Anket İlk Çocuk Kime Benziyor ?

İlk Bebek Kime Benzer?

• Ankete Katılan
    153
Genelde hep ilk çocuklar babaya benziyor..Ama genlerle alakalı benim komşum var eşi ile ikisi esmer çocuklar sarışın mavi gözlü süper ya..Bende renkli gözlüyüm ama kızım bana çekmedi..........

Evet canım ya benim çevremde de çoğunluk baba geni baskın benneyaptımki

ben ilk cocugum ortaya karisik biseyim, =)
Yani boy pos anneye, yuz teyzeye cekmis, yuzum babamida andirir, benim ilk cocugum esime benzesinde ailesine benzemesin insallah ya:dilcikar:
yada o da benim gibi karisik olsun =) burun halalarina cekmesinde :tomato::roflol:

benim oğlum biraz dayı biraz da babaya benziyo, galiba büyüdükçe babaya dönüyo. ama hiç önemli değil, kime benzerse benzesin, o senin bitanen, en kıymetlin ve en güzelin olacaktır.

valla canım bence dogru ılk kızım aynı baba ve malesef hala:KK43:((((((((((
ıkıncı sırınemde aynı ben:))))))))))))))))))))
aslında zamanla cok degısıyorlar.ama ıkısınde bırbırının aynısı
ayrıntıda bakınca degısıyorlar
ya saglıkla sıhhatle hayırlı evlat olsunlarda bıde baba tarafına cekmesın de babasına benzesınn tek razıyım:))))))))))
cok sey ıstedım galıba ama ıkı prensesımde cok seker ve gozlerının cekıklıgını benden almıslar.accık tatarımda:)))))))))
gozlerı goren sen dıyor gerısını goren babası.
ortaya ıyı karısık yapmısız bız sekerım anlıyacagın:)))))))))))))

:roflol: yok artık :roflol:

ay kiz gülmeeee inan insanlar görüyor hic sana benzemiyor diyorlar ya insan üzülüyorum ay tasidim emek verdim kiz azcikta benzesinler:))))))))
yinede benim yavrular tabiki ama biryerde kaybolsalar benim desem inanmazlarrr:))))9

Bebeğimin henüz kime benzediğini bilmiyoruz..
Öğrenince söylerim..
Ama ben ilk çocuğum ve olduğu gibi babama benziyorum,,
Hem fiziken hem de huy olarak..

benım bır tane oglum var 1 yasında ve tıpatıp bana benzıyor babasıyla hıc alakası yok

benimde oğluşum 3,5 aylık şimdilik aynı babasıııı.zamanla değişirmi bilemicemmkaydirigubbakcemile3

benim 3 yaşında bi oğluşum var benden de almış babasındanda gözlerinin iriliği babasına benziyo ağzı burnu yüzü bana benziyo..

valla benim çocugum yok ama abimin bebegi aynı abim yani babası bukadar benzer bi bebek...

benım bıldıgım ve gordugum kadarıyla cevremde bebek sahıbı olanlarda..
ilk bebek kız veya erkek hep baba tarafına ceker..

bende şeyi merak edıyorum .. ilk dogcak bebısler ikiz olcaksa ozaman bebıslerın ikisidemı babaya yoksa biri anne tarafına mı çeker acebaa ??

ben ilk ve tek çocuğum anneme benziyormuşum kopyasıymışım hatta öyle diyorlarbayanssulusmile

7 aylık oğluşum ne babaya nede babanın ailesine benzio bana ve erkek kardeşime çok benzio

X