İlk çocuğunuza ismini kim verdi?

oğlum iki isimli birini babasi birini ben koydum. simdi ikinci cinsiyeti belli değil ama kız olursa diye isim düsunduk birbirimize isim sayarken esim bir isim soyledi benimde hoşuma gitti kiz olursa o isim olacak erkeği daha dusunmedik yine ikimiz belirleriz.

Benim kayinvaledem ve kayinbabam hic karismaz. kendi annem karısiyor oglumda da karismisti ama izin vermedim karişmasina sonucta nufus kağidını siz cıkaracaksınız buyukler baskı yapip dursun kac yazar.
Haklısınız bende öyle dedim

İlk çocuğunuza kim isim verdi? Anne baba kaynana kaynatanın isme karışmasına izin verirmiydiniz? Şahsi fikrim asla ilk çocuk sonuçta insan kendi koymak ister
İlk çocuğuma hamileyim.. İsmini eşimle ben koyacağız 20 günümüz kaldı şuan tam karar vermiş değiliz gerçi 🙈

Ailelerimizden öneri alıyoruz içlerinden beğendiklerimizi değerlendiriyoruz beğendiğimiz olursa onu da koyarız ama biri bunu koy diye tutturursa da koymam biz veririz kararı..

Bu soruyu sorma nedenim şu kayınpederim eşimi arayıp şimdiden söyliyim erkekde olsa kızda olsa ben koyucam karışmıyıcaksınız gibi bi emir vaki yapmış nerden bulduysa bu hakkı anlamadım😄eşimde daha çok var biz karar veririrz demiş bende sormak istedim sizler ne yaptınız diye
Böyle durumda insanın koyacağı varsa da koymaz ya. Ne düşüncesizşer

İlk çocuğunuza kim isim verdi? Anne baba kaynana kaynatanın isme karışmasına izin verirmiydiniz? Şahsi fikrim asla ilk çocuk sonuçta insan kendi koymak ister
Ilk veya son hic kimseye soz hakki tanimam kizimda esimle birlikde karar verdik simdi yine hamileyim daha cinsiyetini ogranmeden kiz olursa su erkek olursa bu dedim esimde bende begendim dedi hic isim aramadik kimseye de karistirmadik

İlk ikinci beşinci fark etmez ben ve eşimden başkası çocuğuma isim koyamaz. İsim hakkı anne babanındır. Ama daha çok annenindir. Soyadını babadan alacak zaten. Doğacak bebeğimizin ismine de beraber karar verdik zaten.

Bu soruyu sorma nedenim şu kayınpederim eşimi arayıp şimdiden söyliyim erkekde olsa kızda olsa ben koyucam karışmıyıcaksınız gibi bi emir vaki yapmış nerden bulduysa bu hakkı anlamadım😄eşimde daha çok var biz karar veririrz demiş bende sormak istedim sizler ne yaptınız diye
Ne münasebet ya? 😅 o ne özgüven o. Benim babam da aynısı diyor deseydiniz ne dicekti acaba.

Esimle iddiaya girdik.o sen hamilesin dedi ben degilim.dedim kazanirsan adini da sen koy o kadar emindim😂 sonuc onun buldugu isme ufak degiklik yaptim ikimizin de gönlü oldu 💕

Eşim demiş aynısını oda 2.ciye koyar demiş sağolsun herşeyi düşünmüş🤣🤣🤣
Kendi çocuklarına koysaymış. Nerden buluyorlar bu hakkı çok ilginç. Hani fikir sorarsın söyler tamam. Neyse eşiniz prim vermediği sürece bir önemi yok, he deyin geçin istediğiniz ismi koyun. Sakın ikinci isim olarak falan kabul etmeyin. Gıcık oluyorum böyle şeylere.

X