İki doğru insanın denk gelme(me)si bu kadar mı zor ?

E ama adama sizinde elektrik hissetmddiginizi, sadece oyleymis gibi yaptiginizi soylemissiniz? Neden yalan soylediniz ki? Ozellikle ilk bulusmalar birbirine isinmak, yakinlasmak icin cok onemlidir. Gereksiz kasmayin kendinizi. Ve bence duygulariniz hakkinda bu kadar kapali olmayin. Durust ve sicak yaklasin derim

Allah ağzınızın tadını bozmasın
Burçlara falan takma
Yavaştan evlilik deyimlerine başla
Seni beğenmiş belli ki kendini ağırdan alıyor
Sende gurur murur ayağına yatma
Yazın yazışın evlenin iki bekar gençsiniz konuşunda hayırlı işler uzatılmaz evlilik konusunada yavaştan gir konuş konuş nereye kadar bea kızanım
Hadi bakem üç aya nişan haberini alalım

Yok hayır yanlış okumuşsunuz, ben ilgimi belli ettim ama çok hevesli görünmemek adına kendimi frenlediğimi kastettim. O bunu bilmiyor. Sözlü olarak onun istişaresini yapmadık yani aramızda. İlk buluşma olduğu için çok açık olamıyorum his konusunda. Onun benim hakkımda ne hissettiğini vs. kestiremiyorum. 1 hafta oldu zaten hala ses yok, çok canımı sıkıyor basit bir konu olsa da.

hahahah enerji bombası geldi haaanımmm :) Bu nasıl bombastiklik böyle neşem yerine geldi Ama bu bizim ilk buluşma o da falsolu geçti zaten şu an ki sonuca bakarsak 1 hafta oldu konuşmuyoruz ne evliliği

hahahah enerji bombası geldi haaanımmm :) Bu nasıl bombastiklik böyle neşem yerine geldi Ama bu bizim ilk buluşma o da falsolu geçti zaten şu an ki sonuca bakarsak 1 hafta oldu konuşmuyoruz ne evliliği
Sende kuyruğu dik tutma az gayret o yazmıyorsa sen yaz rakiplerin çok olabilir ama hepsini listesinden çıkarman senin elinde ha gayret

Anlıyorum seni demek ki o kadar önemsiyor işte sende takma önüne çıkacak baska fırsatları değerlendirmeye bak

Ben çok eski kafalıyım sanırım. Ertesi gün aramayan yada bi buçuk saat sonra dönen bir insan benim için yok hükmündedir : D
Ve üzerine birde arıyorsunuz bu işleri erkek yapmz mi yahu.

Kız bana bak haa. Yakın zamanda benim de bi askerle tanışmam oldu. Bak aynı senin hesap. Tabi biz yüzyüze hiç görüşmedik ama senelerdir tanışmışlığımız var. Ablamın üniden arkadaşı -2006 falan tanıdığımda düşün. Neyse konuşuyoruz ilgili bana. Ama aynı senin olay. çok yoğunum bilmem ne diyo. O gece yazıyo mesela ben sabahın köründe uyandığım için sabah yazıyorum. Bende hastanede çokkk yoğunum ama kimseye yoğunum demiyorum. Dediğimle de zaten aman aman istemiyorumdur konuşmak. Neyse en son konuşuyoruz sordum. Dedim bak nefret ettirme kendinden. Görüyosun okuyosun yazmıyosun gözüme neyi sokmaya çalışıyosun? Sonra da iltifatlar bilmem neler. Bak dedim hiç hoşlanmam. Sonraaaaa seninki açıklama yaptı bunların bütün evrak takip işleri whatsapp üstünden oluyomuş. Komutan ya bu. Grupları varmış. Ondan sürekli ordan iletişim kuruyolarmış. Tabi bu okey benim aklıma yattı. Ama benim eniştemde asker. Sordurdum. Doğruymuş tatlım :) Bak ne dicem seninki de o hesap olmasın? Grupları vardır belki gerçekten yoğundur belki? Biraz bekle bakalım ne olacak..

Biraz uzun ve gerekli olmayan detayları yazmışsın. Ben pek de sorun göremedim zamana bırakın anlarsınız zaten

Ben o olayı biliyorum, kendi ağzından hiç duymadım whatsapp üzerinden yazışıyoruz işle ilgili diye dediğini sadece bana bir kere yoğunum dedi o da buluştuktan sonra :) Öncesinde de ne o ne ben birbirimizi hiç sıkboğaz etmedik gerçi araşarak konuştuk genelde. Cidden whatsapta çok az çevrimiçi oluyor, dün hiç olmadı Saat 22.00'de çevrimiçi oldu 15 dakika aralıksız sürdü bu.. Sonra bu saat oldu daha ortalıkta yok. Hikaye attım onu da görmedi ama fotoğraf beğenebiliyor nadir de olsa başkalarının. Ama hiç kız fotoğrafı beğenmemiş dikkat ettim de 5 gün önce herhalde en son o aradı ben görmedim, geri döndüm aynı gün içerisinde 2 kere açmadı da yazı ile bir şeyler yazmadı da.. En son iletişimimiz o yani konuşmuyoruz 5-6 gündür hiç. Buluşmadan bir gün önce telefonunda sorun olduğunu yaptıracağını söylemişti, sorun ne tam olarak bilmiyorum ama aklıma her şey geliyor. Acaba benim aramalarım gitmedi mi diye, yani görmemiş olabilir mi ? Ben onu konuştuğumuz süre zarfında bir kere aradım onda da hali hazırda mesajlaşırken ardından aramıştım. Birşeylere inanmak istiyorum sanırım Yeterince bekledim de bence bir halt çıkmaz diye düşünüyorum daha 1 hafta oldu..

Ben çok eski kafalıyım sanırım. Ertesi gün aramayan yada bi buçuk saat sonra dönen bir insan benim için yok hükmündedir : D
Ve üzerine birde arıyorsunuz bu işleri erkek yapmz mi yahu.
Ben de eski kafalıyım derdim de bu devirde bunu pek başarttırmıyorlar ne yapayım :) Ben aramadım yalnız mesaj atmıştım, o daha sonra beni arayıp ben görmeyince arayarak geri dönmek zorunda kaldım. O da elimde patladı :)

Konunu okudum balonyanak, merak ettim son durum ne? Benim düşüncem mesleği ne olursa olsun 7/24 meşgul olan biri olabileceğini sanmıyorum. Yemek de mi yemiyosun, o sırada 2 dakika aramak çok
zor olmamalı. "İşim çok" bahanelerine sığınan erkeklerden bence uzak durulmalı. Yedekte tutmaya çalışıyor gibi geldi. Benim sözlüm de polis, mesleğinde fazlasıyla aktif olmasına rağmen beni aramaya, mesaj yazmaya vakit bulabiliyor. Müsait oldukça bana yöneliyor. Tamamen vakit yaratmasıyla alakalı bir durum. Kişiden geçiyor bu bence.

Yüz yüze görüşmeden önce nasıldı peki?o zaman da iletişiminiz böyleyse sorun yok ama daha sık arıyorduysa muhtemelen etkilenmemiştir senden.eğer etkilenseydi muhakkak yoğunluğun içinde bile fırsat bulur,iletişim kurmak için can atardı..

Tatlım giremedim birkaç gündür ama konunu takipteyim , merakla bekliyorum ses çıkacak mı diye çıkmazsa da arayıp sayabilirsin bence içindekileri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…