İlişkim hakkında

Yani karsindaki erkek icin degilde kendin icin yaparsan yarar bunu dememin nedeni biseyleri serbest birakip akista kalabilmende kafani rahatlatmanda yardimci olabilir. Biri odakli meditasyon yapmak beklenti olusturur ve beklentide enerjiyi sıkıştırır falan her neyse dene bence.
Okudum yazdiklarini aslinda cocuk gayet guzel açıklamış durumu kendini gerçekleştiren kehanet olayi vardir sürekli bisey mi var acaba ayrilcakmi diye düşünerek bunu kendine çekme. Surekli ona sorarakta tum ipler onda cepteymissin gibi yapmamalisin. Karsilikli olarak birbirinize iyi geliyormuşsunuz zaten sende dinlen hemen ayrilik moduna neden giriyorsun uyumamak falan. Olmayan biseyi kendine çekiyorsun o moda girerek.
Konuşurken bir ses tomu var bıkmış her şeyden olay tek ben değil ve sürekli istemiyorum düzelmek diyor ben de üzülüyorum buna

Güzel kardeşim o diyor ki beni biraz rahat bırak, ama bir yandan da ne olur ne olmaz cebimde dursun.
Șu andan itibaren asla yazmıyorsun, asla. Nasılsın sınav nasıl, ev nasıl, zart nasıl zurt nasıl..... Asla
O yazarsa da anında asla dönmüyorsun, açmıyorsun.
Stalk yok. Takip etmek yok. Enerji akışını kes önce.
Bu sürede gerçek manada hayatına odaklan
Peki düzelmez bir noktada mıyız abla yani bitmiş mi bu tamamen

Ben o iyi olsun düzelsin diye sürekli konuşmak istedim önce sorunu anlamak için de neyimden rahatsız oldu sordum anlamak için ama abarttim mı sizce
Aynen öyle,
Bunları yaptınız işe yaramadı. Zaten bu şekilde kimseyi yanınızda tutamazsınız.
Ki tutamadiniz. Yukarda üye yazmış, erkekler bizim gibi değil . Siz erkek olsanız o kadın olsa işe yarardı.

Konuşurken bir ses tomu var bıkmış her şeyden olay tek ben değil ve sürekli istemiyorum düzelmek diyor ben de üzülüyorum buna
Tamamda sen zaten yaninda oldugunu hissettirmissin yapabilcen bişey yokki neden üstüne aliniyosun bu onun kendi sorunu. Üstüne giderek ilişkinizide çıkmaza sokmaya gerek yok.

Canm eşimde nisanlıyken ara verelım dedi durup dururken . Tek cevabım tamam oldu. 2 saat gecti geçmedi direk mesaj. Askım nabıyosın ozledm küsmüyüz vs.

Yani üzerine düşme. Gitmek isteyeni tutamazsın ama üzerine düşersen kendini bi halt sanar .
Ben tamam diyio geçemedim işte en baştan ikimiz için de mutsuz oluyoruz sakız gibi uzatmaya gerek yok ara verelim dediğinde sebebini nedrn iyi olmadığını ne yaptığımı aradım yalvardım salaklik bende belki de evet

Aynen öyle,
Bunları yaptınız işe yaramadı. Zaten bu şekilde kimseyi yanınızda tutamazsınız.
Ki tutamadiniz. Yukarda üye yazmış, erkekler bizim gibi değil . Siz erkek olsanız o kadın olsa işe yarardı.
Peki abla şu an çok mu kötü durumdayız ben işte arada yaz merak ederim dedikçe beni hala önemsiyor diyordum

Peki düzelmez bir noktada mıyız abla yani bitmiş mi bu tamamen
Bak kardeşim o dediklerimizi yap, iki sonuç çıkacak.
Adam seviyorsa ne oldu bu kıza, birini mi buldu diye korkar (kaybetmemek için) geri döner yada zaten sevmiyordur en azından dik bir şekilde kendi durumunu ele almış olursun.
Yani sürekli aramak, sormak, ilgilenmek değerini aşağı çekiyor

Bak kardeşim o dediklerimizi yap, iki sonuç çıkacak.
Adam seviyorsa ne oldu bu kıza, birini mi buldu diye korkar (kaybetmemek için) geri döner yada zaten sevmiyordur en azından dik bir şekilde kendi durumunu ele almış olursun.
Yani sürekli aramak, sormak, ilgilenmek değerini aşağı çekiyor
Ben hep sürekli aradım yazdım şimdi bi süre ara verelim rahat bırak sonrasına bakarız dedi ya ben o yazana kadar en ufak şey yazmayayim sonra yazınca da geç mi bakayim ya bu sefer sen neyin soğukluğundasin derse

Peki abla şu an çok mu kötü durumdayız ben işte arada yaz merak ederim dedikçe beni hala önemsiyor diyordum
Düşündün mü hiç? Lütfen dürüst cevap vermeye çalış
Lan bu adam niye bana mesaj at diyor, niye merak ettiği zaman kendi yazmıyor. Telefona kurulan alarm muamelesi görüyorum acaba?

