İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran ikizler burcuyla evlı olanlar..

ben başak ve sevgilim ikizlerdi..en son arkama bakmadan kaçtım ::)) baktım ki kafayı yicem..çünkü kaç tane ruhu var bilemedim.. felaket gibiydi..amannnn::)))

ben balığım sevgilim ikizler ve çok kavga ediyoruz ve bu onun değişken karakterinden oluyo.. kalabalık içinde başka yanlızken başka davranıyo bi bakıyorum nedenini bile söylmeden bana küsmüş 3 gün sonrada gelip naber diyip öpüyo.. çok zor ikizler erkeği:1no2: elde etmesi çok zor ama ben akıllı davrandım ve kazandım :lepi:

ben de başak burcuyum ve nişanlım tipik bir ikizler erkeği..5 yıldır birlikteyiz ve bu 5 yıl da hem çok mutlu olduğum anlar vardı hem de çok üzüldüğüm zamanlar....
biz başaklar için ikizler ile hayat hem çok eğlenceli,hem de gerçekten zor..
çünkü bizdeki mantık onlarda yok maalesef... bir kere çok inatçılar,dediğim dedik hatta...
ikincisi asla plan-program nedir bilmiyorlar...onlara göre herşey halledilir,herşey çok basit..bunların yanında çok eğlenceliler,onlarla beraber olduğunda sıkılma ihtimalin yok...espri,iltifat...çok hoş sürprizler yapabilirler..bazen çok ilgisiz görünebilmesine rağmen her zaman seni sevdiğini,sana değer verdiğini hissedebilirsin...ve özzgürlüklerine çok çok düşkünler...asla hesap sorulmasından ve çok fazla üstlerine düşülmesinden hoşlanmıyor...biraz süründürülmeyi istiyorlar hatta...bir de sinirlendiklerinde pek göz önünde olmazsanız isabet olur,çünkü bazen ağızlarından çıkanı kulakları duymayabiliyo,en son söylenecek şeyi en başta söylüyolar..ondan sonra da biz alıngan başaklar kendi kendimizi kemirip duruyoruz...
walla ben 5 senenin sonunda anca bunları anladım...

şakkıdı
ben balığım sevgilim ikizler ve çok kavga ediyoruz ve bu onun değişken karakterinden oluyo.. kalabalık içinde başka yanlızken başka davranıyo bi bakıyorum nedenini bile söylmeden bana küsmüş 3 gün sonrada gelip naber diyip öpüyo.. çok zor ikizler erkeği:1no2: elde etmesi çok zor ama ben akıllı davrandım ve kazandım :lepi:

Akıllı davrandım demişsin. Nasıl davrandın mesela taktikleri alalımmm

ikizler erkeği kızlarda zekaya çok önem verio.. ona güzelliğinizin yanında başka şeyler vermeniz gerek.kültürlü ve onunla her konuda konuşabilen kızlardan hoşlanıyolar..kesinlikle basit kızlar gibi olmamalısınız.hiç beklemediği bi anda konuşma arasında bilgilerinizi dökerseniz sizden çok etkilenir.sırnaşık şey.ee nede olsa ikizler burcu sürekli yeni şeyler öğrenmek isteyen bi burç bunu kullanın derim benyerimseniben

nişanlım ikizler:nazar: ben koç burcuyum...
anlaşmazlıklar genelde benim tarafımdan çıkıor desem:eek: nişanlımın anlaşamadığım bişeyi yok şükür:nazar: ama biraz inatçı..onun da üstesinden gelip kırıorum inadınısüprizzzzz

nişanlım ikizler:nazar: ben koç burcuyum...
anlaşmazlıklar genelde benim tarafımdan çıkıor desem:eek: nişanlımın anlaşamadığım bişeyi yok şükür:nazar: ama biraz inatçı..onun da üstesinden gelip kırıorum inadınısüprizzzzz

Aynen cnmm ikizler erkeği ve koç bayanı olarak bazen inatçılık olsada eğlenceli ve yolunda giden bi ilişkimiz var. Nişanlımın anlaşamadığım bi huyu yok alıştım artıkkaydirigubbakcemile3

bende ikizlerim esimde ikizler birbirimizi anlamak oldukca cok zor anlastıqımız da var ama coqunlukla birbirimize zıt qidiyoruz zorrrr

ben koç burcuyum ayrıldığım sevgilim ikizledi...çok iyi anlaşırdık ...nedenayrıldın o zmana derseniz derin mevzu...:nazar:

