ilk denemede tüp bebek

B

beryu

Ziyaretçi
kızlar çoğunlukla duyduğum ilk denemede tutmuyor dıyorlar bu ne kadar doğru moralım bozuldu yaaaa cvp yazarsanız sevinirim offfffffffff ya offffffffffffmafoldumben

benim ilk denemem ve pozitif hemde üçü birden tuttu kim dedi sana il denemede olmaz diye benim ne kadar tanıdığım arkadaşım varsa hepsinin ilk denemesinde tuttu

kızlar cvplar için çok teşekkurler birazda olsa içim rahatladı benım ılkdenemem olacak ignelere basladım sanırım eylulun basında transferım yapılacak inşallah olumlu sonuç alırız allahım hayırlı saglıklı evlet nasıp etsın hepımıze

canım en fazla birinci denemede tutuyo daha sonra şans yavaş yavaş azalıyo

canım banada hep ilk denemde tutma şansı az falan denildi ama rabbime şükürer olsun ilk denememde tuttu bitanem sen bol bol dua et rabbim bilir kimse bilemez ilk de ikincide tutup tutmayacağını çevreye kalsa ben şimdi tedavi görmezdim anla dediğimi yani kulaklarını tıka şimdiden hayırlı olsun tedavin canım bu arada

kızlar çooook sağolun ya içim rahatladı allahım gonlunuze gore versın allah hepinizden bınlerce kere razı olsun insallah banada nasıp olur hamıleyım demek

Beryucum bir yazida okudum ilk defasinda sans daha yuksekmis 2.sinde birincinin%70i kadar oluyormus sans 3. de ise %50 sine iniyormus.zaten 3.den sonra daha da azaliyor.ben de ilk defa yaptiracam ama napalim canim simdiden kasma 6-8 defa yaptirip tutmayanlar var ama yilmadan devam ediyorlar.biliyorum asilama yaparken tup bebege gelecegimizi sanmiyorduk cogumuz simdi tupte de 6-8lere kadar uzamasin istiyoruz ama kaderde ne varsa onune gecilmiyor onu anladim.ben de ilkinde tutacagina cok umutluyum ama olmazsa dunyanin sonu degil ya Allahim sabrini verecektir o na da hazir olmaliyiz...korkma ben inaniyorum senin de bebisin olacak gun dogmadan neler dogarmis az daha sabir canim:teselli:

benim ilk denememde tuttu , ikizdi ama sonra birini kaybettim
sen başkalarının lafına ne bakıyorsun ? yaş var, kilo var, embryo kalitesi var, transfer sonrası dikkat var, bir sürü belirleyici kriter var.. kimse kimseyle aynı değil, belirtiler bile değil, sonuç nasıl olsun :))

benim ilk denememde tuttu , ikizdi ama sonra birini kaybettim
sen başkalarının lafına ne bakıyorsun ? yaş var, kilo var, embryo kalitesi var, transfer sonrası dikkat var, bir sürü belirleyici kriter var.. kimse kimseyle aynı değil, belirtiler bile değil, sonuç nasıl olsun :))

canım allahım sağ salim kavuşmanı nasıp etsın yavruna darısı bızlerın basına

Beryucum bir yazida okudum ilk defasinda sans daha yuksekmis 2.sinde birincinin%70i kadar oluyormus sans 3. de ise %50 sine iniyormus.zaten 3.den sonra daha da azaliyor.ben de ilk defa yaptiracam ama napalim canim simdiden kasma 6-8 defa yaptirip tutmayanlar var ama yilmadan devam ediyorlar.biliyorum asilama yaparken tup bebege gelecegimizi sanmiyorduk cogumuz simdi tupte de 6-8lere kadar uzamasin istiyoruz ama kaderde ne varsa onune gecilmiyor onu anladim.ben de ilkinde tutacagina cok umutluyum ama olmazsa dunyanin sonu degil ya Allahim sabrini verecektir o na da hazir olmaliyiz...korkma ben inaniyorum senin de bebisin olacak gun dogmadan neler dogarmis az daha sabir canim:teselli:

saol bıtanem allahım emeklerımızı bosa cıkarmasın dılerım hamıs haberlerımızı pes pese verırız

YAAA TATLIM BENıM ABLAMINDA TÜP BEBK ıLK DENEMEDE TUTTU ıKıNCıSı KENDıLıĞıNDEN OLDU BEN ŞıDı TEDAVıDEYıM BAKALIM RABBııM NEYı HAYIRLI GÖRDÜYSE O OLUR RELAKSSS ıĞLERıM BENıMDE BıTMEK ÜZERE BAKALIM DOKTORUM HADı GEL TOPLAYIM DEMESıNı AZZ KALDIN BAKALIMTOMBıŞŞ BıR ANNE OLAMK NEYMıŞ OZAMN GÖRÜCEZkaydirigubbakcemile3

beryucum benimde ilk denememde tuttu ALLAH nasip ettimi oluyor ama her zaman pozitif düşüneceksi hep olacak diye rabbim bebişi olmayanlara bebiş nasip etsin inşallah.

benımde ılk denemem hamıleyım ALLAH OL DEDIKTEN SONRA OLUYOR

tatlım bence de şimdiden sabrını tüketme sen umutla ve duayla başla.benim de ilk denemedi.şu an 6 haftalık hamileyim.bu yolda sabırlı ve de umutlu olmak çok önemli.ne olursa olsun iyimserliği ve umudunu asla katbetme.benim de çok bunaldığım artık bitsin dediğim zamanlar oldu ama çok şükür ki çabuk toparlandım.31 ağustosta ultrason için gidicem.düşündükçe çok heyecanlanıyorum.tabi aslında çok da korkuyorum. bebeğini kaybeden insanları gördükçe duydukça.kötü örnekleri görünce hep iyi olanları düşünmeye çalışıyorum.annemin iki komşusu benden 1 sene önce tüp bebek yaptırmışlardı her ikiside maşallah şimdi bebeklerini kucaklarına aldılar.allah isteyen herkese nasip etsin.her ikisininde ilk denemesiydi.biri 38 diğeri 36 yaşlarında .yani canını sıkma.sende olumlu örneklere bakarak olumlu olmaya çalış.sevgiler

X