Al işte🤦‍♀️ gercekten cok mantikli yorumlar var onlari tekrar okuyup sindirip uygulamalisin yoksa korktugun basina gelcek gibi. Cocuk demiski tek iyi hissettigim sen vardin sende bunaltiyorsun demissss
Evet kaçış noktam sendin ama sende yoruyorsun dedi ne yapacağımı inanin bilmiyorim panik haldeyim korkuyorum üzülüyorum mantıklı düşünemiyorum ki

Ben tamam diyio geçemedim işte en baştan ikimiz için de mutsuz oluyoruz sakız gibi uzatmaya gerek yok ara verelim dediğinde sebebini nedrn iyi olmadığını ne yaptığımı aradım yalvardım salaklik bende belki de evet
Normalde bende tamam demem ama o an nasıl tamam dedim bilmiyorum. Ama cok ise yaradı . Bende cok baskıcı surekli didikleyen, dısarı cıksa bile bunaltan bi sevgiliydim . Evlendik hala oyleym ama o an tamam demeyip üzerine gitseydm suan evli olmazdık eminm. Uzak ılıskı cok zr benm esımnde isi sebebiyle ayrı sehırlerdeydık. Sen kendini frenlemezsen uzaktan daha cok bu noktaları görürsünüz barıssanızda

Ben hep sürekli aradım yazdım şimdi bi süre ara verelim rahat bırak sonrasına bakarız dedi ya ben o yazana kadar en ufak şey yazmayayim sonra yazınca da geç mi bakayim ya bu sefer sen neyin soğukluğundasin derse
İşim vardı, bitiremedim, sonra görüşürüz, iyi eğlenceler

Diyip bırakıyorsun. Sormadıkca cevap vermek yok. Açıklama yapmak yok, tekrar yazıyorum stalk asla asla asla yok. Engelleme silme. Dışarı çık, gez toz, eğlenceli durum atarsin hangisinde ekliyse

Normalde bende tamam demem ama o an nasıl tamam dedim bilmiyorum. Ama cok ise yaradı . Bende cok baskıcı surekli didikleyen, dısarı cıksa bile bunaltan bi sevgiliydim . Evlendik hala oyleym ama o an tamam demeyip üzerine gitseydm suan evli olmazdık eminm. Uzak ılıskı cok zr benm esımnde isi sebebiyle ayrı sehırlerdeydık. Sen kendini frenlemezsen uzaktan daha cok bu noktaları görürsünüz barıssanızda
Ben sürekli aramam darlamam yakın arkadaşının sevgilisi günde on krz tarayıp fotoğraf at falan diyormuş bana hatta sen ne mükemmel bir sevgilisin darlamiyor anlayışlı birisini demişti şimdi ne haldeyim ama konu ayrılık olunca kopuyorum heralde ben tamamen

Evet kaçış noktam sendin ama sende yoruyorsun dedi ne yapacağımı inanin bilmiyorim panik haldeyim korkuyorum üzülüyorum mantıklı düşünemiyorum ki
Yapacagin sey enerji akisini azaltmak burda yazanlari uygulamak cepteymissin gibi davranma hersey ona mi bagli yani boyle yaparak seni kaybetceni o dusunuyo mu acaba? Hadi sinav zamanı kaygilar vs vs ustuste bunalmis olabilir hayat iliskiden ibaret degil hani herseyini iliskine odakli yasamaz zaten cogu erkek. Sende şu ruh halinden siyrilmaya çalış zaten düzelirse düzelir

İşim vardı, bitiremedim, sonra görüşürüz, iyi eğlenceler

Diyip bırakıyorsun. Sormadıkca cevap vermek yok. Açıklama yapmak yok, tekrar yazıyorum stalk asla asla asla yok. Engelleme silme. Dışarı çık, gez toz, eğlenceli durum atarsin hangisinde ekliyse
Biz sadece wp üzerinde konuşuyoruz öyle ikimiz de sosyal medyaya düşkün değildik birbirimize düşkün olurduk genelde

Ben her şeye ay ne romantik gözü ile mi bakıyorum acaba
Evettt aynen öyle.
Şimdi senin açıdan bakalım, erkek kıza bana mesaj at demesi mi, erkeğin özleyip mesaj atması mi? Hangisini tercih edersin?
.
Taktik bu yüzden önemli. Taktik dediğinize bakma sağlıklı ilişkide olması gereken şeyler bunlar

Yapacagin sey enerji akisini azaltmak burda yazanlari uygulamak cepteymissin gibi davranma hersey ona mi bagli yani boyle yaparak seni kaybetceni o dusunuyo mu acaba? Hadi sinav zamanu kaygilar vs vs ustuste bunalmis olabilit hayat iliskifen ibaret degil hani herseyini iliskine odakli yasamaz zaten cogu erkek. Sende şu ruh halinden siyrilmaya çalış zaten düzelirse düzelir
Beni kaybedeceğini kesinlikle düşünmüyodur

X