iki cocukla boşanmak

Kim ne derse desin evliöik bir insani 5 farkli sekilde 5 farkli zamanda sevmektir bosan bosan ancak bosaninca nolacak bosanmakcen kolayi ailene sahip cikmalisin sorunöarivsaygi karsilikli konusmayla cozmelisin..bosan,ak cozum degil tranvadir.helede cocuklar icin inanilmaz bir yioimdir ailene sahip cik.3 cocuk yaptigina gore seviyorsun bu adami simdi noldu belki sorun sendedir.?herseyi mantiköi degerlendirebilecegin surec degil bunun birde dogum sonrasi var

iyi günler.
evliligim çok cekilmez bi hal aldı o kadar bunaldımki insan yerine konulmamaktan. aslında son bi kaç aya kadar bu kadar degildik. ama yanıma gelen görümcen sayesinde inanın artık katlanamıyorum. 34 haftalık hamileyim hani çocuklarım için katlansam desem nereye kadar kısa kesmek istiyorum.
aslında yazmak istedigim o kadar şey var ki. içimi dökerek hıçkıra hıçkıra aglamaya çok ihtiyacım var. zaten hamileligim zor geciyo bu stresler iyice bunalıma soktu beni. dogumdan sonra ayrılmayı düşünüyorum bu evde insan yerine konulmuyorsam yaptıgımın kıymeti yoksa giderim anneme babama evlatlık yaparım şükür onlar arkamda. allahım ömür verirse dogumdan sonra cocugum toparlandıktan sonra bi işe girip calışmayı düşünüyorum. zaten kızım gelecek dönem anasınıfına gidecek. küçügünede annem bakar. bilmiyorum demesi şimdi kolay geliyo ama yapabilirmiyim becerebilirmiyim. millet ne der demeden ayakta durabilirmiyim.
çok cıkmazdayım.
Ben tek cocukla bosandim bazen hep diyorum ki keske iki cocugum olsaydi. Sen istedikten sonra bence hic birsey zor degil ailende arkandaymis hem. Daha kolay olur. Meslegin var mi bilmiyorum ama hic olmazsa girer bir markette calisirsin. Babasi sa cocuklarin nafakasini vermek zorunda zaten. Hersry hallolur

Kim ne derse desin evliöik bir insani 5 farkli sekilde 5 farkli zamanda sevmektir bosan bosan ancak bosaninca nolacak bosanmakcen kolayi ailene sahip cikmalisin sorunöarivsaygi karsilikli konusmayla cozmelisin..bosan,ak cozum degil tranvadir.helede cocuklar icin inanilmaz bir yioimdir ailene sahip cik.3 cocuk yaptigina gore seviyorsun bu adami simdi noldu belki sorun sendedir.?herseyi mantiköi degerlendirebilecegin surec degil bunun birde dogum sonrasi var
Bir bayan olarak boyle dusunuyor olmaniz cok sasirtici ya da bosanmadiginiz hatta bu karari hic almayi dusunmediginiz icin bilmiyorsunuz. En zoru bunun kararini vernek yoksa biz de kadiniz istemez miyiz mutlu mutku bir erkegin omzunda uyumak. Ya da bizim cocuklarimizin sizin cocuklarinizdan bir eksigi fazlasi mi var hayir. Demem o ki en zoru bosanmaya karar vermek. Sonrasi daha kolay bence. Bilmiyorsaniz bu diyguyu yargilamayin bence.

çok saolun.ailemden allah bin kere razı olsun. kendimi çok yıprattım yaşadıgım şehirde hiç bi yakınım yok annemede herşeyi anlatıp üzmek istemiyorum o yüzden iyi karar verip kesin adım atmak istiyorum.

aslında kendime güvenim var yazdıgım gibi bazı şeyleri kafamda kurdum. kolay olmayacagını biliyorum işte benim gibi olan biri var mı ya da bana şunu şöyle yap bunu böyle yap gibi fikri olan insanlardan manen destek almak istedim.
Bunun bi fikir vermesi yok : ( zaten kolay olmayacağınıda biliyorsun çok şükür kendine güveninde var, sen kararlı olup bir adım at gerisi zaten çorap söküğü gibi geliyor...
( : yorumum son güncellemenizi okumadan önceydi : )

Son düzenleme:
görümcem bu sene gelmedi. yavaş yavaş herşey yoluna girmeye başladı. eşim oglum dogduktan sonra 2 cocukla ne kadar zorlandıgımı gördü. ve kardeşine ve babasına gel demekten vazgecti. benim o süre zarfında ne zorluklar cektigimi kardeşininde ne laftan ne sözden almadıgını biraz gecte olsa anladı. tabi ben o süre zarfında 1 aylık memleketime gittim babası evime yerleşmişti resmen. ayrı yemek yapmalar kafasına göre eve girip cıkmalar ki ben tesettürlüyüm kış vakti cocuk emziriyorum evimde rahat olmak iistiyorum ama o kızının lafıyla gitmedi evden. bende memleke gittigimde baban gitmeden kardeşin gitmeden gelmicem dedim. eşimde o sürede babasının onun yüzünden gelmedigimi bildigi halde gitmemesine inadına durmasına cok içerledi. eşimde benim gelmedigim süre zarfında bana sürekli geldiye yalvardı enson büyük amacaları araya girdi kardeşine bu böyle olmaz senin yüzünden oglunun yuvası yıkılacak demesi üzerine gitti bende evime döndüm. kardeşide 1 ay sonra kapanan okulun ardından gelmedi eşimde gelin demedi.
sonrasında eşim daha ilgili olmaya başladı bana ve cocuklarına karşı bende o günden sonra ne kardeşinin ne babasının lafını etmedim.
Yaaaaa evliliğinizin yoluna girip mutlu olmanıza çok sevindimm : ))))))
Allahım mutluluğunuzu bozmasın :KK36:

X