İki yuzlu eltim ve bana yasattiklari...

Bu kotu yorum yapan hanimlara minik bsy sylemek istyorum. Belliki hayatlarinzda okadddrrr mutsuzsunuzki kin ve nefretinizi kusucak bi bahane ariyorsunuz. Buyrun mekan sizin tadini cikarin

Aynen kanka aynen o kadar mutsuzum ki eltinin kapı deliğinden sızan ışığı mevzu ediyoruz

Herkes kötü bi iyi sen misin? bence eltini çekemeyen sensin

Bn fikir sordum bazilari resmen hakaret ettiler . Bunlari kimse kimseye zorla okutturup cvp yazdirmiyor .rahatsiz olan vrsa verecek fikri olan yoksa cvp verip kendini yormasin

Bn fikir sordum bazilari resmen hakaret ettiler . Bunlari kimse kimseye zorla okutturup cvp yazdirmiyor .rahatsiz olan vrsa verecek fikri olan yoksa cvp verip kendini yormasin
Size kimse hakaret etmedi. Gözünüzü açmaya çalıştık sadece. Fikir de verildi ama beğenmediniz diye böyle yapıyorsunuz. Ne yapabiliriz?
Yapılacaklar belli
1)Size dayak atan kocanızdan boşanabilirsiniz
2)O evden taşınabilirsiniz
3)Eşiniz ne derse desin eltiniz ve kaynınızla görüşmeyi kesebilirsiniz

Başka yapılabilecek bir şey var mı gerçekten?

sen farklı düşünce kaldırmıyorsun ki evet canım elti kötü desek iyi yorum dimi? bence sorun elti değil kocan ama

Mesafeyi koyucam baska carem yok her detayda buraya yazilamiyo sonucta anlatsam herkes kosarak kac der bana azmi goz yasi doktum onun yuzunden Allah bilir sadece

Canım topigini okudumda herkes sana demediğini bırakmamış ayıp hanımlar herkes aynı şeyi yaşayacak değil. Kimi eşiyle problemi olurken kimi çocuğuyla kimde eşinin akrabalariyla bunlar gayet normal şeyler. Dört dörtlük bir evlilik yoktur. Kadin sadece derdini anlatmış abartmış abartmamiş biz bilemeyiz orda değiliz sonuçta. Burası bir paylaşım anı sizlerin fikrine ihtiyacı olduğu için yazı yazmış ve fikir beyan etmenizi istemiş siz ise etmediğinizi birakmamişsiniz. Canım sana gelince en büyük yanlış o aptmanda olman. Boşuna dememişler gözden ırak dilden uzak diye. Ayrıca saçma sapan hareketlerine karşılık verme mesafenin koru ne yaprsada takma . Kişiyi onemsememk en büyük cevaptır ona

E tamam bizlerde sizin dediğinizden farklı bir şey demedik? Ne demişizde demediğiniz kalmamış diyorsunuz ki? Bizde orda olmadığımız için abartıyo olabilir misiniz dedik,dediğiniz gibi abartıp abatmadığınu bilemeyiz. Bunları yazınca neden kötü olunuyor anlamıyorum.

Bazı yazilarda demediklerini bırakmamışlar ben ondan dedim

Bence tekrar okuyun siz
Okudum zaten. Tam olarak hangi mesajda aşağlama,hakaret falan var? Eltisi yüzünden kocası tokat atmış,eltiyi suçluyor. Suçlunun elti olmadığını söyledik. Bu mu kötü yorum oluyor?

Eltisi için beni kıskanıyor diyor ama gidip sigorta yaptıracaklarını anlatıyor eltisine,sonra eltim beni taklit ediyor ya onlar da sigorta yaptıracakmış diyor.
E madem eltinin senin kıskandığını düşünüyorsun neden anlatıyorsun bunları diyoruz doğal olarak. Bu mu kötü yorum oluyor yani?

Sanırım canınız sıkılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…