Anket İlk Çocuk Kime Benziyor ?

İlk Bebek Kime Benzer?

• Ankete Katılan
    153
ayy inşallah kirpikler,boy,pos,dudaklar burun eşime benzesin.saçları,gözleri endamı güselliği bana benzesinnnn :)

ilk cocugum oglan aynisi ve tipkisi babasi,her gören babasinin kopyasi diyor. kizimin bana benzemesini cok istemistim ama benzemiyor

ilk te ikinciside aynen babaya benziyolar ne varsa bu babalarda:uhm:

Valla evlenmedim bilemiyorum

Ama ben babama benziyorum. Kuzenimin biri annesi tarafına, bir diğer kuzenim halasına, benden küçük kardeşim dayıma. Keşke bilebilsek ama bu işler hiç belli olmuyor kimin geni baskınsa artık

Ben babasına benzesin istemiştim ,hani ona evlat veriyorum e eşimi de seviyorum ya o açıdan ama oğluma baktığımda kendimi görüyorum küçük sibellee diyorum ona,, benim kopyam çok da tatlı,, sağlıklı olsunda kime benzerse benzesin, aman huyu eşime benzemesin de

valla benimki genelde babaya benziyo,ama işin ilginç yanı birzda babaanneyi hatırlatıyoooooo:1rolleyes: :roflol:

Allah ım affet beni
çocuğum olursa bana yada babasına benzesin sülalesinden birine nolur benzemesin :KK43:(

selam kızlar vallaha benim oğlumda ne bana ne babasına benziyo tipi babası ama ten rengi aynı babannesi esmer babası beyaz ben sarışın oğlumuzda sütlü çikolata bana hep söylüyolar hamileliğinde babannesine bakmışsın diyolar hakikaten de doğru valla birlikte oturuyoruz ve iyi anlaşıyyoruz allah nazarlardan saklasın ağzımızın tadını hiç bir zaman bozmasın inşallah

:1hug:
Allah ım affet beni
çocuğum olursa bana yada babasına benzesin sülalesinden birine nolur benzemesin :KK43:(

Öyle içten dua etmişsin ki amin demekten alıkoyamadım kendimi. İnşallah canım Allah kabul eder duanı, ne de olsa sen annesin neden etmesin ki değil mi :1hug:

:icecream:biz 6 kardeşiz 3'e 3 ikiye ayrılmışız şuanda benim oglum bana benziyo keşke babasına benzeseydi(eşim sarışın yeşil gözlü ben esmerim) huyuda bana ama tam tersi görünüş ben huyuda babasına benziyogamyoncuiremsu

ben kızıma hamileyken hep dua ettim kı veya erkek farketmez ama sarışın mavi gözlü olsun diye kızım dogdu aynı babası eşimin fotokopisiydi dilegimde tutmuştu dicem ama baba sarı saçlı yeşil gözlü benim babamın gözleri mavi kızım nasıl dogdu dersiniz sarı saçlı mavi gözlü ama şimdi büyüdükçe yüz şekli bana benziyor şimdi saçlarımıda uzattık poposundan aşagı kadar kızm rapunzel oldu masal prensesi tatlım

benimkilerde babaya benziyor ben beyaz tenliyim baba esmer:KK43:(
ablamin 3 cocuk 2 de ablamin hik demis burnundan düsmüs bana benzeyecegini bilsem 3 cü icin kollari sivardim:))))))))))

valla ben çok şanslıyım kızlar. benim ilk bebeğim ve tıpatıp bana benziyor.:teytey:

Genelde hep ilk çocuklar babaya benziyor..Ama genlerle alakalı benim komşum var eşi ile ikisi esmer çocuklar sarışın mavi gözlü süper ya..Bende renkli gözlüyüm ama kızım bana çekmedi..........

X