İmalı konuşmalar

Bence takılmayın hiç, kulağınızı kapatın. Bu kız çocuk erkek çocuk meselesi artık eskide kaldı sonuçta cinsiyeti ne olursa olsun insanın çocuğu değerlidir. Cahil düşüncelere takılıp can sıkmayın.

E düşünmüyorum deyip geçin neden bu kadar önemli onun ne istediği?

Bu garantiyi oğlunun verebilmesi lazım, adam Y yerine sürekli X kromozomu gönderiyorsa gelin ne yapsın? İmalı lafları geline değil oğluna yapsın.
Cok güzel hareket bunlar programinda bir skeç vardı. Gelin doğum yapıyor ,çocuk kız. Gelin bagiriyordu "ne biçim adamsın bana y kromozomu veremedin" diye kaynana da "- oğlum ben sana okumuş kız almayalım demedim mi ,simdi biz ona bu cümleleri kurardık" diyordu

konuşursa konuşsun senin kendi hayatın kendi yaşamın oğul olmak zorundda mı hiç bunun için canını sıkma

bana söylüyeceğine oğluna söyle deseydin. Sonuçta çocuğun cinsiyetini erkek belirler. Kocanı kayınvalidene geri ver deki bu olmamış baştan yapsınlar. Sonra da sana erkek çocuk versin. Ne cahil insanlarla uğraşıyoruz. Hâlâ bu kadar eski kafalı insanlar var mı ya

Azıcık ucundan bile anlayamiyorum erkek evlat olsun veya kız olsun diye tutturanlari. Ha ana baba ister bir nevi belki anlarım hani onu tattım bunu da tadalim anlamında ama büyüklere noluyor senin zaten oğlun olmuş eğer derdin erkekse daha toruna niye karisiyorsun. Benimde ikinci geliyor nasipse kız ilki de kız yani hiç erkek olsun hevesim olmadı tüh vah etmedik niye edelim zaten aynı cinsiyetten kardeş olurlar ileride kız kardeşlik olur ne güzel dedik. Hani eğer mantık soy devamı ise bu artık cahillige giriyor ne desen boş. Birde konu sahibi iki çocuk bile ağır sorumluluk üç çocuk bakımı çok zor maddiyati hele..

Kimsenin gazına baskısına gelmeyin siz ne istiyorsanız o. Çok istiyorsa kendisi doğursun. Moralinizi bozmayın.
Bi de böyle ille de erkek olsun durumlarında genelde beşinci erkek oluyor

Hamile iken gerçekten hiç içimden geçmedi erkek olsun yada kız olsun hayırlı ve sağlıklı olsun dedim hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…