ilgi manyağı eş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yüksek lisans yapıyorum ve canlı dersi akşam 7ye almışlardı. eşim de tam o saatte geliyor. o günde yemek yapmamıştım, dışardan söyleriz ya da eşim bişeyler yapar diye. neyse ben derse girdim eşim yemek yaptı, kolay bişey.
derse tvnin olduğu oda da girdim kamera açık oluyor derste. eşim dersin ortasında gel diye çağırıyor, sıkılmış. mola verirse ben tekrar mutfağa geçecektim. hocanın da mola vermeyeceği tuttu, ders 9a kadar sürdü. bende geçmedim başka odaya.
ders bitti direkt gittim yanına. tuhaf soğuk davranışlar sergiliyor. içeri gel hadi özledim dedim, uykum var uyuycam dedi. bir iki dedim hatta hadi gel diye. neyse fazla üstlemedim. tamam sen uyu benim de ödevim var onu yapıyım dedim.
sabah yine bir surat kalkmış, ben bişey sormadıkça konuşmuyo, işe gitti mesaj attım ne oluyo ben anlamadım diye mesajı da şu şekilde :

bundan sonra bende senin gibi davranacağım,
Sen isteyene kadar sana yanaşmayacağım sen öpene kadar öpmeyeceğim, sen istediğin zaman ben istemeyeceğim

bazen cinsel yönden istemediğim zamanlar oluyodu ama bu uzun bir süre değil. eşim her gün istiyor ben bazen bir iki gün istemediğim oluyodu, burda onu da kastediyor. ama gündemimizde böyle bir şey yoktu.

dün ilgilenmemişim hiç, dersi o saate alıyolarsa girmeyecekmişim mecbur değilmişim, ki devam zorunluluğu var. öpmemişim, sarılmamışım. bunları öne sürüyor. daha şimdiden böyleyse ben nasıl akademik kariyer yapacağım seninle dedim, daha şuan yoğun bile değil dedim.
😁😁 Ay çok tatlı ya. Valla su ilişki muhabbetinde o tiribi iki günde bir bende çekiyorum her akşamda olmazkii☹️

Yahu kadıncağız yüksek lisans online dersine girmiş! Sanki tv karşısında elinde kumanda göbeğini kaşıya kaşıya oturmuş da tüm akşam, kocası gel azcık muhabbet edelim veyahut sevişelim demiş de tınlamamış gibi bir muamele görüyor. Hayret ettim doğrusu kocayı haklı bulan yorumlara. Genelde akşam saatlerinde ders olmuyor demiş zaten, sürekli tekrarlanan bir olay da değil bu.
Bilemiyorum kafanızdaki evlilik anlayışı nasıl bir şey ama, benim kocam böyle bir durumda bana bu şekilde anlayışsız bir şekilde çocukça bir kaprisle yaklaşsa sinirlenirdim. Evlilik, bu değil. Evlilik, saygı, anlayış, destek demek aynı zamanda. Burada tam tersi bir şekilde kadın akşam yemeğini de birlikte yiyemedik diye hayıflansa, erkeğin onu teselli etmesi lazım. Burda keyfilik bir durum yok nitekim bir zorunluluk var. Gecenin 12`sine kadar da dersi sürmemiş zaten 9’da bitmiş, sadece 2 saatlik bir olay, o saatten sonra yine kaliteli zaman geçirilir birkaç saat birlikte istenirse.
Konu sahibi hanımefendinin alttan alacak bir durumu yok bence özetle. Eşi anlayışsız ve bencil.

al işte akşam sarıl öp gönlünü al dediniz. sarıldım öptüm, ben kendi adıma olan paydan dolayı özür diliyorum dedim. yok adam kanser edici, konuşmuyor hiç bi şekilde soğuk davranıyor. valla çekilmez ya. ne uzatıyorsn di mi ben mesela çok kızsam bile hemen 5 dk da yumuşar gülümserim, böyle uzatmak nedir yani, boğazım düğümlendi resmen sinirden
Ay yok ben demedim öyle bir şey :KK12:

Valla ben olsam bunları da yapmazdım 😕

şimdi iyice kendini haklı görmeye başladı.

sinir olurum böyle uzatan, kendini çeken, trip atan insanlara 😒😒

bundan sonra bence asla ama asla yanaşmayın. Kendi haline bırakın.

ilk yorumumda da size hak vermiştim zaten, keyfi bir ilgisizlik hali değil ki sizinki.

bence biraz kendinizi çekin artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X