İlişkide evlilik süreci

Dürüstlük ayağı sanıyorum, yarın yapıp yakalanınca biliyordun huyumu diye üste çıkacak. Yaparlar.
E o saatten sonra yaparsa da hakkıdır
En baştan aldatabilen biriyim diye haber vermii resmen

Hayır bi de kızlarımızın da ama benle tanışıncs gerçek aşkı buldu
Asla aldatmaz saf inancına da hastayım
Aldatılan kadında bulamadığı için aldattı zaten
Suç kadındaydı adamla alakası yok 🤦‍♀️

evlilik düşündüğü bir kadın tarafından en yakın arkadaşı ile aldatılmış üstüne onları iş üstünde basmış
Ya bu bana neden hic inandirici gelmedi. Sanki istediginde topuklayabilmek icin psikolojik zemin hazirlamis. İssiz adamsıcık:KK51:evlilik teklifsiz tektaş da sus payıdir. Kadin artik birseylerin farkina vardiginda ve susmadiginda er kisi tarafindan kullanilan manipulasyon silahidir. Nereden mi biliyorum immm sey ben degil bir arkadasss:KK22::KK70:siiiz hic bu adamla evlilik dusunup caninizi sıkmayın. Anı yasayip gecin bence. Hiii bir de coook doymus laflari da ne bileyim... O da inandirici degil. Kadinlar 10 sn icin napsinlar bu adami. İnsan kendini yormak istemez. Gercekten size kendini tanittigi kisi bence zihninde olmak istedigi adam🤣🤣yoksa gercek o kategorideki adamlarin yatak performansi vooooaaaaav 😅

E o saatten sonra yaparsa da hakkıdır
En baştan aldatabilen biriyim diye haber vermii resmen

Hayır bi de kızlarımızın da ama benle tanışıncs gerçek aşkı buldu
Asla aldatmaz saf inancına da hastayım
Aldatılan kadında bulamadığı için aldattı zaten
Suç kadındaydı adamla alakası yok 🤦‍♀️
Ben çok şıpsevdiydim, aynı anda 3 kişiyle fingirder flört ederdim. Kocama aşkım bak açık sözlülük önemli bu arada aynı anda fingirdediğim 3 kişiden bahsetmiş miydim sana diye bir giriş yapacağım ✌️✌️ Gelişmeleri paylaşırım 🤝🤝✍🏻✍🏻✍🏻

Aldatmayan erkek var, neden olmasın? Hiç kimse için asla aldatmaz diyemem, geleceği göremeyiz ama aldatmayan, aldatmayacak olan erkekler var, kendinizi avutmayın herkes yapar diye . Ayrıca aydır tanıdığınız biriyle ne ara evlilik düşünmeye başladınız? Kaldı ki kendisi aldatmışsa zamanında, aldatılınca niye yıkılmış? Ona göre normal olmalı böyle şeyler🤷‍♀️ bir kere yapmışsa yine yapabilir, ama yapmaya da bilir, hem her şeye doymuş ne demek? Mesela yemek yiyince bir daha acıkmıyor muyuz? Öyle doymuş vs lafları hikaye , karşıdakini oyalamak için uydurulan şeyler. Evlilik adamı değilmiş de önceki sevgilisiyle niye evlenmeyi düşünmüş o zaman? Sizinle evlenmeye henüz karar vermemiş beyefendi ki 3 ayda normal olan bu zaten. Bence siz de çok heveli olmayı, biraz tanıyın falan ya, ve o basmakalıp düşüncelerden sıyrılın. Hepsi fasa fiso...

Eski kocama de istersen 😂
Kocam anlık:
1636476827584.jpeg

Ya bence de her aldatan sonra aldatacak diye bir sey yok kendimden biliyorum😅20lerimde triple aldatma olayim vardi. Sevgilimi aldattigim cocugu baska bir cocukla aldatmistim. Allah affetsin sonra karma verdi belami zaten😅simdi ki bakis acimla arasinda daglar var. Amaa bunu da ilk defa itiraf ettim. Soylenmez yani bu.

Eşim her görüşmemizde “bekarlık sultanlıktır yaaa 26 yaşından önce asla evlenmem” diyordu… Ekim ayında 26 yaşına girdi 1.5 yıllık evli ay sonu da baba oluyor 😂 Yani demem o ki erkekleri çokta şe yapmamak lazım kafaları gidip geliyor evlilik hayalleriyle yanıp tutuşmayın diye tüm bu bahaneler🤦🏻‍♀️

X