Güneş Kremleri Ilk defa gunes kremı alacagım yardım

Güneş kremleri, bronzlaşma

FashionbyHatis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
1.926
9
Kızlar ben bı denıze gıdınce gunes sutu kullanıyorum, normalde yuzume hc kullanmadım,
smdı gecen gun cılt analızı yaptırdım ,bnm yanaklarım cenem cok kuru pul pul oluyo, cılt analızı yapan kadın senın cıldın hassas t bolgen yaglı dedı, dengeleyıcı ve su bazlı urunler kullan dedı, sonra bana gunes kremı kullan dedı, neyse sozune ıtıbarettım dengeleyıcı dıe bana kırısıklık kremı verdı seksen lıralık ustunde tek kelıme turkce yok dıye anlamam sandı herhald e kardesım bu kırısıklık ıcın ve benm cıldımemı verıyorsun dedım ben daha 23 yasındayım dedım aaa olemı dedı...
Smdı bana gunes kremı onereblrmsn cıldım bıcok seye tepkı verıyor, cok pahalı krem tavsıye etmeyın lutfen yuzumde kalıp gbı durmasın cok yaglı olmasın parlamak ıstemıyorum cnkı bn fondoten allık pudra hc kullanmıyorum bunu surup dısarı cıkacagım .
gunes kremının ustune nemlendırıcı surmemde gerekırmı? Bırde bana dengeleyıcımıdır nedır bırseyler onerırmısınz? Ozellıkle eczanelerden tester alıp deneyebılecegım kremler olursa sevnrm, bnm yanaklar vs ck kuru hakıkaten kadının dedgı gbı olabılırmı cnkı su gune kdr hep kuru cıltler ıcın olan kremlerı kullandm hc brı tesır etmedı:KK43:dovenın vucut nemlendırıcı varsa bayagı yaglı o tesır edıo bıtek

Son düzenleyen: Moderatör:
X