İlişkim hakkında

Beni kaybedeceğini kesinlikle düşünmüyodur
O zaman burda senin düşünmen gerekmiyo mu bazi şeyleri? Bu olayı tersine döndürmekte senin elinde zaten. Bitirmek istemiyorsun belli o zaman toparlamak icin kendini toparlaman kendi enerjini yukseltmen onu sürekli düşünüp stalklayarak enerjini ona yollamaman lazim.

Yaklaşık üç gündür konuştuk bunu ama sorun car gibi hissetmem işte beş gün falan yani
Dedigim gibi hersey iliski odakli degil arada yaz demis paşa ama sakin sen yazma merak ediyosa yazsin esek gibi sende yukardaki üyenin dediğini yap.

Bak bende cepteninde ceptesiydim geçmişte bi zamanlar cok dusunurdum kiyamazdim falan onun hayatinda bi sorun olunca iliskimizede yorardim düşünüyorumda simdi hep o olmuştu hayatım ama sadece benden götürmüş bu durum. Bunu kirmak bizim elimizde he kirdim ama bu seferde ben istemedim. Aslinda klasik bi hikayedir bu. Karşıdaki degerini anliyor ama gec oluyor bu seferde sen istemiyorsun sizinki bu asamaya gelmeden duzeltme sansin var sorgulama düşünme henuz olmayan ihtimalleri yukarda yazdim baskalarida yazmis zaten cok guzel bi şekilde.

Biz sadece wp üzerinde konuşuyoruz öyle ikimiz de sosyal medyaya düşkün değildik birbirimize düşkün olurduk genelde
Enerji akışını kesince, o zaten eksiklik olduğunu anlar.
Seviyorsa seni kazanmaya çalışır
Sevmiyorsa yapacak birsey yok zaten. Önündeki maçlara bakarsın

Seviyorsun anlıyorum ama ayrılıktan bu kadar korkma.

Dedigim gibi hersey iliski odakli degil arada yaz demis paşa ama sakin sen yazma merak ediyosa yazsin esek gibi sende yukardaki üyenin dediğini yap.

Bak bende cepteninde ceptesiydim geçmişte bi zamanlar cok dusunurdum kiyamazdim falan onun hayatinda bi sorun olunca iliskimizede yorardim düşünüyorumda simdi hep o olmaya baslamisti hayatım ama sadece benden götürmüş bu durum. Bunu kirmak bizim elimizde he kirdim ama bu seferde ben istemedim. Aslinda klasik bi hikayedir bu. Karşıdaki degerini anliyor ama gec oluyor bu seferde sen istemiyorsun sizinki bu asamaya gelmeden duzeltme sansin var sorgulama düşünme henuz olmayan ihtimalleri yukarda yazdim baskalarida yazmis zaten cok guzel bi şekilde.
Ben de baya cepteyim iki senedir böyleyim anladı artık ayrılmak istesem de veto yiyorum diyor bana yani

Enerji akışını kesmek derken işte mesaj atmamak falan yani de mi
Fiziksel ve manevi olarak
Somut olarak konuşmak, mesajlaşmak, stalk, aramak, başka hesaptan stalk yapmak
Manevi olarak onu düşünmek
Fiziksel olarak arayıp sormazsan ama sürekli onu düşünürsen işe yaramaz. İkisini birden kesmen lazım.
Başta zor olur, ona yazmamak ve düşünmemek için oyalanacak şeyler bulursun Spor yürüyüş müzik film sınav kurs,,,, aklindan onu çıkartmalisin.

Enerji akışını kesmek derken işte mesaj atmamak falan yani de mi
Düşünmemek stalklamamak bu istek geldiginde hemen farkli biseyle ilgilenmek örgü or mesela kitap oku resim ciz/yap arkadaslarinla bu konuda konusma film izle hello talk vardi bi zamanlar dil ogrenmek icin whatsap gibi bisey senin okulun yok mu is falan sende dersine asıl meditasyon yap özellikle disil enerji ona enerjini o kadar cok yolluyosunki simariyo bunaliyo seni kaybetceni düşünmüyo onun sorunu varda senin hic yok mu yani, ustune gitme zaten yaninda oldugunu gostermissin fazlasıyla hissettirmissin bu konu ile ilgili video vs iliskiler erkekler vs diye izleme youtubede bi ton var çünkü yapma bence. Bilincaliyla cekim yasa enerji vs konulariyla ilgili videolar izleyebilirsin yani yeni bi ilgi arastirma alanin olmus olur hem ilgi cekici cunku yukardaki cumlelerinden pek bilgin olmadigini düşündüm öneri yani.

