İki doğru insanın denk gelme(me)si bu kadar mı zor ?

Dün bir arkadaşımdan (erkek) daha tavsiye aldım, konuyu herkese açıyor gibi oldu ama iki yakın arkadaşımdan başka kimseye çıtlatmadım, siz hariç :) O benim hatalı olduğumu söyledi Yoğunsa yoğundur altında niye bir şey arıyorsun, buluşma güzel geçti diyorsun böyle yapıyorsun dedi. Sonra beni arayıp açamadığımı söyledim, çağrıyla geri döndüğümü söyledim ona. Ne bekliyodun çocuğa bir açıklama bile yapmamışsın dedi, aramış aramışsın en son mesajını da cevapsız bırakmışsın dedi. Egolar girmiş araya kızların gururu olduğu kadar erkeklerinde var gururu bu kadar basit düşünme dedi. Yalnız belirtmem gerek ki bu arkadaşım cidden lafı dinlenir bir insan, kılavuzdur bir nevi benim için. Tabi durumum belli olduğu için tatmin olmadım yine de, şu saatten sonra zor diye konuştu zaten bana da, yazarsan bir ihtimal dedi. Ne yapacağımı şaşırdım inan.Senin Dediklerine bir kız gözüyle harfiyen katılıyorum, teşekkür ederim desteğin için. Bugün birşey yapmaya karar vereceğim bakalım ne olacak :)

Günde 3 kere arardı :) Aramızda espriydi o, ama yazışma olarak çok az yazışıyorduk, yine de etkilenseydi böyle olmazdı diye düşünüyorum..

İlişkiler hesap kitap yaparak değil içten davranarak şekil alır. Eğer bir erkek kafanda soru işareti bırakıyosa ve bu sorulara senin kendi kendine cvp vermene sebep oluyosa boş ver gitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…