ıkızler erkegı nasıl ıkna edılır yardım

canim cok zor..kendini parcalasanda bildiklerini okurlar..fazla mantik yaparlar..ama tuyo dersen guzellikle sabrederek yaptirirsin..inada bindirdigini anlarlarsa hic yapmazlar..en kotu ozellikleri siz istediginiz zaman degil kendi istediginde yapar..aslinda bu guzel ama iliskide olmuyor..
onun disinda hem zor hemde kolaylar..cok uyumlular sizi fazla SIKMAZ lar..herseyi kafalarina takip uzulmezler..kendinilerini cok severler..bu yuzden sorun sevmezler sorun cikarmayacaksin..kaydirigubbakcemile5

bende kocum esim ikizler farkli karakteriz ben burcumun ozelliklerini tasiyorum tipik koc..benim eksik yanlarimi o tamamlar beden onunkileri..onlardan cok sey ogreniyorsunuz bilgiler ve zekiler..ates grubu icin ideal cunku bize hayat veren hava grubu onlar..ama anlamak cok zordur islerine karistirmazlar sizi...ciddi takilmayi sevmezler..sakacidirlar..merhametlidirler..sirdastirlar..baskalarinin ozel hayatlariyla ilgilenmezler,dedikodu yapmazlar..herzaman guzel kadin severler..her kadini begenip yaninda tasimazlar..guzellige cok onem verirler bu da burcunun ozelligi..agizlari iyi laf yapar..sizi farkinda olmadan avucunun icine alir..guven verir..cunku gereksiz seyleri anlatip sizi mesgul etmez sizi uzmemek icin sorunlari yansitmaz..anlayislilar...fazla ilgiyi severler..

simdilik aklima gelenler bunlar :))))

Son düzenleme:
simdi onceki yazilari okudum genelde demekki hepsi ayni bu kadar mi olur...en kotu ozellikleri sorunlari ertelemeleri..

Son düzenleme:
Ya kızlar ben baŞak eŞım ıkızler,ınatmı ınat hıÇ uyuŞmuyoz ben dakık o dakıklerı erteler sıkıya hesap sormaya hıÇ gelmezler Üste Çıkmayı Çok ıyı bılırler,bırde onların ılgısı nasıl Çekılır bılımıyom,bana bır fıkır verın...

Ben ASLAN,çok sevdiğim ıKıZLER erkeği...ben çok gururlu, sabırlı,uysal, soğukkanlı, telaşsız,sakin ,kedi birisiyim,oysa; çok değişken,şüpheci,paranoyak birisi,o da çok sabırlı birisidir,çok iyi birisidir,anlayışlıdır,harika bir insandır.Fakat onun şüpheci halleri beni yedi bitirdi,,,ben çok duygularımı belli etmekten kaçan,asla istemeyen birisiyim,,ha yeri zamanı gelince etmiyormuyum ediyorum,,fakat bu durumun sürekli olmasından sıkılıyorum,,oysa bunu benim onu sevmediğimi zannedip bana yükleniyor,aramızda incir çekirdeğini doldurmayacak şeylerden ayrıldık,neden ayrıldık valla bende bilmiyorum nedenini:KK43:o beni bekliyoooorrr,,ben onu bekliyor:KK43:Allah sonumuzu hayırlı getirsin inşallah,,tek dileğim bu...onu gerçekten çok seviyorum(SESSıZCE) :KK43:(((bırak bilmesin!!!

ben ikizler eşim de ikizler sengözlerimebaksanab anlaşınca ınanılmaz ıyı anlaşıyoruz fakat tartışığımızda da çok güzel tartışıyoruz :mymeka: vay halimize o anda onunda ınadı tutar bnm de ,bu da bircok ozellığımızın ortak olmasının dezavantajlarından olsa gerek:teselli:

ne yanar döner bu ikizler yawww
sabah beyazsa akşama siyah oluyor
ben çözemedim hala... :hulya: onun için bunu çözüyom...

X