Düşünmemek stalklamamak bu istek geldiginde hemen farkli biseyle ilgilenmek örgü or mesela kitap oku resim ciz/yap arkadaslarinla bu konuda konusma film izle hello talk vardi bi zamanlar dil ogrenmek icin whatsap gibi bisey senin okulun yok mu is falan sende dersine asıl meditasyon yap özellikle disil enerji ona enerjini o kadar cok yolluyosunki simariyo bunaliyo seni kaybetceni düşünmüyo onun sorunu varda senin hic yok mu yani, ustune gitme zaten yaninda oldugunu gostermissin fazlasıyla hissettirmissin buu konu ile ilgili video vs izleme youtubede bi ton var çünkü yapma bence. Bilincaliyla cekim yasa enerji vs konulariyla ilgili videolar izleyebilirsin yani yeni bi ilgi arastirma alanin olmus olur hem ilgi cekici cunku yukardaki cumlelerinden pek bilgin olmadigini düşündüm öneri yani.
Evet meditasyon konusunda bilgim yok öyle enerji falan doğru düşünmüşsünüz
Benim de onun harici derdim var daha da zor dertler aslında

yanlış anlamayın ama bana da çok yorucu geldiniz. evet hiç istemediğiniz bir şey ayrılmak anlıyorum fakat biraz sakin olun. mümkünse karşınızdaki insana da bir süre yazmayın farklı şeylerle ilgilenin, belki size bile iyi gelebilir. hayatınızın merkezine koymuşsunuz, muhtemelen de en ufak bir şeyde "ne oldu, benlik bir sıkıntı mı acaba, ben mi bir şey dedim, benden soğudu mu" tarzında olduğunuz için bu panikliğiniz sevgilinizi kötü etkilemiş ve sık boğaz etmiş olabilir. tabi böyle değilseniz dediklerimi önemsemeyin. fakat geri geldiğinde de koşarak boynuna atlamayın -mecazen-

Manipulasyon yapıp ayrılma isteğini sizin üzerinize atmış gibi bir his doğurdu bende yazdıkların...
Halledilmeyecek birşey değil çünkü böyle ülkenin bütün sorunlarını çözmesini istemişsiniz gibi bilmiyorum bilmiyorum demesine gerek yoktu pek...

yanlış anlamayın ama bana da çok yorucu geldiniz. evet hiç istemediğiniz bir şey ayrılmak anlıyorum fakat biraz sakin olun. mümkünse karşınızdaki insana da bir süre yazmayın farklı şeylerle ilgilenin, belki size bile iyi gelebilir. hayatınızın merkezine koymuşsunuz, muhtemelen de en ufak bir şeyde "ne oldu, benlik bir sıkıntı mı acaba, ben mi bir şey dedim, benden soğudu mu" tarzında olduğunuz için bu panikliğiniz sevgilinizi kötü etkilemiş ve sık boğaz etmiş olabilir. tabi böyle değilseniz dediklerimi önemsemeyin. fakat geri geldiğinde de koşarak boynuna atlamayın -mecazen-
Tabi geri gelirse orası da ayrı belirsizlik

Manipulasyon yapıp ayrılma isteğini sizin üzerinize atmış gibi bir his doğurdu bende yazdıkların...
Halledilmeyecek birşey değil çünkü böyle ülkenin bütün sorunlarını çözmesini istemişsiniz gibi bilmiyorum bilmiyorum demesine gerek yoktu pek...
Evet işte düzelmek istemiyorum diyor neyin var dedikçe de bilmiyorum falan yani ben de anlayamadım açıkçası o yüzden dıştan bakan kişilerin görüşüne ihtiyaç duydum

Aklıma kötü düşünceler de geldiyse yazmayacam ama sessiz kalın zaten seninse her halükarda gelecek gittiyse de üzülme belki yeni sayfalara açılman gerekiyordur.

X