İlk buluşmada nişan bohçası hediye

Ay taktığınız şeylere bakın. Adam yurtdışından gelmiş orada hoşuna giden şeyleri içinden gelmiş almış 3 4 parça bi şey. Nişan bohçası ne alaka ya? Böyle kezo şeyler düşünmesin arkadaşınız söyleyin de. Pideci de olabilir yani biz de 3.5 yıl süren ilişkimin ilk buluşmasında taksimde esnaf lokantası gibi bi yerde yemiştik yemeğimizi.

İlla boğazda yemeğe mi çıkarması gerekiyor? Adam belki yurtdışındayken pide yemeyi özledi?

Böyle küçük ayrıntılara takılarak sittin sene mutlu olamazsınız.

ama forum ist.da,3 pideci,2 burgerci,2 tavukçu,2 de ev yemekleri tarzında yapan,yerden başka ,yemek yiyecek bir yer yok ki.
yani öyle romantik,elit bir yer arıyorlarsa,avm olmamalıydı bana göre.pideci bana göre olmuş.

ama hediye konusuna gelince,orada biraz abartı var gibi,nedeni neydi ki acaba?göz boyamak mı,iş bilmezlik mi?

ıste ben hedıye konusunda goz boyamak oldugunu dusundugumu soyledım arkadasa
o konuda cok ıkılemde kaldık ama cogunluk onyargılı dusundugumuzu soylemıs
demekkı bız onyargılı davranmısız ve arkadasımızı da az kalsın yanlıs yonlendırıyormusuz :)
tesekkur ederız objektıf yorumunuz ıcın...

Ada'm gurbetçi ne bilsin Kemal Sunal ın anasına gürbetten mikser getirmesi gibi
İyi niyetli bence arabada tutmadıysa İstanbul form hiç fena değil Onuda bulamayanlar var
Arkadaşınız bulunmaz hint kumaşımı napsın Ada'm
Hediyeye değil davranışına ona verebileceği sevgiye baksın

Bana arkadaşınızın derdi çok saçma geldi açıkçası. Adam yurtdışından gelmiş, birkaç küçük parça hediye getirmesi çok normal. Ben de yurtdışından insanlara bu şekilde getiriyorum. İnşallah çevremde sizin gibi düşünenler hiç olmaz yani.

Hediyeleri farkli zamanlarda almistir belki.

1Yil uzun sure,her ay aklina geldigini aa bu negahana cok yakisir diye alip toptan verdiyse bence sirin bi hareket.

Ha yok gelmeden bi gun once hediyelik esya magazasina girip ne bulduysa doldurduysa hic hos degil.

Ağzınıza sağlık

powerbank deyince bir durdum bak pideyi sevmem ama powerbank iyi yani gerekli icad

Anamizin evinde yedigimizle ne alakasi var? O zaman bir erkekle ilk defa ciddi bir yemege ciktigimizda sogan ekmek mi yiyelim?

Anamizin evinde yedigimizle ne alakasi var? O zaman bir erkekle ilk defa ciddi bir yemege ciktigimizda sogan ekmek mi yiyelim?
yani dimi
o zaman yemeklı ıs toplantıları salca ekmekle olsun

bi sosıslı salgam suyu falan

samımı olur hem

yani dimi
o zaman yemeklı ıs toplantıları salca ekmekle olsun

bi sosıslı salgam suyu falan

samımı olur hem

Olur niye olmasın kalite ne yediğinle değil kiminle yediğinle alakalı. Anlatmaya uğraşmıcam ya çok yorgunum :))

Herkeste su pideciye takilmis varya.
Keske " yakinlarda bulusmuslar' deseydi konu sahibi.
Konu sapti resmen.
Su an unuttum ne yazicagimi pideci pideci okudugum icin her yorumda.

Konu neydi??
Çok haklısınız, konu Bdvlik bile değil, sohbet, kahkaha, geyik ne ararsanız var.
Konuda tam olarak anlatılmamış, arkadaşın arkadaşları arkadaştan detay öğrendikçe konu içeriği güncellenmiş, herkes bir başka bilgiyi paylaşmış.

Kusura bakmayın hanımlar, konu taşındı.

Olur niye olmasın kalite ne yediğinle değil kiminle yediğinle alakalı. Anlatmaya uğraşmıcam ya çok yorgunum :))

Aynen katılıyorum.
Adam yerden yere vurulmuş ama yurtdışından gelenlerden eli kolu dolu gelsin beklentisi vardır hep, belki adamcağız birçok hediye getirerek ay o kadar yurtdışından geliyor getire getire bir bileklik getirdi denmesin diye hepsini almıştır, ben o kadarda kötü düşünemiyorum, pideciye gitmekte de sorun yok, yoldan gelmiş, onca trafikte buldukları en yakın yerde yiyecekler, ben bir sosisli de yerim, nerede ne yediğim hiç mühim değil, karşımdaki adam mı ona bakarım.

Romantik bir akşam yemeği için adam gazlayıp gazlayıp Eminönü'ne balık ekmek yemeğe götürse anlarım da yol yorgunu acıkan mideleri pideyle doyurmak abes değil.

Uppps konuyla alakalı konu sahibesinin talebini yeni gördüm, kapattık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…