İlk gece korkusu:( Nolur yardım edinnnnnnnnn

:KK14: hemde acayip korkuyodum ben esimle görücü usulü evlendik o yüzden daha tam alisamamistim da :KK4: korkuyordum istemiyodum ama cok sükür esim anlayisli davrandi sen bana alisana kadar sana dokunmam dedi. evlendikten 1 hafta kadar dokunmadi bana ama kizlar sakin benim düstügüm bu hataya düsmeyin cünkü ara uzadikca daha da stres oldum daha zor oldu benim icin. kacmak hic iyi birsey degil. :KK45: ha birde kendinizi ne kadar sikarsaniz o kadar zor oluyo. size tavsiyem herseyi akisina birakin :KK9: ilk geceyi atlattiktan sonra hersey güzel oluyo :KK34:

çok teşekkür ederim hepinize gerçekten. kendimi ne kadar teskin etsem de rahatlamayı başaramıyorum. evet arkadaşlar sevdiğim adamla evleniyorum çok seviyorum hem de:):KK16::KK16: zaten bu kadar sevmesem bu korkuya tahammül edemez kaçardım:) şu an rahatım ama eminim 5dakika sonra yine başlayacak içimin burulması:KK43::KK43::18: bi geçseydi şu ilk gece ya aklımı kaçırcam artık. ben hipotiroidit hastasıyım, doğum kontrol hapı kullanırsam zararı olur mu bilmiyorum, hiçbişey bilmiyorum kafam allak bullak:KK15::KK5:

İnan evlilikle ilgili en az düşünmen gereken konu bu.. Hayat boyu keyifle yapacağın bir şey sonuçta... Uzuuun keyifli bir önsevişmeyle gayet rahat olursun..

ilk geceden önce yani dogum kontrol hapi falan da kullanmadan önce bir kadin doktoruna git. doktorla sihbet edersen daha cok rahatlarsin. bi arkadasim öyle yapmisti simdi cok rahat :KK34:

ilk geceden önce yani dogum kontrol hapi falan da kullanmadan önce bir kadin doktoruna git. doktorla sihbet edersen daha cok rahatlarsin. bi arkadasim öyle yapmisti simdi cok rahat :KK34:

kızıyorum kendime benimki şımarıklık diye, sevmediği adamlarla zorla evlendirilen kızları düşünüyorum, yolda tarlada doğum yapan kadınları düşünüyorum, düşündükçe kendime sinirleniyorum.sevdiğim adamla evleniyorum ve o kadar anlayışlı ve hassas ki, bendeki bu korku niye????? ama bi türlü rahatlayamıyorum.sanki dünyada ilk defa benim başıma gelecek

kişiye göre değişir kızlık zarı kimisinde kalın kimisinde ince oluyo sanırım benimki kalın :KK14::KK14: kalınlar can yakıyo damar yapısına göre de kanama miktarı artabiliyo

biz evlenebilmek için 3buçuk yıldır bekliyoruz, işimiz yoktu knt alacak paramız bile yoktu, çağrılaşırdık o ayrı ben ayrı şehirlerde... şimdi işimiz var ve çok şükür yuvamızı da kurcaz, bu beni korkum olmasa:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: düşünüyorum çok kötü bişey olsa kimse yapmazdı ve biz olmazdık bile dünyada.artık lise çağındaki küçük kızlar bile(bu durumu asla uygun bulmuyorum) yapıyo diye hep kendimi ağrımadığı konusunda telkin ediyorum ama ilk 5dakika iyi sonra yine:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:ve ben nasıl korunacağımı da bilmiyorum, tek çözüm hap mı?bana bi akıl verin lütfen

canım bende korkuyordum ama senin kadar değil tabi hem ilk gece olacak diye bişe yok kasma kendini ne kadar rahat bırakırsan okadar kolay olur parmağına diken batmış gibi bi ağrı sen bunu düşünüp hayatını zehir ediyorsan çocuk yapmak isteyip doğum yapacağın zaman ne yapacaksın kimseden olumsuz yorumları dinleme abartıyorlar resmen birde prezervatifi erkekler sevmiyor ben bi süre sonra d.kontrl hapı aldım rahatladım yan etkisi en az olan bi ilaç adı yasmin 1,5 sene kullandım tavsiye ederim eczacıdan bilgi al alırken.

canım bende korkuyordum ama senin kadar değil tabi hem ilk gece olacak diye bişe yok kasma kendini ne kadar rahat bırakırsan okadar kolay olur parmağına diken batmış gibi bi ağrı sen bunu düşünüp hayatını zehir ediyorsan çocuk yapmak isteyip doğum yapacağın zaman ne yapacaksın kimseden olumsuz yorumları dinleme abartıyorlar resmen birde prezervatifi erkekler sevmiyor ben bi süre sonra d.kontrl hapı aldım rahatladım yan etkisi en az olan bi ilaç adı yasmin 1,5 sene kullandım tavsiye ederim eczacıdan bilgi al alırken.

bnm hiç cnm yanmadı kızlar yaa..rahat olun yeni evlenecekler öle kötü bişey değil..eşiniz anlayışlı olsun yeter..zamana bırakın.arkadaşın dediği gibi ilk gece illa yapacaz olursa gerilirsin kasılırsın...öle bi zorunluluk tutmyın yani zamanla yaptık biz ve bn hiçbi kötü duygu hissetmedim gayet güzeldi..ve ben gerçekten canı çok kıymetli bi insanımdır.düşünün yanii...

kizlar yaaa bence cok abartiyosunuz :KK51: benimki biraz acidi ama ölmedim yaa gecti gitti :KK76: esimi cok seviyorum ve artik cok mutluyum :KK76: alistim da :KK34: :KK34: :KK34:

X