanır sen birşey kaybetmedin.

Yaşadıklarınıza çok üzüldüm.
Son gelişmeler ne oldu?
Davayı açtınız mı?

Keşke yaşamasaydınız bunu, her şeyi geçtim çocuğunun annesinin adını orda burda şizofren diye çıkartmak nedir?
Gerçekten çok üzgünüm. Ama merak etmeyin ilahi adalet diye bir şey var, ikisinden de çıkacak bunun acısı. Siz çocuğunuza hem anne hem baba olabilirsiniz sakın kendinizi yemeyin nasıl yaparım ederim diye.
Kv kp karaktersizlermiş, ne diyeyim. Büyük konuşmayayım ama benim oğlum bunları yapacak il sınırlarından içeri bile sokmam.

Sabır diliyorum size, yavrunuz için güçlü kalın. Kendinizden, yavrunuzdan başka kimseye güvenmeyin sırt dayamayın...

Reactions: 000
Öncelikle çok güçlü bir kadınsınız bunca olan şeye rağmen hala ayaktasınız okurken bile tüylerim ürperdi size tavsiyem şirkette söyleyin ne halt olduklarını acımayın onlar size çocuğunuza acımış mı..

okurken kanım dondu pislik heif donuna kadar al rezil rüsva olsun çocğunu da görmeyi hak etmiyor elbet bi gün keöpek gibi döner geri ağlay ağlaya o gün geldiğinde sen çocuğunla dimdik ayakta duracaksın ve merak etme karşına elbet düzgün biri çıkar biri şerefsiz çıktı diye insanlara küsme güvensizlik etme zamana bırak bu da geçecek şükret ki fark etmişsin 1 yıl değil dah çok uzun da sürebilirdi böyle bi pislikten kurtulmuş oldun elin ekmek de tutuyo ona muhtaç değilsin çocğunla hayatını yaşa unutma bu hayatta en değerli şey sen ve çocuğunsun sen hiçbiey kyabetmedin

çok geçmiş olsun. güçlüsünüz, herkesin olamayacağı kadar güçlüsünüz, sizi takdir ettim. yaşadıklarınız çok acı ama yavrunuz için hayata sımsıkı sarılacak ve daha mutlu bir yaşam inşa edeceksiniz kendinize.
en zorunu yaşamışsınız zaten, eminim dava süreci de yıpratıcı olacaktır ama son viraj kalmış önünüzde.

Asla yapmaz dedigin insanlar yapiyor edimle ortak arkadaslarimiz var asla aldatmaz saf kiz arkadasimiz kocasini aldatti hemde dogum yapti cocugu oldu iki hafta sonra igren c bir sekilde kocasini aldatti basta inanmadim ama video mesajlari gorunce nasl yapti diyorum insanlar malesef kotuuuu allaha havale ettt

Kolay kolay bunu demem ama keşke rezil etseydiniz ne pisler bu kadar aşağılık olunur muymuş.. Arkanıza bakıp hatrina katlanilacak hicbir şey bırakmamış ve bebeğini zerre düşünmemiş bu adamı rezil edin gerçekten. Onu siz babasız bırakmadınız içiniz rahat olsun önünüze bakın Allah yardımcınız olsun.. zordan öte berbat bir durum siz güçlüsünüz ve bunun da üstesinden geleceksiniz emin olun korkmayin

Siz çok güçlü ve harika bir kadınsınız.

Yaptıklarını çekmeden bu dünyadan gitmeyecek ikisi de.çok pişman olacak ama çok geç olacak. Herkes böyle olacak diye bir şey yok.çok daha iyileri karşına çıkacak inşallah.

Cok uzuldum canim Allah bildigi gibi.etsin onları sanada sabir güç versin ettiğini çeker mutlaka

Öncelikle geçmiş olsun. Yaşadığınız şey gerçekten çok ağır ama dua edin kurtuluyorsunuz. Böyle olup senelerce kullanılan var. Anladığım kadarı ile elinizde çok sağlam deliller var çocuğunuzun velayetinide aldınız mı artık arkanıza bakmayın. Sizin en büyük zafınız malesef eşlerinizi kendinizin üstünde tutmanız Aileniz için çok fedakarlık yapmanız olmuş. Kendi paranızı bile allah bilir rahat rahat harcayamıyordunuz büyük ihtimalle ama kocanız sizin emeğinizi metresinize yedirmekte bir sakınca görmemiş. Boşverin hayatta ger şey bir tecrübe eşiniz gibi gereksiz bir varlıkta oğlunuzun doğmasına vesile olmak için hayatınıza girmek zorundaymış öyle düşünün. Çocuğumuda tek başına nasıl büyüteceğim diye düşünmeyin zaten kocanızın son bir yılda pek bir varlığıda yokmuş. Allah karşınıza hayırlı insanlar çıkarsın. İnsan yaşattığını yaşamadan ölmez demişler. Kocanız olacak adamda anlar çünkü metresi gibi kadınlardan eş olmaz anca yatak arkadaşı olur ilerde dediğiniz gibi evlenirlerse zaten ikisinede en büyük ceza o olur. Düşünsene aile kutsallığı bilmeyen iki insan ne kadar mutlu olur. Öyle otellerde kaçamak yapıp yatıp kalkmaya benzemez. Siz bu süreçte kendinizi dinleyin kendinize yatırım yapın eminim evliliğinizde aile bütçesi için kendinizden fedakarlık yaptığınız şeyler vardır onları yapın kendinizi şımartın. Annladığım kadarıyla üniversitede tanışıp okul bitincede evlenmişsiniz. Özgür bekar bir kadın olarak hayatınızı yaşayın. O adamdanda alabileceğiniz her türlü maddi varlığı alın. Bu sizin hakkınız sakın bu konuda gurur yapmayın onlar evladınızın geleceği ilerde pişman olursunuz yoksa.

Sizi bu kadar ayakta uyutan insanlara bu şekilde merhametli davranmayın. Süründürün işlerinden oluyorlarsa da olsunlar çocuğunun rızkını sevgilisine yediren adam bu merhameti hakketmiyor..

Allah kurtarmış,kesinlikle acılarını dindirip yoluna devam et ve davandan vazgeçme bu bi onur meselesi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…