İki Şehirli Evlilikte Nikah Sonrası İçin Nasıl Bir Organizasyon Düzenleyebilirim?

Ceyda3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2015
77
36
Merhaba bayanlar. Önümüzdeki ay nişanlımın yaşadığı şehirde nikahım var. Ama benim akrabalarım ve arkadaşlarımın çoğu nikaha gelemiyor. Onlar için yaşadığımız şehirde de bir organizasyon düşünmem gerek. Nikah orada nikahın kokteyli de burada olsa şeklinde düşündüm. Aslanda nişanlımla aynı şehirlerde yaşıyor olsak nikahtan sonra yakın arkadaşları ve akrabaları al yemeğe götür. Daha ekonomik olurdu. Düğün çok masraflı olacağı için istemedik, önerileri olan varsa bekliyorum. Teşekkürler şimdiden

Canim hayirli olsun oncelikle havalar cok bozulmadan gelinlikle degilde sade bir beyaz abiye ile yada icinde varsa gelinliginle kokteyl tadinda. Bir yemek organize edebilirsiniz cok yakinlarinizla sabit menulu bir yerle anlasabilirsiniz pasta kesmek istiyorsaniz sonrada disaridan yaptirip pastanizi riza edince servis ediyorlar

Merhaba bayanlar. Önümüzdeki ay nişanlımın yaşadığı şehirde nikahım var. Ama benim akrabalarım ve arkadaşlarımın çoğu nikaha gelemiyor. Onlar için yaşadığımız şehirde de bir organizasyon düşünmem gerek. Nikah orada nikahın kokteyli de burada olsa şeklinde düşündüm. Aslanda nişanlımla aynı şehirlerde yaşıyor olsak nikahtan sonra yakın arkadaşları ve akrabaları al yemeğe götür. Daha ekonomik olurdu. Düğün çok masraflı olacağı için istemedik, önerileri olan varsa bekliyorum. Teşekkürler şimdiden
Valla ben o süreçte kendimizden başka kimseyi mutlu etmek için adım atmadım . Gelmek isteyen nerde olursa olsun gelir. Biz de farklı sehirlerdeydik nikahı eşimle yaşayacağımız şehirde başbaşa kıydık. Gerçi bizim ki aceleye gelmişti 😂 yine çok iyi olmuş öyle olduğu diyorum. Kınayı kendi yaşadığım şehirde yaptık ,düğünü eşimin yaşadığı şehirde yaptık. Herşey çok güzel oldu. Hatta ben kınamda gelinlik giydim kına zamanı üzerine kaftan giydim böylece ailem , eşim ,dostum herkes beni gelinlikle gördü mutluluğumu paylaştı, salonun verdiklerinin dışında ikramliklari biz ayarladık .

Kına gecesi? Şehir değiştirecek olan gelinler genelde böyle yapıyorlar.

X