Saç Rengi ve Saç Boyama Ilk defa saçımı boyatacağım fikirlerinize ihtiyacım var 🙏🏼

Mavili Mavili Mor Cicek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2020
1.947
4.500
Merhabalar.
Beyaz tenliyim ve saçlarımın rengi siyah. Şu sıralar saçlarımda beyazlar çıkmaya başladı ve haliyle rahatsız oluyorum. Ilk kez boyatacağım ne nasıl olur, nasıl yapılır, inanın hiç fikrim yok.😏 Kuaför tanıdığım bi abla var normalde de ona giderim ona boyatmayı düşünüyorum. Ve ayrıca saçlarımı kestirecegim omuz hizasında, perçem kakül de kestirmeyi düşünüyorum.

Bana yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🏼

Bana kendiniz yapacaksiniz gibi geldi ama tekrar uyarmak istedim. Hic tecrübeniz yokken açmaya girmeyin. Siyah saçı yakarsınız turuncu kırmızı olur yıpranır. Kuaforler bile acamazlar bazen siyah saçı.
Yok hayır kendim yapamam korkarım yani çünkü önceden hiç tecrübem yok o yüzden riske atamam. Kuaföre yaptıracağım inşallah istediğim gibi olur tekrardan teşekkürler. 😊

Merhabalar.
Beyaz tenliyim ve saçlarımın rengi siyah. Şu sıralar saçlarımda beyazlar çıkmaya başladı ve haliyle rahatsız oluyorum. Ilk kez boyatacağım ne nasıl olur, nasıl yapılır, inanın hiç fikrim yok.😏 Kuaför tanıdığım bi abla var normalde de ona giderim ona boyatmayı düşünüyorum. Ve ayrıca saçlarımı kestirecegim omuz hizasında, perçem kakül de kestirmeyi düşünüyorum.

Bana yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🏼
Ana renk kumral uçlara sarı attırabilirsiniz. Kuaförünüz renklendirme de başarılıysa yaptırınız zira istenmeyen sonuçlar doğurabilir :)

Ana renk kumral uçlara sarı attırabilirsiniz. Kuaförünüz renklendirme de başarılıysa yaptırınız zira istenmeyen sonuçlar doğurabilir :)
Evet böyle bisey düşünüyorum aslında bende tam olarak. Etrafimda herkes boyatıyor saçını ama umarım güzel olur:) Peki hangi marka daha güzel olur yani pek anlamıyorum:/ Kumral diye mı geçiyor yoksa kendim kumrala yakın bi renk mı seçeceğim? Bide uçlarına sarı dediniz ya ayriyeten onun içinde sarı mı almam lazım? :KK70: Kafamda deli sorular :)))

Evet böyle bisey düşünüyorum aslında bende tam olarak. Etrafimda herkes boyatıyor saçını ama umarım güzel olur:) Peki hangi marka daha güzel olur yani pek anlamıyorum:/ Kumral diye mı geçiyor yoksa kendim kumrala yakın bi renk mı seçeceğim? Bide uçlarına sarı dediniz ya ayriyeten onun içinde sarı mı almam lazım? :KK70: Kafamda deli sorular :)))
8.1 küllü kumral Koleston loreal Garnier bu markların boyaları güzel 😘🤗kuaföre yaptırmayacaksanız saç açıcı da almanız gerek saç durumunuza göre de oksidan saç açıcı setler var soğuk sarı güzel olur

8.1 küllü kumral Koleston loreal Garnier bu markların boyaları güzel 😘🤗kuaföre yaptırmayacaksanız saç açıcı da almanız gerek saç durumunuza göre de oksidan saç açıcı setler var soğuk sarı güzel olur
Ayy valla çok teşekkür ederim, çok sağolun 🥰
Ilk defa boyatacağım için tecrübeszim haliyle. Sizede cok soru sordum kusura bakmayın. 🙏🏼
Tam düşündüğüm renk tonu kumral gibiydi zaten uçlarına sarı da güzel olur diye düşünüyorum.

Tekrardan rahatsız ediyorum 😊ama 8.1 rengine baktım internetten ama çok sarı gibi değil mi ya kararsız kaldım şimdi öyle olup uçlarına sarı attırmak güzel durur mu ki😏😄

X